Автор Тема: Classic day - Калояново 31.03.2013 - дискусия + СНИМКИ  (Прочетена 50585 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 12, 2012, 22:57:34
Отговор #20

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1874
Що се касае до Класик дей 2013 г. вероятно пак ще си го организирам.Ще има някой промени  в регламента, и така ще могат да карат повече хора на самото състезание.Таксата за участие, ще бъде намалена.Вероятната дата е 31.03.2013 г. Чакам потвърждение, от собственика на пистата,и до няколко дни ще знам със сигурност.Ще направя всичко възможно , но не на всяка цена, мероприятие да има.Специално ще отделя сектор за изложба на автомобили, мотоциклети , или кой с каквото дойде .Ще отделя и сектор за ретро базар,но те ще бъдат малко по далеч от сервизните боксове, за да не се бърка организацията на състезанието като цяло.Винаги ще имам нужда от ентусиасти да помагат,всичко ще е пожелание и доброволно.Тази дата се пада в Неделя, и не се бърка до момента нито с едно мероприятие, ако не се лъжа.Така , че вие сте на ход, ако желаете заповядайте, ако ли пък не....здраве да е.Единственото нещо за което се опасявам е времето.Много се надявам да е слънчево и топло.Също така мисля, че много колеги, дори и без ретраците си пак ще дойдат, просто за да се видят с други колеги.Също така работя и по въпроса за атракций и шоу за публиката, но ще ги обявя малко по късно във времето , когато имам малко повече яснота.Поздрави  8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Декември 15, 2012, 21:19:36
Отговор #21

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1874
Датата 31.03.2013 г. е потвърдена.Очаквам вашите предложения, коментари и всичко свързано с мероприятието.Има възможност да се направи Първа форумна среща, стига да има желаещи.От всички тук зависи дали ще има среща.Поздрави  8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Декември 17, 2012, 19:45:31
Отговор #22

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Хубава новина, само дано времето е по-добро от тази година, че ми умряха ушите от студ и вятър :D За помощ ще помагам ако мога, но за съжаление ще присъствам вероятно само в деня на мероприятието и не знам доколко ще съм от полза.Надявам се дотогава да дойда с нещо, което е по-скоро ню, а не олдтаймер.
« Последна редакция: Декември 17, 2012, 19:48:37 от michev »

Декември 17, 2012, 19:58:05
Отговор #23

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Живот и здраве , по традиция ще открия.Ако не с шкодата , то с голфа ми 2  , имам и други възможности :)
« Последна редакция: Декември 17, 2012, 20:02:47 от fulcrum »
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Декември 17, 2012, 21:29:19
Отговор #24

Неактивен Taunus72

  • Публикации: 394
Здравейте колеги,от скоро съм във форума и не знам дали имам правото и опита да давам идеи за организацията.
Бил съм на някоя друга сбирка там и имаше много интересни занимания като:
"Секси автомивка" "Надпиване с бира" "Хвърляне на стар касетофон" и други работи,които могат да се взаимстват от други форуми и формати на състезания.
Аз съм от Пловдив и бих помогнал с разнасянето на флаери и други неща за разпространяване на идеята за събирането  :)
FORD - Found On Road Dead

Декември 17, 2012, 22:39:39
Отговор #25

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Тези формати на забавления не мисля че се вписват тук.

Декември 18, 2012, 01:21:39
Отговор #26

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
"Хвърляне на стар касетофон" - ква е тая щуротия?

Декември 18, 2012, 06:52:51
Отговор #27

Неактивен Taunus72

  • Публикации: 394
Да бе какви ли е  :) и аз какво си мисля,дай да седнем да поплетем малко на една кука,пак докато мине събирането и тва е
FORD - Found On Road Dead

Декември 18, 2012, 12:05:35
Отговор #28

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Тия "извратени" игри съм ги виждал на тунинг шоуто в София. Не виждам и тук защо да не са приложими - особено ако има секси половинки и времето е достатъчно топло за бански ;) Касетофоните мога аз да ги осигуря - имам цял кашон, стига някой спонсор да се навие все пак да ми ги плати на килограм... то и 1-2 ще стигнат, ако се мятат на меко в тревата :)) А написването бирата се подразБИРА от само себе си и независимо от времето, стига да е след края на състезателната част. Има и други интересни и даже по-подходящи за нашата тематика състезания, като смяна на гума за най-добро време, майсторско управление тип змейка около конуси /може и с чаша вода протегната през джама, която да не се разлива до финала/, драг рейсинг... всичко това е взаимствано от събори на авто и ретро клубовете.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 18, 2012, 13:46:25
Отговор #29

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Тези официални напивания, трошене на касетофони и разголени жени са пълна диващина според мен.

Не, че не се случват такива неща на всеки от нас, но парадирането с това за мен е абсолютно недопустимо за форум като този и няма да бъде толерирано от мен.
Тук сме за да покажем вкус към различното и да създаваме , а не да се сливаме с масата и да рушим.

Как може да се привличат почитатели на старите автомобили и мотоциклети с напиване и кълчене на общодостъпни жени !?!?
 
Последното изречение на krankenstein ми хареса обаче!

Съвсем на място биха били например една шатра и някой изтъкнат майстор да показва как се китва или изчуква крив калник от Лада.. показно за настройка на карбуратор, реглаж на клапани...
Някакви практически съвети биха били много полезни и гарантирам ще съберат много хора отделно ще направят хубава реклама на автомонтьора!

Отделно, изложение на класически волани, изложение на класически джанти, изложение на мащабни моделчета на класики.
Тук може да се покани и die-cast форума и ще стане идеално!!! Тъкмо ще могат да пипнат част от моделчетата си , а защо и да не се повозят!
Гарантирам, че много от нас няма да се сдържат и ще си купят дори моделчета.
Някой измъкнат от плевнята мотор от 30тте години с все сламата по него ще е голяма атракция също.
Първата година няма да е много интересно, но пък следващата всеки ще се постарае да подготви нещо от себе си.

Изложение от старинни редиоапарати ще бъде също много интересно и ще популяризира дейността на колегата Egoiz например.
Щандове с антики...

Не е задължително да има само МПСта. Така ще си развиваме интересите един друг.

@GT51
Влади, имаш шанса да развиеш и утвърдиш един годишен събор по почина на Veterama в Манхайм.
« Последна редакция: Декември 18, 2012, 14:47:42 от Speeder »
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"