Автор Тема: Eто как си заминава историята ни!  (Прочетена 8642 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 08, 2013, 22:34:49
Отговор #30

Неактивен jamiemirror

  • Публикации: 381
за тая година май достатъчно я вадих парата, че и миналата съм се отчел  O:-)
Не че е проблем, но точно такъв тип кола не виждам да се вписва при мене... сега съм подир Honda S600-800...
« Последна редакция: Февруари 08, 2013, 22:56:52 от jamiemirror »

Февруари 08, 2013, 22:55:42
Отговор #31

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Извинявай ако си Ме разбрал погрешно.Призива Ми не беше насочен лично към Теб а към широката аудитория.
Аз също не бих я купил защото тая кола не се вписва и в моя гараж.Аз съм фен на източната техника
(Сделано в СССР и Made in Japan) макър че и някой западни марки също не бих ги пренебрегнал но са на втори план.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Февруари 09, 2013, 00:15:33
Отговор #32

Неактивен SPEARHEAD

  • Публикации: 453
 Напълно подкрепям интересни коли да заминават в западна Европа !  Едва ли има държава с по-лошо отношение към техниката от Бг ! 70% от българите искат да карат някакъв Мецедес или БМВ след 2000г (нищо че обувките им са от 30лв), на повечето хора изобщо не им пука за нашите ръждилници. Аз имам 5 коли и ще се грижа за тях докато имам възможност, но след това ми е ясна съдбата им :( Да не говорим, че тук вече почти няма нищо ценно...на българина му дай само да бръщолеви за 1300г история, кисело мляко и тн.

Февруари 09, 2013, 00:23:14
Отговор #33

Неактивен jamiemirror

  • Публикации: 381
Не знам що си мислите че в Западна Европа тия коли цъфтят и връзват... те хората имат много повече бройки и избор :)

Февруари 09, 2013, 00:26:30
Отговор #34

Неактивен SPEARHEAD

  • Публикации: 453
Не знам що си мислите че в Западна Европа тия коли цъфтят и връзват... те хората имат много повече бройки и избор :)

 Аз не говоря за 123ки и Пежа 404ки и тн. от които има милиони и не струват нищо в лошо състояние.  Имам приятел във Виена и в Берлин...излишно е да пиша за разликата в отношението към класическите коли с Бг.

Февруари 09, 2013, 00:28:32
Отговор #35

Неактивен jamiemirror

  • Публикации: 381
Ами да ти покажа наблизо една Хонда S800 за***на без предно стъкло, мотор, скорости?
Хайде да не ми обясняваш само - живея в Германия в момента  O0
« Последна редакция: Февруари 09, 2013, 03:00:50 от Speeder »

Февруари 09, 2013, 09:00:22
Отговор #36

Неактивен dashev_ec

  • Публикации: 179
Нека се върнем на конкретния случай с трактора.На мен ми е особенно интересно,с какви документи е продаден/съответно изнесен/.Това че е трактор,и на толкова години не го освобождава от задължението да има съответната регистрация!Човека който го е продал съм сигурен ,че не е имал такива документи.То всъщтност,никой не е имал.....Машината е бракувана преди няколко десетилетия и превърната в паметник.Освен,че според мен той реално въобще не и е собственик,въз основа на какво си е вадил удостоверение от музея че въпросната машина не е "исторически или културен паметник" ?И с какви документи немеца я е изнесъл извън страната? Задавам си този въпрос,защото имам автомобил и няколко мотора които са набори на трактора,и също нямат документи.И на мен ми се ще/не да ги изнеса в чужбина  :) /,ами просто и аз да им извадя регистрации.Щом има толкова лесен и законен начин....

Февруари 09, 2013, 12:28:56
Отговор #37

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Eдва ли тук някой може да отговори.Направи по някакъв начин връзка с човека продал трактора и Той най-точно може да коже.Всичко друго е само празни приказки според Мен.Нека кажат и другите.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.