Автор Тема: Волга М 21 - поредният ентусиаст  (Прочетена 59349 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 13, 2014, 00:17:46
Отговор #130

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Ама ти оспамихме темата, ще прощаваш :-[

Март 13, 2014, 00:19:07
Отговор #131

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Ама ти оспамихме темата, ще прощаваш :-[
Ааа, нямам против :)

Март 13, 2014, 00:42:03
Отговор #132

Неактивен Валентин

  • Публикации: 164
По-скоро си я е правил мисля, нямам спомени за такива да са слагани по колите навремето.
Привет и от мен. Конкретно за Волга и аз не помня, ама за други модели като Жигулките съм сигурен, че имаха доста такива. Даже, наскоро гледах на някаква кола из Дупница и си мислех, че вместо да лепя на Витарата лепенка БГ, по-добре би било да сложа такава/някой дурак бе стрелял с въздушна пушка по задницата и трябваше да го замаскирам/. 

Ноември 30, 2014, 23:17:01
Отговор #133

Неактивен Viva_lancia

  • Публикации: 365
Ако не е тайна какво става с волгите. Да не си се отказал от проектите, понеже гледам доста части продаваш в продавалник :(

Декември 01, 2014, 02:19:24
Отговор #134

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Втората серия се прави в Благоевград, една трета серия чака ред, а кафявата имаше проблем с документите и много изгнила и я разкостих. Победата се продава.

Февруари 18, 2015, 15:39:44
Отговор #135

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3484
Стефане,честит рожден ден!
С пожелание за здраве и щастие!
 :)

Как върви работата по Волгата, която е в Благоевград?
Докъде е?

Февруари 18, 2015, 15:45:05
Отговор #136

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Благодаря ти, Дидо!
За втората серия не смея да звънна:) не знам до къде е стигнала, най-вероятно до никъде:) ....то и аз съм се увъртел до ушите в работа, та не бих могъл да предприема каквото и да е сега, там поне е на сушина:))))

Февруари 18, 2015, 15:47:15
Отговор #137

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Честито и от мен! Успех с проектите, лично щастие и благоденствие ти желая!

Февруари 09, 2024, 07:06:08
Отговор #138

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Здравейте, колеги! Да ми препоръчате читави майстори за растврация на Волга 21, втора серия, от’59 г? Колата е отлична база, без ръжди, не е покривана, съхранява се в сух гараж, вярвам, че няма да измъчи майсторите. Иска ми се ниво на реставрация като на колегата vasko4, за мен това беше като по учебник. Има всички дефицитни части.

Февруари 09, 2024, 08:18:08
Отговор #139

Неактивен Nik1600GT

  • Публикации: 1169
Здравейте, колеги! Да ми препоръчате читави майстори за растврация на Волга 21, втора серия, от’59 г? Колата е отлична база, без ръжди, не е покривана, съхранява се в сух гараж, вярвам, че няма да измъчи майсторите. Иска ми се ниво на реставрация като на колегата vasko4, за мен това беше като по учебник. Има всички дефицитни части.
Трудна работа колега. Повечето тенекеджии/бояджии предпочитат да правят сравнително скъпи съвременни автомобили , където хамалогията е по-малко, а парите хубави и идват по-бързо. Тенекеджийската и бояджийската работа по класически автомобил вече става с много пари и пак няма гаранция за срока на изпълнение и крайния резултат. Времето на ентусиастите на класически коли, по които има сериозна работа по купето е на приключване. Не се вързва сметката- излиза наистина много скъпо и малко майстори се хващат изобщо да правят такива коли. Аз въпреки , че имам приятел тенекеджия/бояджия, вече не си и помислям да купя класически автомобил със сериозна работа по купето. Самият ми приятел бояджия е фен на класическите коли, притежава такива, но на практика прави само съвременни коли. И с доста зор ще го "хвана" до лятото да ми направи малък частичен ремонт на задната престилка, който по принцип за него е нещо елементарно.
« Последна редакция: Февруари 09, 2024, 08:37:44 от Nik1600GT »