Автор Тема: Ежедневните возила? (кой с какво се движи на работа...)  (Прочетена 95895 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 27, 2014, 12:21:07
Отговор #80

Неактивен Валентин

  • Публикации: 164
Ами сега, като работещ, млад пенсионер, се движа с това: .
Преди да ми го вземе/дъщерята-голямата/, с това: и Ситроена ЗХ-вижда се някъде из снимките, задницата.Той е за общо ползване-жена, деца и аз чат-пат.До преди две-три години-по време на отпуските, с това:.Най-ме кефи мотора, ама в момента нямам снимка/ще кача, по нататък/.

Март 23, 2014, 01:02:36
Отговор #81

Неактивен niksan 240

  • Публикации: 471
Здравейте,имаме нова придобивка за лятото. :D  Крайслер Стратос 2,0 куб 1998 год -газ бензин, ръчни скорости.




 

 

 



 

Май 01, 2014, 12:39:53
Отговор #82

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Това ми е ежедневния транспорт както и офис :)
Не ми харесва но поне съм на сухо като вали хахаха  O0


Classic Cars

Май 03, 2014, 17:42:20
Отговор #83

Неактивен Staffolino

  • Публикации: 75
Аз се движа вече 6 годинки с това...Honda Civic Coupe 1.6 v-tec /американка/





Имаме и още едно малко класиче Daihatsu Charade 1.0 три цилиндрово от 1991 година.




И предимно като служебно обикалям с едно малко миниванче Mitsubichi Space Star 2000 година.

« Последна редакция: Май 03, 2014, 17:45:06 от Staffolino »

Юни 02, 2014, 15:30:14
Отговор #84

Неактивен Consul73

  • Публикации: 773
  • Пламен Янев :)
Винаги със Ауди. Сега съм със 1.9 TDI Avant
Ford weist den weg

Юни 25, 2014, 11:24:15
Отговор #85

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Ето я и моята абсолютно ежедневна bellisima, с която обикалям из цяла България :)
Купих я преди 2г и търсех точно 3-вратия модел на 147 с 1.6 или 2.0 ТуинСпарк мотор, който да е газифициран (именно заради страстта ми към шофирането и авторазходките из родината), фулл екстрите за модела и естествено заводската стерео уредба на Bose. Държах на черния цвят в съчетание с червена или тази жълта кожа, но намерих 1.6 ТС в комбинация на този по-рядък цвят с много запазен кожен салон в жълтото, което търсех ... има си всички възможни екстри за модела (темпомат, двузон.климатр., стабилизиращи системи и против пробоксуване, стерео Bose, единствено е без подгр. на седалките, но така или иначе не държа на това).
Както се вижда от снимките карам я в абсолютно всички сезони и постоянно ми се налага да пътувам по много с нея из страната. След големите преходи тази зима в сняг и луга (само за февруари й навъртях над 2500 км), сега ще заличавам следите от камъчета и смяна на избелялата вече емблема отпред ::) (ако на някой му се намира такава да каже)























сложих кожена ръкохватка на спартанския скоростен лост, че зимата до като се затопли ми залепваше дланта за него  :D









Естествено и аз като колегата Wartburgman имам проблем с бръмчащия вариатор и ще го сменям, че в малкото пъти в месеца, в които капвам малко бензин, момчетата посягат към дизеловия пистолет  >:(

Мечтая за 147 GTA 3.2 V6  :shy:
« Последна редакция: Юни 25, 2014, 12:50:10 от dan4oteto »

Юни 25, 2014, 17:06:20
Отговор #86

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Ето я и моята абсолютно ежедневна bellisima, с която обикалям из цяла България :)
Купих я преди 2г и търсех точно 3-вратия модел на 147 с 1.6 или 2.0 ТуинСпарк мотор, който да е газифициран (именно заради страстта ми към шофирането и авторазходките из родината), фулл екстрите за модела и естествено заводската стерео уредба на Bose. Държах на черния цвят в съчетание с червена или тази жълта кожа, но намерих 1.6 ТС в комбинация на този по-рядък цвят с много запазен кожен салон в жълтото, което търсех ... има си всички възможни екстри за модела (темпомат, двузон.климатр., стабилизиращи системи и против пробоксуване, стерео Bose, единствено е без подгр. на седалките, но така или иначе не държа на това).
Както се вижда от снимките карам я в абсолютно всички сезони и постоянно ми се налага да пътувам по много с нея из страната. След големите преходи тази зима в сняг и луга (само за февруари й навъртях над 2500 км), сега ще заличавам следите от камъчета и смяна на избелялата вече емблема отпред ::) (ако на някой му се намира такава да каже)























сложих кожена ръкохватка на спартанския скоростен лост, че зимата до като се затопли ми залепваше дланта за него  :D









Естествено и аз като колегата Wartburgman имам проблем с бръмчащия вариатор и ще го сменям, че в малкото пъти в месеца, в които капвам малко бензин, момчетата посягат към дизеловия пистолет  >:(
Мечтая за 147 GTA 3.2 V6  :shy:

Ей, браво, много жестока 147 в абс. най стилната за мен цветова комбинация. :)
Единствено ако някоя Алфа бше примерно- Неро или Адзуро отвън, в комбо с червена или вишнева кожа, бих се замислил че чак тогава повече бих я харесал от на твоята кола спецификацията.
Направо не е за продаване, с тоя стилен цвят- Британското зелено, даже и след време ако си намериш ГТА.
Тази ще може да ти седи за зимно каране. :)

Юни 25, 2014, 17:57:29
Отговор #87

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Направо не е за продаване, с тоя стилен цвят- Британското зелено, даже и след време ако си намериш ГТА.

Но тя не е бритиш грийн ... води се blue inca и е перлена, но това се вижда на живо. :)
А по талон я водят тъмно син металик.
А за GTA-то някой ден, ако имам средства бих си взел без да се замисля ... за уикенд автомобил да я ръчкам по Шипка  O:-) Нооо добрите екземпляри в Европа започват от 7 000 евро  ::)
« Последна редакция: Юни 25, 2014, 18:01:32 от dan4oteto »

Юни 25, 2014, 21:09:00
Отговор #88

Неактивен RoMeO_156_GTA

  • Публикации: 271
Да се подкрепим малко търновските алфисти  ;) Моята ежедневка също като на Данчо е 147, но заложих на дизеловият вариант 1.9 JTD 115 к.с. За добро или лошо, влюбих се в цветовата комбинация, когато я видях - alfa rosso proteo & tanned leather (бордо със същият жълтеникав салон). Всъщност дълго време търсех черна или червена 156 със същите екстри и червен или светъл салон, но и тази ми беше мечта от дете. А като мечта за порастнали деца си представям ежедневката и неделната кола ето така  O:-)

Юни 26, 2014, 13:03:25
Отговор #89

Неактивен NikMar

  • Публикации: 518
Ето я и моята ръкавичка Брава 14/12 V, не я карам ежедневно, не ми се налага, но иначе си я коткам. Взех я преди 6 г. на бартер с/у едно Клио-последна грижа. След естествените доизкусорявания и поддръжка ми служи вярно, да не й е уруки. Двигателя е най-капризния на Фиат заради маслените пътища на разпределителния вал, но с редовна смяна на маслото не е проблем,  нямаше друг вариант да се оттърва от Клиото. Тя нямаше никакви екстри, даже и централно, сега си има почти всичко с изключение на климатик и ел стъкла и огледала, не че немога да ги сложа, но няма смисъл. Климатика ще тормози останалите от 80-те кончета, а ел. стъклата за мен са без значение, на Пунтото ми /вече е при дъщерята/ все събират пряхоляк и едвам се движат.

Вече е с нова предна броня с халогени
FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г./ FIAT Punto 1,1/94 г.
Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
 Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
 Закон на Мърфи.