Автор Тема: Classic Car day - Калояново 31.03.2013 - Регламентът  (Прочетена 54801 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 26, 2013, 00:28:37
Отговор #70

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
... и РК номер най-якия мод :)) Реално знаеш кои са ефективните модификации даващи предимство на пистата, така че...
Примерно на моята стокаджийка са и достатъчни само едни сликове, за да рулира в класа си... е, и малко по-добро задкормилно устройство :shy:
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 26, 2013, 00:51:47
Отговор #71

Неактивен quad

  • Публикации: 75
Ми то немодефицирани дори малко мотори почти няма да има, разделението трябва да е на оригинално и неоригинално вграждани мотори за купето, интервенциите по тях не трябва да се вземат впредвид, още повече че доста от тях са скрити и освен карбуратори и филтри са практически невидими. Колите с монтирани неоригинални съвременни мотори да са в отделен клас с разделение само по кубици.
Ограничение за възраст: да е спрян модела от производство 30 години назад от датата на събитието. Отделно разпределение по кубици и години поне по 2 класа и от двете. Мое мнение.

Март 26, 2013, 00:57:46
Отговор #72

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
В клас над 2500 кубика класирането отсега е ясно, освен ако някое от БМВ-тата не се счупи, ама като знам на кого са колите, едва ли.

Март 26, 2013, 01:01:01
Отговор #73

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
На Влади му е пределно ясно как да раздели автомобилите и как би било най-справедливо.

Работата е, че за момента няма достатъчно автомобили, които да оформят всички възможни и справедливи класове.
Поради тази причина разделението е както обявеното по-горе.

Дано ние всички успеем да променим нещата за в бъдеще.
От нас зависи.

Аз също съм леко гузен понеже няма да карам колата си понеже е още поразглобена в гаража.
Живи и здрави, много Класик Дейове ни предстоят! :)
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Март 26, 2013, 01:10:45
Отговор #74

Активен GT 51

  • Публикации: 1874
Ми то немодефицирани дори малко мотори почти няма да има, разделението трябва да е на оригинално и неоригинално вграждани мотори за купето, интервенциите по тях не трябва да се вземат впредвид, още повече че доста от тях са скрити и освен карбуратори и филтри са практически невидими. Колите с монтирани неоригинални съвременни мотори да са в отделен клас с разделение само по кубици.
Ограничение за възраст: да е спрян модела от производство 30 години назад от датата на събитието. Отделно разпределение по кубици и години поне по 2 класа и от двете. Мое мнение.

Колега , ние не правим мероприятие по правилата на ФИВА, ние си правим мероприятие за кеф.Това е най-добрия вариант за момента с тези заявки. Във всеки клас се очертава сериозна битка. И когато говорим за оригинални агрегати, оригинални коли, немодифицирани не очаквай някой да излезе на пистата и да кара един час, поне кола преди 1980 г. Няма как да стане, поне не в този формат и на тази писта.Все пак това не е майсторско шофиране . ;)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 26, 2013, 01:57:10
Отговор #75

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Живеем с надеждата за по-добри времена.Мисля, че за момента е нужно да се работи в насока популяризиране на идеята и изкарване все повече коли на трасето и на мероприятия въобще.

Март 26, 2013, 03:04:57
Отговор #76

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Живеем с надеждата за по-добри времена.Мисля, че за момента е нужно да се работи в насока популяризиране на идеята и изкарване все повече коли на трасето и на мероприятия въобще.

Абсолютно!

Ако нещо ни убягва, не се притеснявайте да споделите.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Март 26, 2013, 09:26:05
Отговор #77

Неактивен bonso

  • Публикации: 133
  • Ford Capri III, 2.8i V6; Volvo S60R, 2.5 turbo
Ясно. Няма проблем. Благодаря за отговора  :)

Важно е участието. Все пак отиваме да се забавляваме  8))

p.s. Иначе Капри- то 79-та, пълен оригинал на 2.8i 
« Последна редакция: Март 26, 2013, 09:36:48 от bonso »

Март 26, 2013, 11:54:57
Отговор #78

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485

Март 26, 2013, 14:55:51
Отговор #79

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 944
Имали някаква организция за тръгване от София .