Автор Тема: Ежедневните возила? (кой с какво се движи на работа...)  (Прочетена 95865 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 26, 2013, 21:35:57
Отговор #20

Неактивен SPEARHEAD

  • Публикации: 453
 Аз не ходя на работа, но за ежедневно каране ползвам една от 240ките си :)   и неизменния велосипед. Минавам с велосипед годишно толкова километри, колкото приятелите ми не минават с кола :) 

 

 
 

Януари 26, 2013, 22:04:40
Отговор #21

Неактивен regreed

  • Публикации: 361
  • Всеки ритник отзад е крачка напред!
 :)     Аааа, това за колелото си е за друга тема! Ама нали и то е возило!
       Аз за ежедневно си карам вело-ретро-возилото Балкан от 1967 година. Е само когато с е сухо времето разбира се.   ;)       

 14.10. 2016  kaffer berreits bruder

Януари 26, 2013, 23:34:24
Отговор #22

Неактивен SPEARHEAD

  • Публикации: 453
:)     Аааа, това за колелото си е за друга тема! Ама нали и то е возило!
       Аз за ежедневно си карам вело-ретро-возилото Балкан от 1967 година. Е само когато с е сухо времето разбира се.   ;)       

 Посочвам и колелото, защото съм минавал с него по 250км на ден в 40гр жега....което не зле за аматьор :)

Януари 27, 2013, 18:22:09
Отговор #23

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Нека добавя и един малък-голям автомобил, верен другар и истински малък войник, с който си върша работа по време на работата по реставрирането и посещение на неделния битак  :P
Остави ми го моят покоен баща като първи автомобил на дъщеря ми като вземе книжка. Чудех се в коя тема да го пусна, понеже става за много от разделите на форума, но понеже не реставрирам мъника, а го юркам, ще го пусна засега тук.


Януари 28, 2013, 21:42:03
Отговор #24

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Пандата е страхотна кола.  :)
Преди години една моя приятелка имаше такава пак бяла, ама със стария 903 кубика мотор.
Ходили сме с нея и пандата на море, вкл освен нас двмата, и две колела, качени вътре, както и доста багаж.
Супер се движеше, вкл и пълно натоварена,вдигаше по пътя 130 по километраж.  :))
Много здрава кола.
Все още имам огромна симпатия към тях, особено към версията- Примавера с двата гюрука.

Браво и на колегата Сферехолик за всекидневното ползване на с въздухарката мотор Пате. :)

Аз не ходя на работа, но за ежедневно каране ползвам една от 240ките си :)   и неизменния велосипед. Минавам с велосипед годишно толкова километри, колкото приятелите ми не минават с кола :) 
Брей, Волвото ти изглежда в страхотно състояние, и е супер цвят.  :D
То с 2,3 мотор бензиновия ли е?

А аз освен с кола / в момента спомената по горе Мазда Миата/, също редовно ходя по разни ангажименти в града и с колело, вкл и зимата.
Както съм писал в една друга тема, това конкретно клело, за разлика от Миата-та ,съм си го купвал чисто ново, та съм му първи и единствен собственик.
Ето ми малко снимки от Миатата, както и от колелото.  :)








« Последна редакция: Януари 28, 2013, 21:50:08 от USfan »

Януари 29, 2013, 12:11:50
Отговор #25

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Интересна тема.
А аѕ след блиѕо 10 год почти непрекуснато каране на американски талиги, понеје в момента нито една от тиах не ми е напално в двијение, карам сега по редовно, една ориѕарка' МХ 5 Миата.  :))
В това отношение с колегата от Форума Миро Ѕарев, сме и автоколеги.  :)
Значи съм се припознал оня ден /май петъка като валеше/ на ул. Хаджикоцев в един червен Понтиак дето доста ме позабави, докато паркира... стори ми се, че си ти но не спрях, понеже там наистина е кът местото за паркиране...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 29, 2013, 13:02:38
Отговор #26

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Интересна тема.
А аѕ след блиѕо 10 год почти непрекуснато каране на американски талиги, понеје в момента нито една от тиах не ми е напално в двијение, карам сега по редовно, една ориѕарка' МХ 5 Миата.  :))
В това отношение с колегата от Форума Миро Ѕарев, сме и автоколеги.  :)
Значи съм се припознал оня ден /май петъка като валеше/ на ул. Хаджикоцев в един червен Понтиак дето доста ме позабави, докато паркира... стори ми се, че си ти но не спрях, понеже там наистина е кът местото за паркиране...

Хех, припознавка!   :))
Файърбърда моя в момента технически е изправен, ама не го карам, защото няма предно стъкло. Беше супено, и още му търся да му взема някое ползвано такова, че нови са много скъпи с докарването до БГ.
Иначе аз като паркирам, обикновено много не бавя.
Паркирам се ако не на око, то на звук, хаххах, затова на всичките ми талиги обикн. се надрани веждите на калниците и броните.  O:-)

Януари 29, 2013, 14:45:35
Отговор #27

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
  
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Януари 29, 2013, 23:05:50
Отговор #28

Неактивен jamiemirror

  • Публикации: 381
Corolla AE82GT, Ford Crown Vic, Daihatsu Move.
Първата обаче вече замина... сега - с Крачун и Малчо :)

Януари 30, 2013, 01:23:37
Отговор #29

Неактивен Gigabyte

  • Публикации: 191
Принципно кабриото си ми е всекидневка освен зимата :) В момента се подвизавам с :