Автор Тема: Автомобилните фенки (за окото)  (Прочетена 1320701 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Октомври 03, 2016, 13:25:19
Отговор #1080

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ааа ето каква значи била тайната на големите й бомби - пиела мнооого чешка бира :)) Всъщност съм чувал подобни легенди на въздействие само за бозата... ама в Чехия нямат боза ::) И все пак не може да ме убеди, че тоя бюст е естествен на фона на останалото тяло - някак несъразмерно стои. Но не може и да се отрече, че иначе си изглежда супер за чехкиня над 30-те, при тях го има синдрома на рускините - изведнъж стават "большие мамаши" :D
А ферарито е 512 s berlinetta speciale , прототип от 1969 г.

Ха, не сум толкос висок, 185 см триабва оште да са, ако не сам се смалил от васрастта де.  O:-)

А всашност имах предвид- УЖ  ;) латино.
Иначе проиѕхода нима ѕначение, Латино и е стилистиката.
Но на тиа новите и снимки дето пускаш, верно си е ниско киуфте таиа.  :))
Че е и с прилично отпуснат биуст, ако и да е истински.

А сесиата дето пуска Данчотето, предполагам е истинска от 1969, и премиерата тогава на студиата.
Стилистиката на снимките, прическата и дрехите на мацката го покасва.

Тогава е било модерно така да се представиат на фона на скали и с мацка, дримкарите.
А и сега никои мусеи не би дал така да му се чекнат по униукалните ескпонати, ако таиа кола е ваобште сахранена де.


Октомври 03, 2016, 19:30:15
Отговор #1081

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
А и сега никои мусеи не би дал така да му се чекнат по униукалните ескпонати
:)) :)) :)) Те тоя бисер даваш ли ми разрешение да си го сложа в подписа? От 10 минути вече не мога да спра да се хиля!
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 03, 2016, 22:06:32
Отговор #1082

Неактивен bomber

  • Публикации: 4491
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Разбира ли прасе от кладенчова вода?






Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Октомври 03, 2016, 23:06:26
Отговор #1083

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Хаха, Митко, писах от телефон, и затова пообърках малко буквите.
Ама в тоя груб необработен вид ще ти е идеален цитата.

Иначе ясно, и с новите копи-пейст образи показва колегата усилна страст към кюфтаците, и то към такива с повечко целулит,  :)) както се забелязва по задните части на бедрата. 

Ама айде, да не сме голословни и само с виртуални щения като отсрещната страна, да аргументираме по-добрия вкус с малко авторски снимки, отпреди точно няколко дена.
Та както се вижда, сигурно поразбирваме от вода.
Но тая вода за дадени вкусове малко тънка на вискозитет сигурно ще дойде.  ;)











« Последна редакция: Октомври 03, 2016, 23:15:59 от USfan »

Октомври 04, 2016, 00:19:23
Отговор #1084

Неактивен bomber

  • Публикации: 4491
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Една фенка трябва да изглежда така, че като я видиш , да искаш да я изядеш, а не да я нахраниш.




Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Октомври 04, 2016, 01:13:13
Отговор #1085

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Съгласен съм за изяждането, само да не е такава, че да ти остане и за после, или пък да има и консерви да направиш :D :D :D

Октомври 04, 2016, 09:59:20
Отговор #1086

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Във връзка с храненето на фенките ми идва един коментар, ама няма да го напиша щото вероятно после ще ме баннат за нецензурен език O:-)
Хаха, Митко, писах от телефон, и затова пообърках малко буквите.
Ама в тоя груб необработен вид ще ти е идеален цитата.
...
Ама айде, да не сме голословни и само с виртуални щения като отсрещната страна, да аргументираме по-добрия вкус с малко авторски снимки, отпреди точно няколко дена.
Та както се вижда, сигурно поразбирваме от вода.
Абе Люси за твоите снимки май трабва да се отвори нова тема - яхтените фенки... ама тази специално, дето така подмолно си я издебнал да снимаш изотзад въобще познава ли те? ;D
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 04, 2016, 11:57:55
Отговор #1087

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Абе то ясно, че остаряваш, така като всички нас де, и покрай скуката на семейния живот ти се ще за всички гроздето да е кисело, ама за не всички лисици то е такова.
Иначе българките са си общителни, даже повече от необходимото, ама толкова па да се усмихват на непознати, па и да пътуват с тях насам-натам. ))
Та сигурно ще да се познаваме малко.

Въпреки че, аз още си мечтая за идеалната стопаджиика, ама те като че ли останаха само по филмите.

Та вместо да си похихикваш виртуално, чакай вечерите долу пред входа на батко ти, та да те води по по-шик барове. Като например тоя долу, дето се пие само Моет и Шардон (щото все пак сме вече стари и грозни с теб, и си трябва с нещо да напиваме по-младите жени, да преглътнат вида ни  :)) ), и ще може и теб да огрее някое запознанство. 


















« Последна редакция: Октомври 04, 2016, 12:18:52 от USfan »

Октомври 04, 2016, 12:25:55
Отговор #1088

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Та вместо да си похихикваш виртуално, чакай вечерите долу пред входа на батко ти, та да те води по по-шик барове. Като например тоя долу, дето се пие само Моет и Шардон (щото все пак сме вече стари и грозни с теб, и си трябва с нещо да напиваме по-младите жени, да преглътнат вида ни  :)) ), и ще може и теб да огрее някое запознанство. 
Е бате то е ясно, че ако съм чичко-паричко няма нужда "батко ми" да ме води по шик барове, за да забърсваме заедно бар дамите... ама все пак мерси за офертата, поласкан съм и ако някой ден спечеля от тотото може и да се възползвам :D
А за фенката - сетих се коя е чак от последните снимки, но не можах да я позная в гръб... сори!
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 04, 2016, 13:07:39
Отговор #1089

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Е бате то е ясно, че ако съм чичко-паричко няма нужда "батко ми" да ме води по шик барове, за да забърсваме заедно бар дамите... ама все пак мерси за офертата, поласкан съм и ако някой ден спечеля от тотото може и да се възползвам :D
А за фенката - сетих се коя е чак от последните снимки, но не можах да я позная в гръб... сори!

Ми да бе, нали ви запознах сега на Класик пикника. То и аз недовиждам вече де, старост-нерадост.  O:-)
А по принцип считам българките за свестни.

Иначе, странично погледнато извън свестните жени, и БГ дамите по баровете, така като ги гледам, нали сме си още в 4-тия свят, на цени за свалки не са като у Монте Карло.
Стига им само освен пиенето, и малко романтична разходка пеша, или по избор, с джип Бертоне.  :D



« Последна редакция: Октомври 04, 2016, 13:15:06 от USfan »