Автор Тема: Peugeot 403 1957 г.  (Прочетена 30397 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 28, 2012, 11:24:51
Отговор #20

Неактивен yoz

  • Публикации: 360

Декември 02, 2012, 18:21:18
Отговор #21

Неактивен pavni

  • Публикации: 160
Това е лампата на задните светлини-габарит с мигач и стоп. От снимката не личи много, но балона не е гладък, а е фигурален. Не намерих някакви надписи по нея, но я свалих от колата. До сега не бях виждал такъв балон.

Декември 02, 2012, 18:42:26
Отговор #22

Неактивен pavni

  • Публикации: 160
Успях почти от първия път.

Декември 03, 2012, 19:49:28
Отговор #23

Неактивен petkovic

  • Публикации: 135
С vasko4 си писахме и уточних фирмата която ги е хромирала, но за подготовката още не съм питал. Общо взето автомобила е комплектен и нямам нужда от части .Трябва работа, работа, работа ... Взел съм колата за удоволствие и не бързам за никъде.

Имам молба, ако може да споделите фирмата хромирала детайлите за  да се възползваме и ние от нейните услуги. Благодаря.

Декември 04, 2012, 09:46:08
Отговор #24

Неактивен pavni

  • Публикации: 160
Едната фирма е Галваника-виж темата на vasko4 стр 5 отговор 45, другата е Moni-MG-намира се до сервиз Тракия, на двете места ми казаха 10 лв за дръжка. Броните и лайсните на Пежото са от неръждаема стомана и за тях не съм питал. Ако имаш нужда от помощ при намирането на фирмите -пиши, ще съдействам. В авиозавода също има цех, но не съм ходил да питам.

Декември 04, 2012, 17:23:12
Отговор #25

Неактивен petkovic

  • Публикации: 135
Благодаря за отговора. Броните и лайсните според мен може само да ги полираш до огледален оттенък, щом са от неръждавейка няма да ръждясат

Декември 04, 2012, 22:31:08
Отговор #26

Неактивен pavni

  • Публикации: 160
Така съм решил-кече и паста-ще стане като му дойде времето.

Януари 25, 2013, 16:21:28
Отговор #27

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Колега,работиш ли по проекта?
 ::)
Как върви?

Януари 25, 2013, 20:25:16
Отговор #28

Неактивен pavni

  • Публикации: 160
Засега проекта е замразен. Колега ми обеща помощ при подготовката на дръжките на вратите, но не се обажда- явно има някакви проблеми. Повече от месец разхождам в багажника кашона с частите за полиране. Механично колата е готова, напролет ще бъде с окърпено и боядисано дъно, след което продължавам с външния вид. За ремонт имам машинка за стъкло за предна врата, а интериора ще е последен.

Декември 08, 2013, 12:40:22
Отговор #29

Неактивен pavni

  • Публикации: 160
Смятах да пиша утре ,но нека е днес.Не мога да покажа до къде съм защото фотото е на ремонт от пет месеца-не можели да намерят нужните части , а на телефона повредих гнездото на картата памет и сега не смея да я извадя.Мога да разкажа-утре трябва да взема дръжките от полиране и да ги нося на хром ,а колата отива за боя в сряда.Приготвил съм се за тапициране-нови кори -все още без тапицерия-ще си лъсна лайсните и си имам занимавка за зимата-оборудвам врата и я качвам на колата.Механично колата е готова-включва ,върви и спира.Не мога да намеря къде изправят джанти без централен отвор-един майстор искаше да реже джантата ,че да я хване на машината-тръгнах си без да кажа довиждане.Общо взето нещата вървят-по-бавно от колкото ми се иска ,но вървят.Дано нищо не се обърка и след десетина дена да си я прибера боядисана в гаража.