Автор Тема: Автомобилните фенки (за окото)  (Прочетена 1320056 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 07, 2016, 23:17:12
Отговор #1320

Неактивен bomber

  • Публикации: 4490
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Верен отговор.Получаваш усмивка по радиото.

Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Декември 08, 2016, 00:50:33
Отговор #1321

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев

Декември 08, 2016, 11:49:21
Отговор #1322

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
А, не знам.
Ти си спец. по провисналите бюстове.
Можеш да качиш един байърс гайд по темата.
Познайте автомобила на следните снимки:

Абе по-добре да пипаш провиснали, отколкото никакви да пипаш.
Ама айде да те зарадвам да си го гледаш през нощта, или пък по цял ден, нали си виртуален фен на чуждите мадами, ето ти тук бюста на едно бивше мое гадже.
Както се вижда, не ще да е от най-провисналите.

И да не е спам и да сме точно по темата, на едната снимка има и кола освен мацката, една бивша моя американка- Понтиак Файърбърд 3 Ген, в рядката за Европа ориг. Формула версия.




« Последна редакция: Декември 08, 2016, 12:32:46 от USfan »

Декември 08, 2016, 17:35:05
Отговор #1323

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Абе по-добре да пипаш провиснали, отколкото никакви да пипаш.
Ама айде да те зарадвам да си го гледаш през нощта, или пък по цял ден, нали си виртуален фен на чуждите мадами, ето ти тук бюста на едно бивше мое гадже.
Както се вижда, не ще да е от най-провисналите.

:) рецептата е да не му обръщаш внимание ... знам, понякога е трудно, но щом аз успях  ::)



Декември 08, 2016, 20:54:32
Отговор #1324

Неактивен bomber

  • Публикации: 4490
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Щом продаде бившата кола, си отиде и бившата жена. :winktongue:
Какво щеше да правиш без колите, не знам.
Ама, хайде, да видиш че и аз съм човек - ето ти материал за тъмната част от денонощието:

Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Декември 08, 2016, 22:51:07
Отговор #1325

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Данчо, много е яка тая Диана.
През 80-те като малък се возих на една такава чисто нова, беше на едни сърби, и правена в завода им в Югославия.
А и благодаря, прав си, ще се старая да го спазвам съвета ти в други теми.  :)
На неадекватността по Нета може да се отговаря само с игнориране, така е.
Но освен поставяне на нещата по местата им, бих се пробвал да дам добронамерен съвет, е така от хуманитарно-християнска гледна точка, без да съм особено религиозен.
Та така, ето малко философия по темата.

Щом продаде бившата кола, си отиде и бившата жена. :winktongue:
Какво щеше да правиш без колите, не знам.
Ама, хайде, да видиш че и аз съм човек - ето ти материал за тъмната част от денонощието:

Не се притеснявай чак толкова, и друг път съм забелязвал да се загрижваш за интимния живот на пишещите тук, особено моя. Но напъните ти само те самозлепоставят, това е, не друго.

Иначе сигурно си мислиш, че просто живота е насправедлив, и това е така.
Ама не е в мен вината за това, може и да не е в теб вината също.
Просто света е такъв, суров и труден, и не всички оцеляват добре, и могат да обират плодовете по клоните.
Но това са дълги философски, социални, сигурно и професионални теми, няма как тук да ги обсъждаме.
А и това е форум не за злобнички съвети кой какви Гидове за цици да прави, а форум на чисти автоентусиасти.
Добре е да се придържаме към тематиката му, и то добронамерено.

И айде, да не сме голословни, пак ще те зарадвам с авторски снимки.
Както виждаш, потока на жените си тече и без коли.
Така че не сме опрели до спомените за някоя бивша, особено пък само една бивша.

Пак в по-глобален план, в грешка си и разбира се, ако мислиш че само с интересни коли се свалят жени.
Но това не е само твой комплекс, всички маргинали мъже го изповядват.
Болшинството жени, особено интересните, и разбира се и красивите, противно на мненията на зяпащите хубавини само по нета, въобще не се интересуват от коли.
Има по водещи неща, които истинските жени търсят в мъжете, и не, парите пак не са водещото и тук.

Може да ти помогне да знаеш, че аз с повечето мои приятелки съм се запознавал пеша, или катерейки някоя планина, или разбира се, на моренце или пък в някоя дискотека.
На определено доста често нещата са отивали до хубаво развитие, без въобще да се опре на база коли.

Така че гледай по оптимистично на нещата.
И ако може, отговори за разнообразие не с виртуални голотии, ами някой път тук, или дори и в друга тема, и с някоя твоя авторска снимка на жени, или пък коли. Фото бляновете би било добре да ги поизоставиш малко.

Досаждаш с кретенски и с уж според теб остроумно-язвителни коментари, не само на мен.
Специално в тази тема, на прима виста се сещам за неадекватните ти коментари за уж травестита, как па го измисли, там от постнатите от Данчо оригинални 70-ски Кенуърт реклами.
Ако спреш да зяпаш Нетски голотии, и да апострофираш тук нон-стоп, тогава може и да има по ведро личностно развитие, което ще се отрази и на контактите ти с жените.

И да сме почти по темата с ненуждата от коли, за да имаш бодри контакти с жени, ето ги и снимките.
И с тази моя приятелка не съм се запознал през призмата не само на колите ми, ами и на каквато и да е кола.
Голяма фенка е на колелата, както се вижда, но с никакъв интерес към колите.
На първото и возене в по-стария ми Мустанг- кабриото Фокси боди, ме пита дали колата е марка Ситроен. :))
Та, Бомбър, конкретно с нея се запознах на едни да го кажем, кръжоци по танци.
Тя е една от много добрите в България аматйори тангероси жени.
В случая на Тангото, кръжоците, или местата за танцуване на тангероси, се казват- Милонги.
Ето ти и един добронамерено мнение- ако например имаш желание да се запознаеш с някоя мацка, всякаквите курсове и кръжоци в София по танци са подходящо място за контакти, колкото и човек да е дървен в краката.







Та така, стига зяпа екрана и отивай навън да живееш живота.
Това е най-неутралния и добронамерен съвет, дето мога да ти дам.

Ще помоля някой от администраторите, да изтрие поради неадекватността и простотиите в тях, последните няколко поста на Бомбър, както и моите отговори, за да се запази добрия тон.


« Последна редакция: Декември 08, 2016, 23:37:02 от USfan »

Декември 08, 2016, 23:09:21
Отговор #1326

Неактивен bomber

  • Публикации: 4490
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Нека се трие, нямам против.
Замисли се какъв приятел си на твоите, щом им качваш снимки, за които те не знаят че ще бъдат качени.
Може пък те да не искат?
Но за травестита, да , не беше сполучлива тая снимка, независимо кой я е качил.
И не е заяждане.
Бил съм на танци и си прав, че и там може да се запознаеш с когото искаш, дори и да не става въпрос за коли.
Ама хайде, мир да е!
Само чисто автоентусиастка да е темата!
Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Декември 08, 2016, 23:18:14
Отговор #1327

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Люси, за коментара и за джентълменския урок те черпя с абсолютния ми фаворит в европейския джаз Pаolo Conte -


Иронията и поезията в текста само за избрани  ;D

Пък нека не е по темата ...

Декември 08, 2016, 23:31:30
Отговор #1328

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
А, благодаря, радвам се че ти хареса основната хуманитарна насоченост на тезите.   :)
Страхотен текст, а и не знаех, че италианец е толкова интересен творец в този точно стил.

Хм, и Дзукеро ако не беше естрададжия,  :)) щеше не лошо да пее мейнстрийм джаз. 

Иначе за съжаление наскоро умря един друг творец.
Не бих го нарекъл чист, или даже никак не е джазмен, ама беше интересен- Леонард Коен.
Алелуя е негова песен например.

За коментара на Бомбър, качвам снимки само на прилично облечени, или неизцяло съблечени мои бивши или сегашни познати и приятелки.
Разбира се, тук е мъжка тема, но голи снимки, макар и налични на някои от тях, естествено не са достояние за всички. Така че мисля, че сме достатъчно джентълмени.

Декември 08, 2016, 23:36:09
Отговор #1329

Неактивен bomber

  • Публикации: 4490
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
На теория и практика е така, но действителността показва друго. :)

Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!