Автомобили > Италиански автомобили

ALFA ROMEO GIULIETTA ser. 116 - 2 бр. на Веско

(1/4) > >>

madboy:
Няколко GIULIETTKI на нашия приятел Веско

















И един засега замразен проект





Е това е засега после ще добавя още снимки

 <!-- sflag -->flag<!-- sflag -->  <!-- sflag -->flag<!-- sflag -->  <!-- sflag -->flag<!-- sflag -->  <!-- sflag -->flag<!-- sflag -->  <!-- sflag -->flag<!-- sflag -->

madboy:
Тази синята GIULIETTA e 1977-произведена ,и е от първите серии
много рядък екземпляр с 1300 с.с двигател .
Позагнила е но от този вид в България в момента има не повече от 3 автомобила

 flag  flag  flag

ma7e4k0:
Тая зелената с регистрация ВТ миналата година се продаваше за 1300 лв и бях на пряга да я купа ма некои ****** с извинение помня тогава от алфа форума ми писа че се обаждал и била без двигател и купето било изгнило и тн ....

madboy:
Приятелю , ти си готин но не разбрали че когато решиш да купуваш някоя стара АЛФА
ще се намерят 100 форумни разбирачи които да се искажат неподготвени и те разубедят
и докато се замисляш се яви некои пич ВАДИ КИНТИТЕ и я отнася ....... може и да е позагнила ,може и да има някакви други проблеми но тези автомобили не са на 2  а на 25-6-7 и повече години и няма как да изглеждат като нови и да нямат ръжда и други недостатъци ,а и цените им са направо смешни .Пак ти казвам на твойте години и аз ходех и гледах , но сега отивам плащам и купувам и ако си истински ЕНТУСИАСТ няма много да му мислиш ,щото докато мислиш вече няма да има такива возила в България .
 good1
 flag  flag  flag

ma7e4k0:

--- Цитат на: "madboy" ---Приятелю , ти си готин но не разбрали че когато решиш да купуваш някоя стара АЛФА
ще се намерят 100 форумни разбирачи които да се искажат неподготвени и те разубедят
и докато се замисляш се яви некои пич ВАДИ КИНТИТЕ и я отнася ....... може и да е позагнила ,може и да има някакви други проблеми но тези автомобили не са на 2  а на 25-6-7 и повече години и няма как да изглеждат като нови и да нямат ръжда и други недостатъци ,а и цените им са направо смешни .Пак ти казвам на твойте години и аз ходех и гледах , но сега отивам плащам и купувам и ако си истински ЕНТУСИАСТ няма много да му мислиш ,щото докато мислиш вече няма да има такива возила в България .
 good1
 flag  flag  flag
--- Край на цитат ---
Краси, тогава тамън се бях запалил по алфите и имах малко изпаднала пара която после пропилях и сега съжелявам... просто не се бях запалил като сега и мислех....

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия