Автор Тема: Ежедневните возила? (кой с какво се движи на работа...)  (Прочетена 95853 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 25, 2013, 00:58:39
Отговор #10

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Я Рапида, който седя 2 години до съседния вход ти ли си го взел? От Младост 4...
Да Асконата беше на едно много добро приятелче от Лозенец Котков

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.

Януари 25, 2013, 01:11:10
Отговор #11

Неактивен Котков

  • Публикации: 661
Въпросното момче сега кара една червена Алфа,или се бъркам?
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Януари 25, 2013, 11:56:53
Отговор #12

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Дам една Алфа 75, която още я прави да заприлича на кола преди да почне да я кара.

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.

Януари 25, 2013, 12:25:59
Отговор #13

Неактивен xctr

  • Публикации: 93
Мойта ежедневка е Fiat Tipo 92-ра.
В семейството е от 2003та купена като нов-внос от Италия. Активно я карам и подържам от 2008ма.
Цялата подръжка си я правя аз и доста неща са сменени. Даже в момента не мога да се сетя за нещо което да не съм сменил или не съм рециклирал за да бъде колата в топ състояние. Минала е през няколко височини. От нормална през лежаща на земята, през високо в небесата та пак до що-годе нормална. :D Toва се получаваше заради различните варианти пружини и амортесьори през които минах докто не намеря правилния избор като за ежедневна кола, която не един път е била изкарвана и на пистата дори . :)
Да не говорим пък колко са вариантите на различни джанти и гуми...  8))
Общо взето през доста неща сме минали през тея 5 години, много труд, нерви, но и много много приятни моменти, а надявам се и още!
Разваля се понякога, най-вече заради моята намеса, но никога не ме е оставяла на път!



[\\][___////___][\\]
Fiat Tipo 5door 1.4 SOHC Carb SX
Fiat Tipo 3door 1.6 DOHC Dual Dellorto 40 DHLA - project in progress

Януари 25, 2013, 13:56:17
Отговор #14

Неактивен sphereholic

  • Публикации: 311
    • Ретро автомобил Ситроен 2cv Charleston
Може би съм един от малкото, които карат ежедневно това, което се показва и на парадите. Разбира се, само когато е сухо - педимно от пролетта до есента. За зимата имам една удобна Ксантия.



Януари 25, 2013, 18:33:16
Отговор #15

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Я Рапида, който седя 2 години до съседния вход ти ли си го взел? От Младост 4...
Да Асконата беше на едно много добро приятелче от Лозенец Котков

E, младо момче си а не помниш, че преди около година идвахме да го гледаме с Regreed. след като я взех колата ми прегря неколкократно на дълъг път и се оказа спукана глава... сега стои в гаража и чака да се освободи цял мотор, защото никой не продава отделно глава за Шкода 130, която не е взаимозаменяема с никой от другите модели
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 25, 2013, 23:06:50
Отговор #16

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Може би съм един от малкото, които карат ежедневно това, което се показва и на парадите. Разбира се, само когато е сухо - педимно от пролетта до есента. За зимата имам една удобна Ксантия.




Алекс, обра точките !
Едва ли съм единственият, който ти завижда  :P

Януари 25, 2013, 23:21:02
Отговор #17

Неактивен sphereholic

  • Публикации: 311
    • Ретро автомобил Ситроен 2cv Charleston
А това е от немотия - колата на бедния студент. Ако точките са повече за размери и реставрация- ти водиш ;)
« Последна редакция: Януари 25, 2013, 23:23:30 от sphereholic »

Януари 26, 2013, 17:37:34
Отговор #18

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Ох, недей, че не мога да смогна да кача някоя снимка от работата по ДС-а, която трескаво кипи. Още тема не съми пуднал даже.
И за да ен съм съвсем оф - ето ги моите ежедневки  :P

Януари 26, 2013, 21:18:11
Отговор #19

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Интересна тема.
А аѕ след блиѕо 10 год почти непрекуснато каране на американски талиги, понеје в момента нито една от тиах не ми е напално в двијение, карам сега по редовно, една ориѕарка' МХ 5 Миата.  :))
В това отношение с колегата от Форума Миро Ѕарев, сме и автоколеги.  :)