Автор Тема: Classic day - Калояново 31.03.2013 - дискусия + СНИМКИ  (Прочетена 50591 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 07, 2013, 18:34:43
Отговор #50

Неактивен Martoni

  • Публикации: 29
Може ли някой да ми каже какво ще има на това мероприятие да знам дали да го посетя. Досега на кавото и да е класик или ретро събиране не съм присъствал и не знам какво да очаквам.

Януари 07, 2013, 19:18:05
Отговор #51

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014
Очаквай яко настоение, мирис на гуми и бензин, и висок адреналин. Или това:
http://vbox7.com/play:8d56b762f1&r=emb

Януари 07, 2013, 21:02:02
Отговор #52

Неактивен Martoni

  • Публикации: 29
Благодаря за инфото, изглежда интересно. Друго питане е на ред :) Къде мога да видя какви състезания има и дали има някое за за класически коли в което да се пусна с голф мк1 набор 81г. Това ми е най-старата кола и май единствената подходяща за събирането но е само 1.6д и да не преча на другите на пистата само.  O:-)

Януари 07, 2013, 21:06:10
Отговор #53

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
Друго питане е на ред :) Къде мога да видя какви състезания има и дали има някое за за класически коли ...

Ето календар на проявите през 2013 г.,колега.
http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=3615.0

Януари 07, 2013, 22:01:56
Отговор #54

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Благодаря за инфото, изглежда интересно. Друго питане е на ред :) Къде мога да видя какви състезания има и дали има някое за за класически коли в което да се пусна с голф мк1 набор 81г. Това ми е най-старата кола и май единствената подходяща за събирането но е само 1.6д и да не преча на другите на пистата само.  O:-)
Изобщо няма да пречиш -  и аз смятам да се пусна с доста иновативен Голф 2. :)
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Януари 07, 2013, 22:15:00
Отговор #55

Неактивен Martoni

  • Публикации: 29
Благодаря за инфото, изглежда интересно. Друго питане е на ред :) Къде мога да видя какви състезания има и дали има някое за за класически коли в което да се пусна с голф мк1 набор 81г. Това ми е най-старата кола и май единствената подходяща за събирането но е само 1.6д и да не преча на другите на пистата само.  O:-)
Изобщо няма да пречиш -  и аз смятам да се пусна с доста иновативен Голф 2. :)

Нявих се ;) ама твоето е поне ГТ а моето си е чисто Д  :)
А програма за деня ще има ли?

Януари 07, 2013, 22:31:01
Отговор #56

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Всички са добре дошли. :) Програмата за мероприятието ще я пусне Влади GT 51 около месец преди това , да му се оформи и на него рамката.

Емоциите са много положителни , усетих ги на самото мероприятие.
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Януари 08, 2013, 23:22:42
Отговор #57

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1874
Кире, до края на месеца, ще знам дали ще има мероприятие, така, както сме го замислили...или няма да има...Проблема е , че всичко се чака от Организатора, а пък и той има някакви сили и възможности...така , че скоро ще се разбере.Рамката е поставена,остават детайлите и желанията на всички да се удевлетворят, защото после негативите са много , а плюсовете не се оценяват....Поздрави
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Януари 09, 2013, 11:17:32
Отговор #58

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Давайте идеи!
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Януари 09, 2013, 12:37:01
Отговор #59

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Всичко зависи от това, дали ще се наблегне повече на спортната или на изложбено пазарната част. Ясно е, че само в един ден не може да се наблъска програмата с много неща, най-малкото хората ще се раздвояват и разтрояват къде по-напред да гледат и участват. Някой сигурно не ги влече особено спортът, но на такива като мен участващи активно в състезанията ще се наложи да загърбят останалата част от програмата, която също ще е не по-малко интересна. За да обобщя, идеята ми е сега като за начало да се планират по-малко, но по-качествени и добре организирани изяви, пък ако потръгнат нещата за следващите години може да се мисли вече за 2 дори 3 последователни дни, евентуално съвпадащи с почивните на някой национален празник, както например доста от автоклубовете по марки. Всеки ден програмата да е различна - пистата в единия, конкурсите в следващия и т.н... така който иска ще може да присъства и участва спокойно навсякъде.
Все пак трябва да се побърза, защото времето тече, а добра организация не се прави за няколко дни дори седмици... ако организаторите имат нужда готов съм и аз да отделя поне един почивен ден, за да дойда на помощ в подготовката.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.