Автор Тема: Ретро парад София - 02.03.2013 г.  (Прочетена 13922 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 03, 2013, 10:54:48
Отговор #40

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Доколкото разбрах ЗАЗ-ката се води на едно момиче от Банкенския ретро-клуб. Май не е единствения у нас ЗАЗ в такова състояние, но цветът много ми хареса, макар доколкото знам да не е оригинален :) Жалко само, че времето ни изневери, а иначе в петък и днес е толкова слънчево...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 03, 2013, 14:43:07
Отговор #41

Активен USfan

  • Публикации: 10840
O, в Бг аз поне знам мин 3 броя абс ориг , перф и с под 50000 км пробег 968-ци.
Единия, светлосиня ориг боя, е на мой приятел, и още е на 20 и нещо хил ориг км.  :)

Иначе да , благодарим още веднъж, събирането беше супер.
Дойдоха и доста интересни коли, вкл на мен най ми хареса едно абс. ориг Рено 4, което съм го снимал.

Март 03, 2013, 17:11:56
Отговор #42

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Реното е на Сашата, помня че си го купи преди около година, за повече подробности питай Маргарит
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 04, 2013, 10:16:35
Отговор #43

Неактивен sphereholic

  • Публикации: 311
    • Ретро автомобил Ситроен 2cv Charleston
Страхотни снимки. Сега мога да разгледам колите, макар че бях. Не стига, че закъснях, ами бързах за една среща и като се върнах в 12.30 всички бяха тръгнали за обиколката :( Другия път навреме.

Март 11, 2013, 09:08:17
Отговор #44

Неактивен 5 GTT

  • Публикации: 156
Доколкото разбрах ЗАЗ-ката се води на едно момиче от Банкенския ретро-клуб. Май не е единствения у нас ЗАЗ в такова състояние, но цветът много ми хареса, макар доколкото знам да не е оригинален :) Жалко само, че времето ни изневери, а иначе в петък и днес е толкова слънчево...

Не виждам 965 по снимките. Преди се появяваше една синя. Интересно ми е колко читави 965 има в България?!

Март 11, 2013, 12:27:56
Отговор #45

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Доколкото разбрах ЗАЗ-ката се води на едно момиче от Банкенския ретро-клуб. Май не е единствения у нас ЗАЗ в такова състояние, но цветът много ми хареса, макар доколкото знам да не е оригинален :) Жалко само, че времето ни изневери, а иначе в петък и днес е толкова слънчево...

Не виждам 965 по снимките. Преди се появяваше една синя. Интересно ми е колко читави 965 има в България?!
Много запазена автентична има председателя на Ботевградския клуб , синя. Друг добрички жълт къстъм активно участвува по
варненски ралита. :)
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987