Автор Тема: IX-ти Годишни награди на Ретро Клуб "Варна" за сезон 2012  (Прочетена 4405 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 10, 2013, 19:34:37
Прочетена 4405 пъти

Неактивен prujinca

  • Публикации: 551
ОЧАКВАЙТЕ: IX-ти Годишни награди

В сряда - 13.02.2013 година от 18:00 часа в Двореца на културата и спорта ще се проведе награждаване на шампионите на Авто Мото Ретро Клуб "Варна" и СБА Варна за сезон 2012.
Церемонията ще е съвсем скромна, но всички приятели са добре дошли!

Заповядайте!
« Последна редакция: Февруари 11, 2013, 21:58:39 от dido1903 »
Пред Бог всички са равни, срещу Опел бавни

Февруари 11, 2013, 19:32:18
Отговор #1

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Е, щом шампионът кани  ;)

Февруари 11, 2013, 21:53:51
Отговор #2

Неактивен vankovarnata

  • Публикации: 237
квоооо   автомата с лейка между седалките  ;D  ше му подаря една цедка за от пред  :D  Нема багаш на ниво скромно.  Догодина пак ще искаш. Земи си неопрена.
1000 Malych Bolistek
предизвикай ангела хранител да знаеш кой е над теб.

Февруари 11, 2013, 22:39:21
Отговор #3

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Ако след церемонията шампиона почерпи всички по бира с картофки ще дойда и аз  C:-)

Февруари 12, 2013, 12:09:32
Отговор #4

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
квоооо   автомата с лейка между седалките  ;D  ше му подаря една цедка за от пред  :D  Нема багаш на ниво скромно.  Догодина пак ще искаш. Земи си неопрена.

Ванка, понеже те познавам и знам, че не си глупав човек, започвам да си мисля, че аз съм тъп, че не мога да ти схвана мисълта... Автомат, лейка, цедка за отпред, скромно ниво, неопрен... Да пукна ако успея да съставя кратко и смислено мнение с тези думи. Даже може да ги поставим в темата за литературната загадка. На теб май мисълта ти лети по - бързо, отколкото може да пишеш на клавиатурата... Опасен чар е работата май, обаче наистина ме развесели, за което ти благодаря  ;)

Февруари 12, 2013, 12:34:59
Отговор #5

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
квоооо   автомата с лейка между седалките  ;D  ше му подаря една цедка за от пред  :D  Нема багаш на ниво скромно.  Догодина пак ще искаш. Земи си неопрена.

Ванка, понеже те познавам и знам, че не си глупав човек, започвам да си мисля, че аз съм тъп, че не мога да ти схвана мисълта... Автомат, лейка, цедка за отпред, скромно ниво, неопрен... Да пукна ако успея да съставя кратко и смислено мнение с тези думи. Даже може да ги поставим в темата за литературната загадка. На теб май мисълта ти лети по - бързо, отколкото може да пишеш на клавиатурата... Опасен чар е работата май, обаче наистина ме развесели, за което ти благодаря  ;)


Хахаха да и на мен ми беше доста трудно да си преведа мисълта на Ванката, но реших че е някакъв таен диалог между него ии Благой.
А бе Ванка на теб миризмата на ацетони и бои май ти идва в повече :)

Февруари 12, 2013, 19:27:48
Отговор #6

Неактивен vankovarnata

  • Публикации: 237
Той си знае ама да го преведа.  автомат-кутия, тече кат лейка и ще му подаря една ама с цетка да разпръсва по валовете. Нема бяга скромно от почерпка щот пак ще иска купа и да си вземе неопренчето срещу полятата вода да му върви по вода.

Аааа   Мартине не бачкам с ацетон все още :)
1000 Malych Bolistek
предизвикай ангела хранител да знаеш кой е над теб.

Февруари 13, 2013, 08:44:51
Отговор #7

Неактивен prujinca

  • Публикации: 551
Ванка да поясня ТЕЧЕШЕ Но това го бях писал в темата за технически въпроси и проблеми, но накратко имах късмета да попадна на силикон менте (два пъти). Е както е казал народа една работа ако стане от първия път има нещо съмнително и ако не стане след третия е зарежи!! А колкото до почерпката все някак ще е измислим пък и колко мога да се скатая месец най много :)
Пред Бог всички са равни, срещу Опел бавни

Февруари 14, 2013, 08:51:52
Отговор #8

Неактивен prujinca

  • Публикации: 551
Пред Бог всички са равни, срещу Опел бавни

Февруари 14, 2013, 09:30:14
Отговор #9

Неактивен vankovarnata

  • Публикации: 237
И тая година ако не се представиш на същото ниво ще стоиш с грамота. Нали се сещаш че това е стимула   >:D
1000 Malych Bolistek
предизвикай ангела хранител да знаеш кой е над теб.