Автор Тема: Покана за национален Форд събор 2013  (Прочетена 7237 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 24, 2013, 15:49:43
Прочетена 7237 пъти

Неактивен Pyrhel

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
    • Форд Клуб България
Здравейте Класици! :)

Казвам се Анатолий и ви пиша във връзка с тазгодишния Форд събор, организиран от Форд Клуб България. Това ще бъде втората национална среща, която организираме: първата, през 2012та, бяхме на писта Междени, близо до Габрово, но за щастие се разрастваме доста бързо и вторият национален събор ще има доста по-голяма посещаемост и отзвук след него.

За момента има няколко дисциплини, които са планувани за събора - дрифт, драг, time attack (под формата на battle между FWD и RWD), както и свободно каране. Очакваме и няколко автомобила, които се явяват по аудио състезанията, но защо да няма и Форд класики? :)

По този повод ФКБ кани всички Форд собственици на тазгодишния Форд събор:

КОГА: 7ми септември 2013
КЪДЕ: Писта Дракон



За повече информация, която ще допълвам напред във времето до септември, можете да погледнете темата при нас: Национален Форд Събор 2013.

Ще се радвам да отговоря на всякакви въпроси.
Ако ми разрешите, ще се радвам да представя ФКБ в раздела с приятелите, разбира се и при нас има такъв раздел, в който можете да пуснете рекламна тема с линкове и призив (бих се радвал и аз да я пусна, но определено няма да мога да я напиша както трябва като не съм активен член тук): http://fordclub.bg/forum/partniori/

Поздрави,
Анатолий

Януари 28, 2013, 15:35:03
Отговор #1

Неактивен bonso

  • Публикации: 133
  • Ford Capri III, 2.8i V6; Volvo S60R, 2.5 turbo
Доста време има до 7- ми Септември, но щом събитието ще е на Дракон - там съм! Пишете ме за драга и за time attack-а 8))

Януари 28, 2013, 16:15:07
Отговор #2

Неактивен Pyrhel

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
    • Форд Клуб България
Всеки е добре дошъл да кара, записването е само за FWD vs. RWD битката: http://fordclub.bg/forum/sport-ford/battle-2013-rwd-vs-fwd/
Като понаближи времето ще напомням :)

ПС: Волвото май е по-добрия избор от Мондеото :))

Януари 28, 2013, 19:39:42
Отговор #3

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
И двете са добър избор, но за състезатели-пенсионери :)) /сори за спама/
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 10, 2013, 23:48:54
Отговор #4

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Аз за съжаление няма да съм стигнал дотогава,но ще гледам да дойда.

Август 09, 2013, 12:50:24
Отговор #5

Неактивен Pyrhel

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
    • Форд Клуб България
Ще ъпна темата, защото остава по-малко от месец до събора. От линка в първия пост (Национален Форд Събор 2013) можете да видите последната информация, програмата, оценяването и особеностите на състезанията. Благодаря за съдействието на SpeedNinjas - официалната медия на събора.

Очакваме ви на 7ми септември на писта Дракон :)

ПС: Ако желаете да се включите в груповото пътуване към пистата, можете да хвърлите един поглед на раздел "Клубни срещи" и темата за вашия град. В съответните теми ще се оргаизират групите и ще се уточняват местата и часовете за тръгване.

Поздрави и may the Ford be with you :D

Януари 08, 2014, 22:46:19
Отговор #6

Неактивен Pyrhel

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
    • Форд Клуб България
Няколко месеца по-късно ви показвам и най-добрите снимки от изминалия събор за всички, които не успяха да присъстват.

Понеже форума не ресайзва автоматично снимките ще дам линк към тунинг.бг, където можете да ги видите.

Януари 08, 2014, 23:21:54
Отговор #7

Неактивен Viva_lancia

  • Публикации: 366
Червения Форд с регистрация СА 0706 АР какъв модел се води?

Януари 09, 2014, 00:25:12
Отговор #8

Неактивен peter67

  • Публикации: 762
Червения Форд с регистрация СА 0706 АР какъв модел се води?
Капри.  :)