Автор Тема: 14-то класик рали "Обиколка на Варна" - 01. ~ 02.12.2012  (Прочетена 37094 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 10, 2012, 07:19:48
Отговор #90

Неактивен 323bg

  • Публикации: 454
Също като в рали форума са нещата май

Декември 10, 2012, 10:07:18
Отговор #91

Неактивен prujinca

  • Публикации: 551
Много приказки и накрая нищо.... Готов съм да се обзаложим, че и 2013,2014,........ 2020 ще са по същия начин.като 2012,2011.
Просто някой на някой е обиден, сърдит или иска да се покаже на по голям ...... Преди време когато се разделихме във Варна за мен беше и е някаква идиотщина. А то като се позаинтересувах се оказа че и в цялата страна са по подобен начин нещата. Вижда ми се глупаво национали обединение разделение и какво ли още не. И като дойде реч за мероприятия повечето са дублирани дори и в един град на една дата има две мероприятия. Е как да се получат нещата. Както е казал поета "разни хора разни идеали" но все си мисля, че в името на една идея може да се направи компромис от всички. Например: на 17 - 18 август “Парад на красотата” - Варна това го прави единия клуб , а другия 17-18 август "Варненски автомобилен събор" ??????? А сега кажете кой къде ще отиде или за да няма сърдити повечето никъде няма да отидат. Хвалебствия могат да се чуят и от единия клуб и от другия по посока на съгражданите си. Докато го има това такива дискусии ще са безумно много и дълги. За съжаление май ние не сме частен изолиран случай.
Имам една може би глупава за мнозина идея но двете мероприятия могат да се съчетаят с общо място на събиране на автомобилите, общ старт и тогава едните на входа на морската а другите по дистанцията на ралито а в навечерието на  празника (на Варна )да е финала. Така ще има две мероприятия с общи части и много повече участници и зрители медии и какво ли още не. Всички ще ме доволни и ще започнат нещата да се случват едно по едно.
Но докато се обиждаме взаимно нищо няма да стане. Има хора които обичат да карат, други не, предпочитат моабет НО ОБЩОТО Е НАШЕТО ХОБИ . Ако не си стиснем ръцете ще заприличаме на героите от един филм "Сърдити старчета"   
Ако това се случи съм убеден че и ралитат ще тръгнат и парадите а ще ще има отделни хора които ще се почувстват недооценени това е част от нещата винаги ще го има.   
Пред Бог всички са равни, срещу Опел бавни

Януари 09, 2013, 12:42:42
Отговор #92

Неактивен USfan

  • Публикации: 10838
Eто един макар и кратък, но хубав репортаж в Автомотор и спортсписанието актуалния брой, за обиколката на Варна, има и снимки на колите на колегите Благой, Ники и Марти, както и разни описания на участвалите други коли.  :)
Жалко че не са качили някоя снимка и на Ванкеловата Мазда.


Януари 09, 2013, 13:12:15
Отговор #93

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Браво на автора на статията. Ей такива положителни новини винаги са радост за читателите, дано повече такива статии бъдат публикувани по българските медии.

Януари 09, 2013, 13:39:42
Отговор #94

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Браво!
Време е автомобилните медии да обръщат внимание и на такива мероприятия.

Стига сме чели колко побира багажника на фолскваген пасат  :))
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Януари 09, 2013, 16:06:23
Отговор #95

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
 :)) :))  Евала наистина много добре написана статия.Някой спомена че в Аутомотор унд спорт има пак писано ...

Януари 09, 2013, 17:39:39
Отговор #96

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Наистина само една Автокласика, която излиза в ограничен тираж не е достатъчна... важно е повече автомобилни и всякакви медии да представят репортажи от ретро събитията - така ще се засили и интересът на спонсорите към нашите мероприятия.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 09, 2013, 18:20:36
Отговор #97

Неактивен USfan

  • Публикации: 10838
:)) :))  Евала наистина много добре написана статия.Някой спомена че в Аутомотор унд спорт има пак писано ...
да, да, аз споменах.  :)
Общо взето купувам почти цялата месечна и двуседмична БГ автопреса, та нещо да излезе касаещо нашите ретроинтереси, и да не го забележа, трудно ще стане.  :))

Януари 09, 2013, 18:34:09
Отговор #98

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
 :)) :)) Знаех си че си ти  :D  Значи ще го потърся. Абре толкова матрял от Хоби ТВ наснимаха ... Къде може да го гледаме ? Че аз 100% съм изтървал предаването... ДАйте да ги питаме за дискове ? Ще платим там каквото трябва...

Януари 09, 2013, 19:54:26
Отговор #99

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
И аз търся архивите на Хоби ТВ, даже преди време питах техен репортер, който ме интервюира но уви... явно само с дебели връзки става  :-\  Излъчват ги единствено по Булсатком и май дори не е в основната им програма, а допълнително платен кодиран канал.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.