Търговия > Продава

Разни неща за продаване

(1/4) > >>

niksan 240:
Зравеите колеги, ще пусна някои неща които няма да ползвам скоро време.
Ако не ви харесват цените може да се коментират.
Нещата са купувани преди двадесет години. :D
Тел.0897997656

Разпределителен вал Лада-Англииско производство---35 лв.
Мисля че трябва да има и кобилици, но не съм сигурен.





Стартер за Шкода с още един шалтер---65 лв.





Каре за кардан за Шкода Европа---60 лв.



Две карета за кардан за Жук ---20 лв. броиката.



Немски бутала за Лада, на тях има и сегменти но има два чупени-----втория и масления.----80 лв.




dino412:
Колега стартера колко киловата е? И едно малко уточнение.Карето е за Шкода Мадара а не за Европа.

niksan 240:
Здрасти колега,трябва да видя дали пише някъде на него,карето е взимано за резерва за Шкода Европа ето за такава ,стартера също, може би да са еднакви ,не знам.




dino412:
На стартера трябва да има набити надписи, с марка Pal Magnetron каталожен номер и мощност в KW, на предния край към пиньона от горната страна, като го слажиш на земята хоризонтално с шалтера нагоре.
Карето може и да става на някой Европи със стар модел кардан от Мадара.Тая от снимката незнам с кой модел кардан е но повечето са с кардан с каре-кръстачка.А тоя модел се водят усилени и са предимно за Мадара, Шкода RTO и старите рейсове Чавдар с Шкода RTО мотор.Макър че има и Мадари (предимно 4х4) с кардани като на Европа-та с каре-кръстачка.Това като информация за публиката.А Аз ще чакам информация за стартера че Ми се върти нещо из главата.

niksan 240:
Като се разрових днес намерих и кобилици за разпределителния вал. А стартера е 4,4 кв.








 

 

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия