Автор Тема: Авто мото ретро клуб Варна и Нептун мотор спорт - програма сезон 2013  (Прочетена 7650 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 14, 2012, 15:53:17
Прочетена 7650 пъти

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Понеже още няма тема за сезон 2013, пускам в отделна тема програмата за следващата година на Авто мото ретро клуб Варна и Нептун мотор спорт


Февруари 09, 2013, 16:37:22
Отговор #1

Неактивен USfan

  • Публикации: 10842
Благодаря за програмата.  :)
Въпрос за колегите от Варна- аз от началото на м. Май вече ще съм по често в региона,  :)) та искам да попитам, примерно през май и юни месец, разни други ретромероприятия, дали ще има във Варна, извън тези вписаните в официалната програма тук? 
Например сред феновете на японски коли, дали няма идея, някое по-официално събиране на подклуба им да се направи, примерно само от японски ретроколи и янгтаймери?

Февруари 10, 2013, 01:30:45
Отговор #2

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Люси, такова нещо подклуб нямаме. Ние японските класици сами си организираме срещите, правим си от време на време по някоя разходка на по бира и избухване по улиците подкпрепени с много снимки. Но нищо официално, няма награди, няма игри, но ме сърбят ръцете за нещо по-сериозно, но още само планове засега. Имавариант за избухване на картинг пистата, но кога точно все още не сме решавали. O0  А ако се присъединят японски класици от цяла БГ аз нямам нищо против дори и до Благоевград да отида за такова мероприятие, ако знам че там ще сме от цяла България събрани, та барабар с японския посланник ^-^ :))  Отделно може и да има по това време някое дрифт ссътезание на пистта така че те съветвам да следиш програмите и по другите ауто форуми :)
« Последна редакция: Февруари 10, 2013, 01:33:37 от Martillius »

Февруари 10, 2013, 21:05:19
Отговор #3

Неактивен USfan

  • Публикации: 10842
Хм, прав си, на национално ниво, ако би се направило обща оризарска среща, а не само маркови събирания, доста интересни коли биха се появили.  :)
Като си помисля, че в Бг със сигурност има минимум 5-6 броя хубави в движение Рх-7 1-ген, а сигурно и още толкова 2 ген, ако тия коли се съберат накуп, плюс някой и друг НСХ или 300 зетХ, би станало добра среща.

Август 17, 2013, 10:21:12
Отговор #4

Неактивен USfan

  • Публикации: 10842
Aбе ИСКАХ ДА ПОПИТАМ колегите от вВарна и региона, ШТЕ УЧАСТВАТ ЛИ чЛЕНОВЕ НА ВАРНЕНСКИА РЕТРОКЛУБ, УТРЕ НА ПАРАДА ПО ЕЛЕГАНТНОСТ ВАВ Варна  :)
Понеје и тук, и вав Фејсбука на Варненскиа Ретроклуб, не откривам никакво инфо ѕа него.
Това нали не е само проиава на клуба Перла, што тогава ништо не се пише ѕа неиа.  O:-)
Едиснтвеното инфо по нета дето откривам, е само по сајтовете на вестниците в Е'формат.  :))

Август 17, 2013, 11:12:16
Отговор #5

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Аз смятам да се включа, но съм на работа до 15 ч., а тогава слизат колите към Морската градина. Отделно че не познавам никой от него клуб, за да питам как мога да се запиша за участие, но пък със сигурност ще сляза да погледам.

Август 17, 2013, 19:45:39
Отговор #6

Неактивен Venci_002

  • Публикации: 104
Задължително ли е кола да бъде така излъскана за да участва в парада?

Август 17, 2013, 19:50:11
Отговор #7

Неактивен Tasmanian_Devil

  • Публикации: 38
Успях да отида в морската градина да ги разгледам. Супер беше!  :) Утре къде ще бъдат? Каква е програмата? Никъде не е упоменато!
Fiat 125p 1980г.
Инструктор за обучение на водачи на МПС

Август 17, 2013, 22:39:05
Отговор #8

Неактивен USfan

  • Публикации: 10842
[quote author=Tasmanian_Devil link=topic=3606.msg60255#msg60255 date=1376758211]
Успях да отида в морската градина да ги разгледам. Супер беше!  :) Утре къде ще бъдат? Каква е програмата? Никъде не е упоменато!
[/quote]


Бреј браво, че все пак са се сабрали.  :)
А дали видиа, старото БМВ 319 роадстер от 30'те, едно синјо-јалто на цвиат, дали е дошло.  :D

То и аѕ като Марти днес биах на работа,  :)) ама утре, в нделиа, след 10 часа ште слиаѕа да ги раѕгледам и аѕ там на плоштада пред Фестивалниа комплекс.
Или както му викат там-Плоштада сас сланчевиа часовник, мин год пак биаха там иѕлојени.

Доколкото рѕбрах, от 10 сутринта,поне до 14 часа следобиад в неделиа, ште са иѕлојни там на плоштада, и ште моје да се видиат поне до тоиа час,в палниа им број.
Ами ето нешто като плакат на мероприатието.





« Последна редакция: Август 17, 2013, 22:41:08 от USfan »

Август 17, 2013, 23:38:30
Отговор #9

Неактивен Tasmanian_Devil

  • Публикации: 38
BMW-то роудстъра беше там. Утре може да намина пак, може да има нещо, което не съм видял днес!
Fiat 125p 1980г.
Инструктор за обучение на водачи на МПС