Автомобили > На изток от Желязната завеса

ВАЗ 21061 (Lada 1500S) 1979 г. - Моята Белка

(1/4) > >>

Laura1500s:
Дядо ми я е купил от Сливен през 1979. Правена за Англия, но заради малка вдлъбнатина в дясната врата отзад (вижда се на повечето снимки). През първите 25 години не е карана много, повечето време е стояла в гараж. След изселването на баба ми и дядо ми, колата остана 12 години в гараж на другото село. :) През това време карахме Zastava GT 55, която вече от 3 години не е при нас. Сега започваме да караме тази. Виждам ѝ всичките недостатъци, но засега нямам възможност да я оправям. Като взема книжка и си зависи от мен, ще се занимавам с нея. :) Нямам планове за тунинг, а за пълна реставрация. От 4 годишна мечтая за тази кола, май ще я връщам във вида, в който я намерих. Казвам ѝ Белка, заради цвета, пък и често е паркирана до комшийска седмица - Стрелка. :)











Wartburgman:
Перфектна Лада то като от корица на списание  ;).Успех с реставрацията която според мен няма смисъл  :winktongue:

Speeder:
Браво!

Страшно запазена Ладичка! Наистина, трябва много да се внимава с думата "реставрация" при така добре запазен автомобил.
По-скоро едно освежаване и туширане на забележките по външният вид.

Мога ли да помоля за детайлни снимки на светлоотразителите на задните калници защото и аз имам една такава Bella Lada :) , но при нея липсват?

Поздравления за човека пазил я толкова години!

Sancho:
Като гледам е с лява дирекция, малко съмнително да е била за Англия. Но това няма значение, Лада-та е доста хубава!  :)

skodko:
Добре дошла, Лаура.  ;D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия