Автор Тема: Classic day - Калояново 31.03.2013 - дискусия + СНИМКИ  (Прочетена 50593 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 29, 2013, 22:13:32
Отговор #100

Активен GT 51

  • Публикации: 1874
Павка, повечето състезатели се събират към 6.30 на Лукойла на Църна маца и тръгват организирано.За други незнам.....
Колега , времето ще е хубаво.... 8)) ;)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 29, 2013, 22:20:56
Отговор #101

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Пътувам в неделя по маршрут Търговище - Търново - Габрово - Шипка - Калояново.Ако има някой попътно от Варна или Шумен примерно, и има желание да се водим, нека пише на ЛС.

Март 30, 2013, 10:52:05
Отговор #102

Неактивен krissonga

  • Публикации: 15
    • NewGenerationArts
Значи за групата от София на Лукойла 6:30 !

Март 30, 2013, 19:34:08
Отговор #103

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014
Айдее, освежих джантите, качих летните гуми, вътре съм я олизал, утре сутрина я къпя и паля към Дракона!  ;D O0

Март 30, 2013, 22:38:31
Отговор #104

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Там сме !  Ех, как ще се съберем всичките! И всеки с бангията си, само аз без моята. Да сме живи и здрави, до година-две ще съм готов.  :)) 

Много ще се радвам да се видим. Вярвам, че ще стане страхотен и невероятен събор !  На пътуващите - лек път.

« Последна редакция: Март 30, 2013, 22:40:59 от Тодор Живков »

Април 01, 2013, 00:30:35
Отговор #105

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Привет на всички. :) Смятам за редно, коментарите със снимки да са в тази тема. Ако прецените  - може да ги преместите. В този ред на мисли.  Получи се разкошно мероприятие.  :)Видях се с много хора. Повечето добре познати другари, както и нови непознати с които се запознах. Състезанието не съм следял, не съм гледал.  Не съм се интересувал. Не карам. И за това не мога да дам мнение за него.  Моята преценка остава за мен. А, тя е такава, че за победа - трябва борба.  Но, не бива тази борба да превръща тези толкова красиви и изпълнени с ведрост мероприятия във бойно поле.  Винаги съм смятал, че на тези събори е редно да вее вятър на взаимно уважение, толерантност и справедливост. Каквато е и самата им идея. И когато се случат недоразумения, да се изясняват без публични вълнения, цинизми и негативизъм. Това е по тази тема.


Повечето време и почти целия ден, прекарах между старомодни и антични автомобили, както и тяхните собственици.  С някои се познаваме, а с други новодошли се запознахме.   Имаше много интересен ретро-пазар на дефицитни и рядки автомобилни части за  Мерцедес, Опел, Рено, Пежо, Ситроен.  Присъстваха всякакви по марка и състояние автомобили.  Марките предимно бяха:

- Класата на Мерцедес- Бенц, този КОЛОС на Капитализъма и заклетите във Трилъчевият мерник вярващи




- Сектата на Ситроен, НАЙ-СТРАННИТЕ ЛИЧНОСТИ, които можете да видите и да познавате, авангардни хора с авангардни автомобили... :shy:



- Алфа Ромео с характерният червен цвят и биещо на очи присъствие



- Фолксваген Бийтъл, изключително грамотно модифициран и прекрасно изработен автомобил


- Шкода и нейните не по-малко ентусиазирани представители, хора с които винаги ми е било приятно да се срещам, да общувам



- Легендарната  Варшава 223 и нейният легендарен собственик
 

- Интересна формация на марка Волво, винаги съм харесвал тази марка и вярвам, че тези хора имат много интересни неща да покажат


- Административният автомобил


- един весел Администратор, символ на вечното движение и пълната газ напред



- останалите снимки съм качил тук   http://imageshack.us/g/1/10085853/

По този начин прекарах денят. Тишина, спокойствие, топло време и горещи хора/автомобили. Господа, дами, приятели, гости, състезатели, ретро-манияци - беше прекрасно !  :)

Павлине (pavni), изключително ти благодаря за днешният жест !






Април 01, 2013, 07:49:14
Отговор #106

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Изключително съм доволен от прекрасния ден !
Много хора, много запознанства, емоции и усмивки.
Щастлив съм, че от година на година нещата вървят нагоре !
Ето фотоси и от мен  :)












Април 01, 2013, 08:38:59
Отговор #107

Неактивен moksika

  • Публикации: 44
От както съм взел ш.книжка съм ходил по какви ли не мероприятия. Това с ръка на сърцето заявявам, че беше най-приятното на което съм присъствал. Организация, забавления, награди, емоция, адреналин.....всичко 6+

Април 01, 2013, 11:13:43
Отговор #108

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Колеги имаше един човек с бяла лада комби на базара.Интересува ме кой го покани и може ли да се направи връзка с него?

Април 01, 2013, 11:24:18
Отговор #109

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
Ако говориш за човек,който продаваше на ретро-пазара, това е Станимир от Пловдив.
Ник 323bg.
Има си тук тема в продава.