Автор Тема: Традиционна среща на колекционерите на моделчета в София  (Прочетена 10939 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 23, 2013, 22:55:57
Отговор #10

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Е, да де, точно в тоя албум гледай по-назад след снимките на ЗАЗ-а.
А това не не е фоайето на Гранда София, ами това на стария гранд Хотел България, на Руски дето е.
Там преди 2-3 месеца един познат ретрофен прави нещо като представяне на реставрираната му ЗАЗ-ка, е тая синята.
Малко кич, ама, както вика един колега- По добре кич, отколкото хич!  :winktongue:

И айде ако ви мързи да ровите по Фейса,  :)) ето и всичките снимки дето ги правих днес.













Февруари 23, 2013, 22:59:59
Отговор #11

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
И ето и последните снимки от днес, с от рано от следобяда запразнувалия с Тичърс колега Кранкенщайн, хахах.  :))












« Последна редакция: Февруари 23, 2013, 23:04:08 от USfan »

Февруари 23, 2013, 23:03:16
Отговор #12

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Абе Люси, това ли бяха най-интересните неща?! Аз се надявах нещо от високия клас да вида, дето са истинските колекционери :|

Февруари 23, 2013, 23:09:14
Отговор #13

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Абе Люси, това ли бяха най-интересните неща?! Аз се надявах нещо от високия клас да вида, дето са истинските колекционери :|

Хм ами акво да ти кажа, феновете на сериозните фирми от Аутоарт нагоре, обикновено бяха изложили някви много малки моделчета, основно в мащаби 1;87.
Ако се загледаш детайлно, хванал съм някои от тям, ама не се виждат добре.

Е, на фона на колекцията от моделчета на о-бозе почившия  :)) крал Бодуен в Брюксел, дето съм виждал, или дори Аутомобилията на пак о-бозе почившия Албер от Монако, част от която скромно също съм виждал,  ;) са по-малки мащабите.
Което е разбираемо, все пак, първа или не английска като домакин, ама сме в четвъртия свят. :)

Февруари 25, 2013, 15:08:05
Отговор #14

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Ето и от мен няколко избрани фотоси, качвам ги чак сега, понеже вчера бях на малка семейна екскурзия... между тях са снимка с Илия Чубриков, както и на няколко от неговите раздадени автографи, също по-детайлни снимки на двата великолепни модела А110 1.6 и 1.8 съответно от Киошо и Солидо... и един специален поздрав за колегата Митко Тенов - Алфетата във филма Октопуси от поредицата за агент 007 :)









Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 25, 2013, 20:34:30
Отговор #15

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ей, изпуснах аз наистина да снимам по отблизо Алфетата ГТ за Митко.  :D
 А 5-та турбо 2 под нея, бързо е изчезнала изглежда от пазара, защото аз не я мернах.
Интересно че на модела без лепенките на А110, макар и от реномиран производител, прекалено голям са направили да изглежда капка на главата на мотора.   ;D

Февруари 25, 2013, 21:52:16
Отговор #16

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Последното според мен е оптическа измама заради сивия цвят имитиращ кората. А 5-цата беше точно до алпините и не се продаваше - тя е с автограф в/у кутията от Чубриков за собственика Били Моллов.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 14, 2013, 21:17:00
Отговор #17

Неактивен BENZINO

  • Публикации: 50
Като част и от това колекционерско общество,имах огромното желание да присъствам на тази среща,но уви нямах тази възможност  :) Радвам се,че сте уважили колегите от diecastcars.bg и се е получила страхотна сбирка  :)

Октомври 25, 2013, 13:13:45
Отговор #18

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Тази събота, от 14,30 до 17,30 часа, ще се проведе в сградата на 1-ва Английска гимназия, там близо до паметника Левски, в стая 110 на първи етаж, ежемесечната среща на Дай каст Форума.
Ще има интересни колички за продаване и размяна.  :)
За инфо и подробности за срещата, или за упътване който иска да дойде, обадете се на тел: 0876-609005, на Светлйо, председателя на Дай-класт Клуба.




« Последна редакция: Август 31, 2016, 15:03:26 от dido1903 »

Ноември 07, 2013, 17:24:35
Отговор #19

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Най-после, макар и късно се организирах да кача снимките от срещата... вуйче, а ти що каниш а после не присъстваш? :)
http://krankenstein.snimka.bg/automobiles/sreshta-dayikast.785887.all
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.