Автор Тема: Некоректни търговци  (Прочетена 110323 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 22, 2017, 12:46:47
Отговор #60

Неактивен немо

  • Публикации: 1041
  • пиперлив
На вниманието на колеги,които имат или може в бъдеще да имат "външнотърговски" взаимоотношения.
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=4&t=425615

Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Декември 22, 2017, 16:45:51
Отговор #61

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Мда, изглежда че PayPal не е достатъчно сигурен начин за търговия особено ако от поне едната страна стои бг субект.
В този случай може да се държи на плащане по банков път.
we all have wings, but some of us don't know why

Февруари 05, 2018, 16:37:32
Отговор #62

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Търси се човек в района на Монтана да прибере дребни соц части - мигач за ВАЗ и километраж за мотопед.
Изпратил съм ги на лицето Борислав Иванов  >:D и както се очаква , който не е чел навреме, сега ще търси на кой да ги подарява.
Та, в рамките на ден-два , ако се намери желаещ да приеме нещата, ще ги получи безплатно.

Февруари 06, 2018, 14:14:31
Отговор #63

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Търси се човек в района на Монтана да прибере дребни соц части - мигач за ВАЗ и километраж за мотопед.
Изпратил съм ги на лицето Борислав Иванов  >:D и както се очаква , който не е чел навреме, сега ще търси на кой да ги подарява.
Та, в рамките на ден-два , ако се намери желаещ да приеме нещата, ще ги получи безплатно.

Боре, ако попроменим малко библейските писания-
Блажени са несведущите, тяхно е царството небесно.  O:-)

3а Спиди Боби от Монтанско сме писали много, как може да му имаш доверие....  :))

« Последна редакция: Февруари 06, 2018, 14:33:19 от dido1903 »

Февруари 06, 2018, 14:45:39
Отговор #64

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Боре, прекалено се предоверяваш на адаши ;) Ако нещата бяха в София щях да ги прибера от еконта, докато се появи истински фен, на когото му трябват...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 06, 2018, 22:08:20
Отговор #65

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Не знам как да го формулирам...
Изпращам миналия понеделник въпросните части на човек с име като дълго дискутираното тук, във форума. Не съм обърнал внимание , естествено. Близо седмица (без един ден) частите не са взети, като междувременно получавам едно обаждане да не се притеснявам, понеже човекът пътувал към Благоевград ( >:D) . В понеделник се сещам да проверя какво става с тази пратка, понеже имам и други, и се оказва още невзета. Звъня - не отговаря. Светва ми крушката, проверявам тук и ми става ясно. Пиша във форума, че се търси получател за тези неща. Днес отивам в Еконта по друга работа и - хоп, стоката взета  ;)
Дали е случайност или не - не мога да кажа нищо.
Телефонът на дискутираното име не е същият като описания в предните постове. И поради тази причина няма да го изпиша.
Останалото съвпада до голяма степен с писаните истории от преди това - сладкодумен, с много познания в различни авто сектори, интересна кола като една от моите продадена в Благоевград и т.н и т.н. , все интересни неща .
Хора разни, свят широк  :)

Февруари 07, 2018, 19:28:24
Отговор #66

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Тоиа е, кои да е друг.
На него жена му, доколкото помниа /маи вече бившата, от много отдавна/, е от Благоевград.
Тои преди често там ходеше, а и поработваше, в наи вече се криеше при Били Вехтошариа от Кочериново, като го тарсеха да го биат прецакани колеги.

Абе, не може да се сбрка това лице.
В Монтанско има само един авторетро исмамник  :)) Боби, и това е именно тои.
« Последна редакция: Февруари 07, 2018, 19:33:47 от USfan »

Февруари 12, 2018, 16:32:06
Отговор #67

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Да продължим , понеже съм се объркал за пореден път - получил съм плащане от другаде на същата стойност, така че измамникът си е потвърден. Телефонът , от който ми е звънял е 0899 76 76 43 , така че внимавайте в разговорите с този сладкодумец  :D, както аз НЕ направих .
Като следствие отново търся някой в Монтана, който иска да получи подарък малко части за ВАЗ и Рига. Ако не откликне никой до ден-два ги пускам за унищожение.

Май 22, 2018, 23:13:58
Отговор #68

Неактивен banjo

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 8
Търгувах вече с Боби Иванов от Берковица. НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ не съм имал. Коректно отношение от негова страна.

Май 23, 2018, 11:51:33
Отговор #69

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Търгувах вече с Боби Иванов от Берковица. НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ не съм имал. Коректно отношение от негова страна.

На Нет сленг писането с главни букви значи викане. 
Но не е необходимо тук да ни викаш, образно казано, тоя безподобен мишок колко е коректен.
Специално в тоя Форум, а и в доста от ретроклубовете в страната, съобразно на действията му, Боби е отдавна у трета глуха.
Ако ще не на теб, ами и на 100 човека да е направил точни сделки, още 1000 ги е изпързалял за сметка на това.

А и по принцип тая тема не е за еднократни или многократни коректни действия от някой, както и трябва да бъде, а за издънки.
Доколкото може най общо да се прецени, съдейки по постовете в темата, сега конкретното споменато търгуване, е почти единствено изключение сред плеядата ущипани от него.

Обсъждания Боби по принцип на произход и постоянно местожителство, не е от Берковица, а от село Бързия, Монтанско.
Може сега да живее в Берковица де, все едно, той си сменя местоположението релативно често, но все се връща около района на Монтана.
А и може да е решил Бързичкия да вдига имиджа, че поспадна,  :)) белким някой нов балама се закачи, да паднат нови лесни кинти.
« Последна редакция: Май 23, 2018, 13:09:37 от USfan »