Автор Тема: Автомобилните фенки (за окото)  (Прочетена 1332527 пъти)

0 Потребители и 28 Гости преглежда(т) тази тема.

Юли 09, 2019, 23:56:49
Отговор #3740

Неактивен bomber

  • Публикации: 4491
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Юли 10, 2019, 01:04:02
Отговор #3741

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18170
  • Йордан Георгиев

Юли 10, 2019, 18:53:59
Отговор #3742

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18170
  • Йордан Георгиев

Юли 10, 2019, 22:31:10
Отговор #3743

Неактивен USfan

  • Публикации: 10840
Tоя пеперуда СЕК е творение на Хамбургското ателие- Стайлинг гараж, както се вижда и по емблемата.
Типичен 80-ски кич, но интересен от сегашна гледна точка.

https://en.wikipedia.org/wiki/Styling_Garage


Юли 10, 2019, 22:51:48
Отговор #3744

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18170
  • Йордан Георгиев
Tоя пеперуда СЕК е творение на Хамбургското ателие- Стайлинг гараж, както се вижда и по емблемата.
Типичен 80-ски кич, но интересен от сегашна гледна точка.

https://en.wikipedia.org/wiki/Styling_Garage

От Koenig също имат маркетингова стратегия с мацки  8))


Юли 11, 2019, 11:37:39
Отговор #3745

Неактивен USfan

  • Публикации: 10840
Данчо, мерси за снимките...
Леле, и двете мадами в средата на 80-те години, са си били страшни ракети за опъване.
Обаче, баш тогава надали са щели да ни обърнат внимание, както аз съм бил гимназист в соца, а ти в детската градина сигурно, хаха, никакви шансове за нас.

Интересно, с какви ли мъже са ходили тогава...
Сигурно, размятали са ги някакъв широк меланж немски тогавашни плейбои, простиращи се от наследници на бирени производители, като фиктивните Гулденбургови от ТВ-сериала, до топфутболисти от Бундеслигата.
Макар че, сега както са на по 55-60 лазарника, може па вече да са олабили летвата на подбора...   :))

Тая мадамата с Кйонига, прилича да е естествено къдрава, и видимо доста и навсякъде стегната, направо е приказна... 

На тая снимка има и нещо друго интересно- кръглия, в случая с дяволски числа-666, Берлински рег. номер на СЕК-а.
И тогава в края на 80-те год, по време на първите ми ходения във Федералната република а преди, а и след това вече в обединена Германия, съм забелязал по центровете на големите им градове, че комбото на кръгли номера, поставени на мерцедеси еС-класи, накичени със спойлери, основно се ползва и е любимо там, на всякакви сутенйори, и други такива от бизнеса с червените фенери.

Така че на Кйониг рекламата е и доста добре маркетингово ориентирана.
Само дето едно време тия Кйониги СЕК Купе ги караха полски и сръбски сутенйори, а сега еС-клас Брабуси, но 4-вратки, ги търкалят Албански и Магребски сутенйори.
Смяна на демографския фон, какво да се прави...
« Последна редакция: Юли 11, 2019, 11:52:38 от USfan »

Юли 11, 2019, 18:56:24
Отговор #3746

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18170
  • Йордан Георгиев
Данчо, мерси за снимките...
Леле, и двете мадами в средата на 80-те години, са си били страшни ракети за опъване.
Обаче, баш тогава надали са щели да ни обърнат внимание, както аз съм бил гимназист в соца, а ти в детската градина сигурно, хаха, никакви шансове за нас.

Интересно, с какви ли мъже са ходили тогава...
Сигурно, размятали са ги някакъв широк меланж немски тогавашни плейбои, простиращи се от наследници на бирени производители, като фиктивните Гулденбургови от ТВ-сериала, до топфутболисти от Бундеслигата.
Макар че, сега както са на по 55-60 лазарника, може па вече да са олабили летвата на подбора...   :))

Тая мадамата с Кйонига, прилича да е естествено къдрава, и видимо доста и навсякъде стегната, направо е приказна... 

На тая снимка има и нещо друго интересно- кръглия, в случая с дяволски числа-666, Берлински рег. номер на СЕК-а.
И тогава в края на 80-те год, по време на първите ми ходения във Федералната република а преди, а и след това вече в обединена Германия, съм забелязал по центровете на големите им градове, че комбото на кръгли номера, поставени на мерцедеси еС-класи, накичени със спойлери, основно се ползва и е любимо там, на всякакви сутенйори, и други такива от бизнеса с червените фенери.

Така че на Кйониг рекламата е и доста добре маркетингово ориентирана.
Само дето едно време тия Кйониги СЕК Купе ги караха полски и сръбски сутенйори, а сега еС-клас Брабуси, но 4-вратки, ги търкалят Албански и Магребски сутенйори.
Смяна на демографския фон, какво да се прави...

Да, добре стегната е и има месо по нея ;)
Иначе явно маркетинга при Koenig работи, щом такива лица предимно ги карат ... мацката в този аутфит им съответства, до като при Gullwing-а по-горе контрастира на нея и е много елегантна ;)

Ето един контраст спрямо горните две ...


Юли 11, 2019, 21:59:54
Отговор #3747

Неактивен bomber

  • Публикации: 4491
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Още нищо не сте видели, момчета-а-а-а... :P

Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Юли 12, 2019, 18:16:03
Отговор #3748

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18170
  • Йордан Георгиев

Юли 12, 2019, 21:51:46
Отговор #3749

Неактивен bomber

  • Публикации: 4491
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!