Автор Тема: Препоръчайте ми американка:)  (Прочетена 18513 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 02, 2013, 21:31:21
Отговор #10

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Люси , наистина ли има много Мустанги, аз като че клонех натам. Ако имаш възможност разкажи за мустангите в БГ. Дето вика Митко и Камарото е хубаво, а при Чип Фус гледах една ...май беше Куда или нещо такова ( има ли такава модификация ?:)

Януари 02, 2013, 22:29:29
Отговор #11

Неактивен RoMeO_156_GTA

  • Публикации: 271
Вероятно си гледал Plymouth Cuda , която също е доста интересна от към дизайн  :) http://en.wikipedia.org/wiki/Plymouth_Barracuda
« Последна редакция: Януари 02, 2013, 22:31:41 от RoMeO_156_GTA »

Януари 02, 2013, 22:35:11
Отговор #12

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Това е, да, бърках го Додж Чарджър, не че са еднакви :)А Додж Чаланджър от коя година е ?

Януари 02, 2013, 22:46:13
Отговор #13

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Хм
ами Баракуда и Куда на Плимут делят обща платформа и агрегати с Чалънджър.
Чалънджър се появява в края на 69 та като модел 1970 г и се произвежда до 1973 та ако не се лъжа.
Ако не робуваш на марка и модел бих те посъветвал за нещо по-рядко. Ще е по-мощно и по-евтино от вече известните и утвърдени модели като Чалънджър, Чарджър, Баракуда, Мустанг, Камаро, Транс Ам. Те са най-скъпи.
Един АМС Джевелин например би бил як и със сигурност за доста време напред единствения в БГ. А си е спортен и компактен.
Някое наточено Торино също е вариант или Меркури Циклон Спойлер.
То американските автомобили предлагат наистина огромни възможности като разнообразие.
Ама всъщност зависи от бюджета ти! Щото всички от гореизброените коли са доста по-скъпи. ако трябва да влезеш до 3-4000 долара тогава избора не е особено голям.
Поздрави

Януари 04, 2013, 15:40:29
Отговор #14

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Да и аз споделям мнението на Пешо, зависи с какъв бюджет си иначе разнообразието е огромно :)
Classic Cars

Януари 04, 2013, 16:05:30
Отговор #15

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Да, Пешо, това Торино Кобра фастбек много ми хвана окото, Джевелина и той е хубав и много си приличат с Кудата и Чарджъра. А Торино прилично за около 4000$ в US дали може да се вземе?

Януари 04, 2013, 16:09:54
Отговор #16

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Мисля че Торино по ще намериш за до 4000д. отколкото по горе изброените, но се пак Пешо има по голям опит та нека тои каже или Люси :)
Classic Cars

Януари 04, 2013, 16:57:53
Отговор #17

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Според мене може, но няма да е перфектно и няма да е от най-мощните модификации.
Поздрави

Януари 04, 2013, 18:01:36
Отговор #18

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 945
колеги, а тук в България , няма ли някоя американка на хубава цена, нека всеки които има информация да я сподели .
 

Януари 04, 2013, 18:50:54
Отговор #19

Активен USfan

  • Публикации: 10810
Ами Стефчо, да Мустанги наистина има прекалено.
Е няма прекалено много бройки сериозно редки и ценни Мустанги, ама така или иначе, ти не се целиш баш в тази ниша на Пони моделите, когато става въпрос за ограничен отн бюджет.

Та, както казва Пешо, нещо на Концерна Американ Моторс ще е по секси и по различно.  ;D
Или пък нещо по рядко от Крайслсер.
Напр. на Чарджър от след 1970 год модела, аз съм голям фен.

Мисля че Торино по ще намериш за до 4000д. отколкото по горе изброените, но се пак Пешо има по голям опит та нека тои каже или Люси :)

Хех, благодаря за мнението. Ами Пешо всъщност, предполагам без да иска, спомена тука модификации, които струват майка си и баща си вече , дори в гробясало състояние.  :))
Като например Сиклона, той е рядка полу-Наскар хомологация Меркури, и ама въобще не мисля, че би се намерил дори и скапан в някъв разумен бюджет.
Същото до голяма степен се касае и за някви ориг Кобра версии на Ториното.

По-правилно е да се каже според мен, че базови версии на тези модели, или в няква степен удачни клонинги на по-известни такива версии, евентуално биха могли да се вземат за умерени пари.

Но според мен, преди да дискутираме тук, Стефчо трябва да си задели примерно 2-3 седмици време, и да чете, чете, гледа, чете,  O:-) гледа картинки, и пак яко да чете литература, може и виртуална по въпроса.
Ако иска въобще да подхожда сериозно в начинаснието де.
И чак когато му се изясни какво му харесва, и какво не, и в тези рамки на бюджета му, какво би било по приемливо за него, тогава евентуално да го обсъди с гооолемите специалисти като нас. O:-)
Иначе общо взето, мнения много, а всички пътища водят към Рим.  :)
« Последна редакция: Януари 04, 2013, 18:54:55 от USfan »