Автор Тема: Разни неща за продаване  (Прочетена 10772 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 08, 2013, 00:57:48
Прочетена 10772 пъти

Неактивен niksan 240

  • Публикации: 471
Зравеите колеги, ще пусна някои неща които няма да ползвам скоро време.
Ако не ви харесват цените може да се коментират.
Нещата са купувани преди двадесет години. :D
Тел.0897997656

Разпределителен вал Лада-Англииско производство---35 лв.
Мисля че трябва да има и кобилици, но не съм сигурен.





Стартер за Шкода с още един шалтер---65 лв.





Каре за кардан за Шкода Европа---60 лв.



Две карета за кардан за Жук ---20 лв. броиката.



Немски бутала за Лада, на тях има и сегменти но има два чупени-----втория и масления.----80 лв.




« Последна редакция: Март 08, 2013, 01:11:38 от niksan 240 »

Май 05, 2014, 00:31:21
Отговор #1

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Колега стартера колко киловата е? И едно малко уточнение.Карето е за Шкода Мадара а не за Европа.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Май 05, 2014, 16:27:49
Отговор #2

Неактивен niksan 240

  • Публикации: 471
Здрасти колега,трябва да видя дали пише някъде на него,карето е взимано за резерва за Шкода Европа ето за такава ,стартера също, може би да са еднакви ,не знам.





Май 06, 2014, 00:05:04
Отговор #3

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
На стартера трябва да има набити надписи, с марка Pal Magnetron каталожен номер и мощност в KW, на предния край към пиньона от горната страна, като го слажиш на земята хоризонтално с шалтера нагоре.
Карето може и да става на някой Европи със стар модел кардан от Мадара.Тая от снимката незнам с кой модел кардан е но повечето са с кардан с каре-кръстачка.А тоя модел се водят усилени и са предимно за Мадара, Шкода RTO и старите рейсове Чавдар с Шкода RTО мотор.Макър че има и Мадари (предимно 4х4) с кардани като на Европа-та с каре-кръстачка.Това като информация за публиката.А Аз ще чакам информация за стартера че Ми се върти нещо из главата.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Май 06, 2014, 19:41:18
Отговор #4

Неактивен niksan 240

  • Публикации: 471
Като се разрових днес намерих и кобилици за разпределителния вал. А стартера е 4,4 кв.








 

 


Май 06, 2014, 22:30:18
Отговор #5

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
 :) Благодаря за подробните снимки.Това си е чист Мадарков стартер.На Европата и същия но 5.8 Kw. На Кароса-та и Татрата пак е такъв но 8 Kw.Взаймозаменяеми са като разликата е само в мощността и колко силно ще върти при отрицателни температури.Аз карам Мадара-та с Татров стартер 8 Kw и до -20 градуса паля без проблем макър че няма подгревни свещи и разчита само на компресия.
Тоя стартер би Ми вършил работа като резерва за всеки случай.Ще звънна по телефона да се разберем.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Юли 12, 2014, 00:28:02
Отговор #6

Неактивен niksan 240

  • Публикации: 471
Стартер за Шкода с още един шалтер-продаден.

Февруари 08, 2015, 22:01:05
Отговор #7

Неактивен КООПЕРАТОРА

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
Предлага ли се все още стартер или пък резервни части за него?

Февруари 08, 2015, 22:16:43
Отговор #8

Неактивен niksan 240

  • Публикации: 471
Стартер за Шкода с още един шалтер-продаден.




 :D

Февруари 17, 2015, 22:18:24
Отговор #9

Неактивен КООПЕРАТОРА

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
Предлага ли се все още стартер за Шкода или съответно части за него?