Автор Тема: За форумите и политиката в общуването.  (Прочетена 822 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юли 07, 2019, 00:12:01
Отговор #10

Активен Speeder

• Администратор
  • Публикации: 4524
Благодаря на Фриско за темата и трезвия поглед над създалата се некомфортната ситуация с Емил!

Думата “политика” мисля е съвсем удачно поместена в заглавието тук.

Аз добавих и “политика в общуването”.
Смятам, че това ни липсва понякога, особено когато сме твърдо убедени във вижданията, независимо от коя страна на спора сме.
Ако я нямаше политиката и всеки казваше каквото мисли за правилно, без задръжки, то щяхме да сме като детска градина - едни разсърдени, други наказани.
Големи хора сме, всеки един от нас декларирал при регистрация, че е на възраст на 18 години.

Преглъщайки невъзможностите на другия да достигне вашите постижения в рестврацията или невъзможността мнението му да съвпадне с вашето, няма да ни направи по-малко прави или по-малко авторитетни - даже напротив!

От личен опит знам, че “изричането” на крайни слова и “истини” в интернет е прекалено лесно, но и почти винаги не звучи така, както бихте го изрекли лице в лице.

Форумът е екосистема, в която не можем да задържим 100% от желаещите да пишат. Иска ми се всеки да споделя знания, но не става.
Винаги има някой, който не се чувства добре в средата.

За мен е важно средата да е спокойна,  самобалансираща се и устойчива.

Нека се отнасяме с уважение към всеки тук, а ако смятате, че нечий проект или деяния не са достойни за тук, споделете го с мен на лично съобщение (без да се счита за донос), а аз, заедно с Дидо1903 ще го обсъдим и вземем решение за действия.

Поздрави и бъдете широкоскроени,
Митко
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0