Общи форуми > Общи приказки

Ежедневните возила? (кой с какво се движи на работа...)

(1/65) > >>

Kiril Terziev:
Не съм видял до сега тема за автомобилите който движат ежедневието ни на колела и напред мисля че и те заслужават почиттна тема .Който какъвто дръгел или лъсната монетка притежава да я снима и каже 2 думи за нея .
Аз ще започна първи...очевидно :)

Така моят кокошарник с който си возя задните части ,всеки ден и на всякъде го наричам Опел Аскона от 1984.
Има велика история макар и да прилича на отдавна потънал кораб,преди повече от 10 години е правена от "ALI MOTORSPORT"
От тогава не е пипана по какъвто и да е начин и съответно вече рядко се намира метал по ръждата но я воза още...
Правена е с кожен салон ,електрически стъкла и куп дреболии който я правят далеч по необикновена от другите Аскони.
С 1600цц мотор 90 коня на газ за готвене е, като я взех  смених: охлаждането ,радиатори 2 -та, маркучи ,изпарител, кабели ,свещи, масла ,антифризи ,дистрибуторна капачка и купища дреболии за 30 годишен кош.
Най-критичните места са изкърпени за да се държи на едно парче и съм много щастлив, че си я карам и ми дава най-важното перфектен разход и пали при всички температури на газчица.







Следващия....

regreed:
Пътувам класно с "Мерцедес" при това с шЕфьор !  :))

fulcrum:
Цяла темичка за това: :)
http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=3884.0

michev:
Ежедневно Фиат Пунто 1.1, 1995г. - нещото, коренно променило мнението ми за италианските коли и малолитражките, освен него БМВ Е36, ама не и зимата - попрестарах се с окачването и е твърде нисичко, а и с 225 гума........

fifo:
Моята ежедневка е двойката - ходя пеша.

Когато трябва разхождам Lancia Y '97, според някой една немалко грозна кола (т'ва си е тяхно мнение), мен много си ме кефи вече почти 4 години.

За специални моменти - очаквам доставката, за която скоро ще се чуе и вероятно ще искате, пък и ще научите повече, но...пътя е дълъг...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия