Автор Тема: Mercedes-Benz W123 200 D 1978  (Прочетена 31011 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Юни 06, 2013, 23:23:55
Отговор #70

Неактивен alpine

  • Публикации: 35
винаги съм си ги представял тези джанти на 123ка


Юни 07, 2013, 00:08:17
Отговор #71

Неактивен diakata84

  • Публикации: 85
знам че ти са за продаване,ама няма да стане
едно че са малък размер,второ че разцветката която е в средата няма да ходи на моя цвят-по точно ще изглежда като циганска сергия
За тези джанти трябва тъмен цвят на колата

Юни 07, 2013, 13:03:20
Отговор #72

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Според мен си постъпил много правилно.Онези подобия на джанти само ти грозяха колата.Учудвам се от къде успя да изкопаеш такива запазени тасове?Браво колега така колата ще си е по красива.А ако успееш и да ги боядисаш в средата с цвета на колата ще станат още по красиви.

Напълно на същото мнение Съм и Аз.По-точно не може да се каже.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Юни 07, 2013, 14:47:15
Отговор #73

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Един въпрос към колегата и не само,към всеки който знае повече за тия Мерджани.Има ли оборотомери за тях или всички са с часовник?Питам,защото се зачудвам дали да не си търся такава за всекидневна кола,а ми харесва да има оборотомер,което не е спънка за мен,но все пак ми е интересно.

Юни 07, 2013, 20:00:04
Отговор #74

Неактивен diakata84

  • Публикации: 85
Колега доколкото сам запознат дизеловите версии нямат оборотомер
Но бензиновите имат
За ежедневка е идеална

Юни 07, 2013, 23:08:46
Отговор #75

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Колега доколкото сам запознат дизеловите версии нямат оборотомер
Но бензиновите имат
За ежедневка е идеална
Абе аз сам си намерил вече ама нещо с баща ми не се разбираме били стари много и части нямало.А иначе сам се насочил към бензиновите с газ,ако не се намери и дизел е алтернатива.Поне мисля,че за 1500 лева ще се намери в добро състояние.

Юни 08, 2013, 07:11:50
Отговор #76

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Абе аз сам си намерил вече ама нещо с баща ми не се разбираме били стари много и части нямало.А иначе сам се насочил към бензиновите с газ,ако не се намери и дизел е алтернатива.Поне мисля,че за 1500 лева ще се намери в добро състояние.

Точно за тези модели колега по магазините има абсолютно всичко и то на добри цени.Също и по моргите е пълно с такива .Проблем с частите не съществува.

Юни 08, 2013, 10:14:59
Отговор #77

Неактивен dragohf

  • Публикации: 137
Колега доколкото сам запознат дизеловите версии нямат оборотомер
Но бензиновите имат
За ежедневка е идеална

Колега моя е дизел и е с оборотомер

Lancia DeltaHF Ex
Lancia Prizma 1.6 Ex
E30 2.8 Drift
E36-328 Купе Ежедневка
124-300TD Работен кон

Юни 08, 2013, 10:37:16
Отговор #78

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Благодаря нека да не си правя моя тема в темата на колегата.Разбрах,каквото ми беше нужно   :)

Октомври 22, 2013, 10:43:33
Отговор #79

Неактивен furto

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 1
zdraveite kolegi!!! pisha Vi za da vi informiram che ako ima nqkoi fen na w123 i ima takuv za restavraciq ili neshto za podobrqvane po nego namerih edin chovek s dva takiva koito go prodava na chasti i ima dosta neshta za tqh
kupeta ta sa dve s pochti apsolutno vsichko za da se sglobqt
samo che ednoto e udareno otzad
 a drugoto kupe e bilo podgotveno za restavraciq i e izkurpeno i impregnirano
(gore dolu dobre) na men mi trqbvat nqkolko neshta po salona i interiora
taka che drugoto mi e izlishno !!!?? Ako ima nqkoi koito iska da se kooperirame i da otidem da si vzemem kakvoto ni trqbva da pishe !!!
« Последна редакция: Октомври 22, 2013, 11:54:27 от dido1903 »