Автор Тема: Национална програма - 2013 - КОМЕНТАРИ  (Прочетена 12989 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 09, 2013, 00:21:55
Отговор #30

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
....а програмата на Орлин Пенев беше пусната преди тази, така че така и така при обединението от Митака ще я има вътрее :)
Брееей ,можело значи ;D

Януари 09, 2013, 10:52:31
Отговор #31

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Моля персонално Martillius, rsk и koruderliev да бъдат по-умерени в подклаждането на спорове по клубна тематика в този форум.


Към всички :

Защо за няколко часа само изписахте 4 страници, а не ми писахте дори и едно лично съобщение с искане да обединя темите щом имете информация за други мероприятия?

Martillius реши, че трябва да има интриха и хоп : 
От къде се взеха толкова много ралита? Аз си мислих че други освен Ауто-мото ретро клуб Варна не правят ралита.

rsk извика "несправедливост" и хайде всички се втурнаха да се жалват.

Иначе темата стои от 1 месец и половина и никой не се сеща да пише нещо градивно. Направо с жалването! "БРАВО!"

Не ме интересуват теглата ви във Варна и няма да допусна в темата " Национална програма на ретро мероприятията в България - 2013 г. " те да бъдат разисквани.
Хайде пишете тук.

Темата "Национална програма на ретро мероприятията в България - 2013 г. " винаги е била само един АФИШ и така ще остане.

Обединих я и сега е неутрална и полезна за хората, без да ги интересуват дразгите между клубове и личности. : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=3615.0


Интригите ще бъдат изкоренявани и потъпквани в този форум понеже това най-много го мразя!!!
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Януари 09, 2013, 11:14:14
Отговор #32

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Благодаря на Митко Speeder за адекватната намеса в националната програма!

Искам обаче да подчертая, че аз на няколко пъти споменах, че също съм против интригите и клубните спорове и неуредици, които и не бяха предмет на първото ми мнение по темата. Пропуските в "националната програма" съм ги коментирал и миналата година, а градивният коментар съм го направил пак и в тази тема. Но когато се отговаря... как да го кажа по - леко, може би неадекватно, не мисля, че трябва да си замълча и да пиша личи съобщения, нека всичко да е видно, да няма лицемерие.

Благодаря отново за адекватната реакция на Speeder!

Януари 09, 2013, 11:19:04
Отговор #33

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Най-малко пък аз съм този който обича интригите, не бях чувал че се правят и по други градове ралита, а това е добре дошло естествено.
Застанах зад идеята, всички заедно в една програма, нищо повече.

Януари 09, 2013, 12:48:19
Отговор #34

Неактивен prujinca

  • Публикации: 551
Как съжелявам, че чак сега виждам полемиката в тази тема. А и нужно ли беше изобщо да се води целия този спор? Тези които пишат тази програма не гледат ли, не четат ли. Програмата на Авто Моро Ретро Клуб Варна е има от около 2 месеца, даже и в списание Автокласика. Но както и да е вече е замазано положението, остана и да спре да намирисва и всичко е ОК!
Пред Бог всички са равни, срещу Опел бавни

Януари 23, 2013, 22:19:28
Отговор #35

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Ботевград ще го има, чакам пламен да се обади , за да каже датата.... ;)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Февруари 09, 2013, 16:33:55
Отговор #36

Неактивен USfan

  • Публикации: 10840
Е, в тоя вид програмата добре се стикова като дати вече.
Благодаря и аз на Митко за вниманието, дето отделя на тази важна тема.  :)
« Последна редакция: Февруари 09, 2013, 16:36:04 от USfan »

Февруари 09, 2013, 21:01:32
Отговор #37

Неактивен vankovarnata

  • Публикации: 237
Нека да ги изям и аз. Като зрител на повечето паради и един от малкото дето си позволява да вкара колата в максимални и най вече да се разходи из БГ с нея на макс и обходи околО БГ да попитам АДЖАБА ДЕТ ГИ ЯДЕТЕ ЗА РАЛИТА НЕРДЕ СА? имаше приказки тук ше има там ще става. Защо парадите на Дончо ги правите на ралита/нали там е да си авер с кмета/ Бучите на Мартин и Роската. Ади роската не става ама Марто си стъпва на колата както трябва. Гледам по вашите краища си правите нещо кат рали ама кат видях за какво става дума ме досмеша/как карате/ Бих казал някой варненец ко дойде ше ви направи шоу. Биете се в гърдите рали мрали ама всеки си скатава колата. Няма натоварване няма шоу няма показване кое какво може. Те за това от 2011 не карам а се смея. Ехххх паради паради помнете кога кое Ягне сте изяли.
1000 Malych Bolistek
предизвикай ангела хранител да знаеш кой е над теб.

Февруари 09, 2013, 22:33:59
Отговор #38

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Нека да ги изям и аз. Като зрител на повечето паради и един от малкото дето си позволява да вкара колата в максимални и най вече да се разходи из БГ с нея на макс и обходи околО БГ да попитам АДЖАБА ДЕТ ГИ ЯДЕТЕ ЗА РАЛИТА НЕРДЕ СА? имаше приказки тук ше има там ще става. Защо парадите на Дончо ги правите на ралита/нали там е да си авер с кмета/ Бучите на Мартин и Роската. Ади роската не става ама Марто си стъпва на колата както трябва. Гледам по вашите краища си правите нещо кат рали ама кат видях за какво става дума ме досмеша/как карате/ Бих казал някой варненец ко дойде ше ви направи шоу. Биете се в гърдите рали мрали ама всеки си скатава колата. Няма натоварване няма шоу няма показване кое какво може. Те за това от 2011 не карам а се смея. Ехххх паради паради помнете кога кое Ягне сте изяли.
Прав си Ванко. И аз искам  горещо уеднаквяване на стандартите за БГ хисторик ралита единствено и само единствено.
агнешката ми порция я харизвам на който ще.От 2006 г не съм стъпвал на Варненско. :-[
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Февруари 09, 2013, 22:50:28
Отговор #39

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
На 31-ви март , ще имате възможност да карате на калояново на Класика.Ако един час ви е малко можете да карате с две коли в двете групи.Ако и това е малко, след мероприятието ще може да се кара свободно поне още час.Е не е рали, но пък е на затворен маршрут и ще се иска яко раздаване на газ, подготовка, гуми, стратегия.... :winktongue:
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !