Автор Тема: Волга М 21 - поредният ентусиаст  (Прочетена 58850 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 14, 2013, 11:05:07
Отговор #60

Неактивен b700

  • Публикации: 117
Много хубава тема!Поздрави на колегата.Докъде стигна проекта?

Октомври 16, 2013, 21:05:45
Отговор #61

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Много хубава тема!Поздрави на колегата.Докъде стигна проекта?
Благодаря, колега! Проекта поизчака, защото преговарях за една М21 втора серия, вчера най-сетне я купих и почти всичко свършено и набавено ще отиде за новата.

Октомври 17, 2013, 14:42:27
Отговор #62

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
.....една М21 втора серия, вчера най-сетне я купих .....

Е,Стефане, покажи ни я... ::)

Октомври 17, 2013, 20:31:23
Отговор #63

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Е,Стефане, покажи ни я... ::)
Емиии...виж в темата " Кой каво си е купил днес....", ама вчера :)

Октомври 17, 2013, 21:15:02
Отговор #64

Неактивен RoMeO_156_GTA

  • Публикации: 271
Хайде честито !  :) Новата изглежда много добре и си заслужава освежаването. Хареса ми снимката от стария гараж, забравена там с години  :) Ако имаш още от тогава, качвай смело. А старата по последни данни също ли се оказа Втора серия?

Октомври 17, 2013, 23:09:59
Отговор #65

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Емиии...виж в темата " Кой каво си е купил днес....", ама вчера :)

Ееее,аз там видях,ама нещо повече наистина като снимки и нифо,че като гледам и стария черен номер,абе ...тръпка!
 :)

Октомври 24, 2013, 22:01:22
Отговор #66

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Ееее,аз там видях,ама нещо повече наистина като снимки и нифо,че като гледам и стария черен номер,абе ...тръпка!
 :)

Извинявам се за забавянето :)
Ето накратко историята: през лятото на 2012 по следите на един слух за съществуването на Победа в гр.Сливница, заедно с колегите Иван Минков и Стоян М20 маниак се озовахме в двора на бай Сандо, който според платения ни мургав гид "има едно такова, май Победа е" ;) Е, не беше баш Победа, но при повдигането на крайчеца на покривалото, като видях буфер на бронята, сърцето ми прескочи няколко удара, викам си сега ако се покаже и "звездата на Жуков" O:-) O:-) , а дано, ама надали - и звезда не се показа, но втора серия пак си е сравнително рядка....та преговори, преговори ( няма и година и кусур) и хоп...разбрахме се....."ама следващите две седмици съм овчар и нямам време да се занимавам"?!? ( е това да си си надвил над масрафа, да нямаш време за няколко хиляди лева, ама..)...след година и кусур какво са две седмици :) Минаха някак си и тия шибани две седмици и хоп ...."загубил съм ѝ ВСИЧКИ документи"...няма проблем, нали съм безработен, навъртях няколко курса София-Сливница, взимам бай Сандо, връщам бай Сандо ( щото рейса е много страшен и се губи много време ) и хоп...нотариуса в Сливница ни поиска още едно кило документи, включително кръщелното на свети Йоан Кръстител и акта за раждане на Омир....няма проблем, звъня на близък нотариус в София ( естествено няма нужда от последното кило документи, кръщелното и акта за раждане) и хоп... тъкмо да тръгнем, се оказва, че жената на бай Сандо е болна от диабет и ходи до тоалетна през петнайсет минути и не иска да пътува до София >:D Стискам зъбки, броя до десет, ровя, ровя и изваждам последния ми останал грам търпение...напъвам нещо като усмивка и след трийсет минути съм ги убедил, качвам ги в колата и взимам Сливница-София за 7/седем/ минути..."Бай Сандо, возили ли са те с 220клм/ч" - " Не са"- " Еее, сега те возят"...бай Сандо цъка, цъка невярващо, гледа километража, сваля каскета и заключава " Дееба и швабите, не се усеща" :) и хоп...след още седем минути бяхме при нотариуса, там двайсет минути ( включително плащане на данък придобиване в близката банка) и след още двайсет бяхме обратно в Сливница.  На другия ден малко платформа, малко КАТ и хоп...колата в гаража, колко лесно, нали? :) :)






Ето го и бай Сандо, благодаря на човека, че е съхранил колата в това ѝ чудесно състояние ( за кола на 54години ). Колата е била на партийния секретар на Сливница и бай Сандо я е купил, ставайки първия ѝ цивилен собственик, аз съм втория:)))






Ето ни в КАТ












Добре дошла вкъщи, мила ;)









« Последна редакция: Октомври 24, 2013, 22:03:39 от sbalkan »

Октомври 24, 2013, 22:07:11
Отговор #67

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Хайде честито !  :) Новата изглежда много добре и си заслужава освежаването. Хареса ми снимката от стария гараж, забравена там с години  :) Ако имаш още от тогава, качвай смело. А старата по последни данни също ли се оказа Втора серия?
Благодаря, колега, за съжаление не се сетих да снимам стария гараж, когато имаше хиляди натурии + една каруца пред Волгата, ние час и половина изривахме колата и като се показа, тогава снимах :-\ И да, ранна втора серия.

Октомври 24, 2013, 23:30:49
Отговор #68

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
браво, изглежда супер, все едно е ежедневка :)  а нови номера що няма?

поздравления за търпението, със старите хора е така :)


какви са плановете с тая, с другата, цветове, оригинал или леко къстъм и т.н., раздуй малко :)

Октомври 25, 2013, 17:29:14
Отговор #69

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 945
ЧЕСТИТО :)