Автор Тема: Автомобилните фенки (за окото)  (Прочетена 1331954 пъти)

0 Потребители и 17 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 27, 2016, 08:44:01
Отговор #1050

Неактивен fokke

  • Публикации: 1066
    • fokkerc.com







EEE Браво, престраши се някой да пусне  гола мадама в темата :)))  ТРабанта е  супер , не бях виждал реставриран комби П70

Септември 27, 2016, 09:30:16
Отговор #1051

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Само админа да не ви дърпа уХите... C:-)

Една зрителка на Балкан класик рали, дето съм я пропуснал... язък!


Идилия...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 27, 2016, 10:02:07
Отговор #1052

Неактивен bomber

  • Публикации: 4491
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Септември 27, 2016, 18:19:31
Отговор #1053

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3690
retrobs.com

Септември 27, 2016, 19:28:07
Отговор #1054

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18165
  • Йордан Георгиев



Септември 27, 2016, 19:55:35
Отговор #1055

Неактивен fokke

  • Публикации: 1066
    • fokkerc.com

Септември 27, 2016, 20:51:09
Отговор #1056

Неактивен bomber

  • Публикации: 4491
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
   Когато бях на 18 г., си мечтаех да си намеря гадже с големи гърди. След известно време най-сетне си намерих такова момиче. Беше интересно, но само първите няколко седмици. Нямаше чувства между нас, а това ми липсваше и връзката ни не издържа дълго.

     Ето защо реших вече да си търся чувствително и романтично момиче. Бях на 23 г, а светът бе пълен с такива девойки, но след като започнах връзка с такава, се оказа, че тази жена е прекаленo чувствителна – плачеше от какво ли не, прекалено много драматизираше, а най-лошото е, че очакваше романтиката да струи от всеки мой жест или дума. Когато пък не кореспондирах на емоцията ѝ, заплашваше, че ще се самоубие. Трудно бе да се откъсна от тези взаимоотношения, но все пак го направих.
       Вече 27 годишен, мислейки себе си за помъдрял, насочих енергията си в търсене на някое темпераментно и динамично момиче. Намерих я, но се оказа, че пак съм уцелил гредата. Момичето кипеше от енергия и започваше едновременно десет неща, без да завърши нито едно. На следващия ден започваше нови десет, а когато нямаше резултат от дейностите ѝ, виновен бях аз, защото не съм ѝ бил помагал. Имаше много енергия, но никаква целенасоченост в нея.
     Отчаян от опита ми с жените, навършил вече 30 години, прецених, че перфектната жена до мен трябва да е умна и практична. И, о, чудо – попаднах на жената на моите мечти! Тя беше страхотна – красива, умна и здраво стъпила с двата крака на земята. Същевременно с това беше находчива и практична. Най-вече във взаимоотношенията си с мен. Беше толкова практична и находчива, че ме накара с удоволствие да похарча всичките си пари за нея, а преди да ме напусне, ме убеди да ѝ подаря къщата, обзавеждането, както и колата ми.
    Към днешна дата се чувствам помъдрял и съм убеден, че най-важното нещо, което трябва да притежава една жена, са големите гърди.
Когато приятелите ме съветваха това, аз ги считах за повърхностни и арогантни в отношенията им с жените. Сега обаче знам, че те са задълбочени и внимателни по отношение на себе си.
Ако има вариант сега да срещна себе си като 18-годишен, бих си дал точно този съвет – да не се съмнявам, че най-важното, което трябва да търся в една жена, са големите гърди.

Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Септември 27, 2016, 21:43:05
Отговор #1057

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Може да са големи, но не харесвам "полупроводникови", т.е. произведени в Силиконовата долина ;) Или както казваше един ценител - тази година полупроводници, догодина цели проводници... но докъде ще стигнем така, няма толкова голям размер сутиен :))
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 27, 2016, 22:51:11
Отговор #1058

Неактивен bomber

  • Публикации: 4491
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Септември 28, 2016, 17:37:15
Отговор #1059

Неактивен USfan

  • Публикации: 10839
Може да са големи, но не харесвам "полупроводникови", т.е. произведени в Силиконовата долина ;) Или както казваше един ценител - тази година полупроводници, догодина цели проводници... но докъде ще стигнем така, няма толкова голям размер сутиен :))

Да, правилно, пластик фантастик е най-гадното нещо в това отношение.

Иначе по отн. на горната поема, да се надяваме, че не е от личен пример, хаха.  :))