Автор Тема: Alfa Romeo 75 - IceDoc  (Прочетена 12960 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 28, 2009, 01:37:20
Отговор #10

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Спокойно скъпи мои приятели от РУСЕ ако собствиникът е разумен и добър човек какъвто ми се струва че е
при цялото ми уважение към вас и разбира се РЕСПЕКТ КЪМ РУСЕНСКАТА ГРУПА ............категорично заявявам че вие сте ПИЧОВЕ и няма да ви наричам секта .........това са хора без ъкъл ...........имам в предвид СЕКТА АЛФА РОМЕО
нема такова същество ........всеки разумен човек си има мнение по разни въпроси и той държи да се спазва неговото
мнение и мислене .........секта  е ОПИЯНЕНИ СЪЩЕСТВА ПОД ВЪЗДЕЙСТВИЕТО НА НЯКАКВИ ПСИХОТРОПНИ ВЕЩЕСТВА ,
НЕЗНАЕЩИ КЪДЕ СЕ НАМИРАТ и ПОД ВЪЗДЕЙСТВИЕТО НА КАКВО .............мога съвсем спокойно да се излегна да поспя в този ФОРУМ защото знам че с ИЗКЛЮЧЕНИЕ НА НЯКОЙ ИЗРОДИ ОТ алфа бля бля форума всички присъстващи УМНИ и РАЗУМНИ същества са се научили да уважават и се държът достойно като едни ИСТИНСКИ КЛАСИК КАР МАНИАЦИ .........ХОРА КОИТО СА НАТ ДРЕБНАВИТЕ ПОСТЪПКИ 2.50 лв и ВДЪХВАЩИ РЕСПЕКТ  НАД ВСИЧКИ ИСЧАДИЯ
АДОВСКИ ............и сега просто по задължение към ВАС ...Ще се погрижа за вашият перфектно поддържан автомобил с
ПОДОБАВАЩО ВНИМАНИЕ !!!
ПОЗДРАВИ ЗА ПАВЛИН И ВСИЧКИ МАНИАЦИ ОТ РУСЕ  :D  :D  :D

 flag  flag  flag
Удоволствието Е МОЕ !!! 2013  2013  2013
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от Guest »
Centrum Transaxle

Юни 01, 2009, 21:23:37
Отговор #11

Неактивен IceDoc

  • Публикации: 23
Момчета , съвсем скоро ще имаме нов участник във този прекрасен форум .
Ще бъде даден живот на още един прекрасен ТРАНСАКСИАЛЕН ИТАЛИЯНСКИ ЖРЕБЕЦ .
скоро , скоро ...
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от Guest »

Юни 03, 2009, 00:24:02
Отговор #12

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Знеш ли ти си готин пич и виждам искрица в очите ти .......ето такива хора уважавам и за това
целия ремонт и части по задният ти мост ще бъдат извърщени от мен БЕЗПЛАТНО и ЧАСТИТЕ и всичко по ремонта на задният мост ще бъде за моя сметка и надявам се да ти хареса и най малкото е за това че този автомобил не трябва да бъде загубен ........а напротив трябва да се запази за поколенията  :D  :D  :D

ПОЗДРАВИ !!!MADBOY :D  :D  :D

 flag  flag  flag
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от Guest »
Centrum Transaxle

Юни 03, 2009, 06:39:19
Отговор #13

Неактивен IceDoc

  • Публикации: 23
Батко Краси , радвам се че така мислиш за мен . Малко се оаках относно Венци , обаче неиздържах на гадателските му предположения ! НЯМА ДА СЕ ПОВТОРИ !
Иначе за колата , нетрябва да се погубва , защото е рядко срещан автомобил в които се заглеждат доста хора ! Има фенове на СТАРИТЕ АЛФИ който в днешно време карат други автомобили , но преди години са каралали такъв модел като моята и когато се разминем някъде спират и й се кефят яко , казват и аз карах такава преди време много е яка , един пич направо ме засече и ми вика " красива е красива е " .... то на Цецо трябва да се благодари че е таква каквато е ;)
Ще се чуем тия дни с теб ;)
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от Guest »

Юли 26, 2009, 00:56:40
Отговор #14

Неактивен IceDoc

  • Публикации: 23
От доста време небях писъл ...
Краси мисля си че трябва да погледнем с теб моята Осичка ... че имаме работа по задния мост , а си мисля и че по предният има .... кога може да се видиме да се разбереме нещо евентуално ...
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от Guest »

Август 16, 2009, 01:34:13
Отговор #15

Неактивен ma7e4k0

  • Публикации: 230
Кво стана с дрифтарката? Що направо не се запишеш на дрифт деи да земеш да ги разбиеш  hahah   hahah   flag   boogie
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от Guest »
Mercedes-Benz W126

Август 17, 2009, 08:52:32
Отговор #16

Неактивен IceDoc

  • Публикации: 23
Човече , ако си решил да се заяждаш с мене , по-добре не си прави труда .
Няма да обърна внимание на глупавите ти исказвания по мой адрес.
Невиждам за какво се зачекна с моята кола ... каквато е такава , немисля че е твоя работа.
Нежелая да коментираш нищо свързано с мен и моята кола . Просто приеми че несъществувам за теб и не се занимавай с мен , защото в противен случай трябва да сменим добрият тон , пък неискам кавги за глупости .
Относно колата ми дали е дрифтачка , ще ти отговоря така : За мен колата си се пързаля прилично , още повече несъм я взел за да я съсипвам с излишно ръчкане и въртене в кръг . Все пак всеки прави каквото си иска с колата си и следователно си я поддържа по съответния начин . Ако си толкова мераклия , дай да стъпиме на новият път на околовръстното ( при Бояна ) и да видиме кое е повече кола , мисля че повечето хора сами знаят.
Пожелавам ти успех в начинанието с тфойто Жигули и много безаварийни километри . flag
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от Guest »

Август 18, 2009, 23:50:04
Отговор #17

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Ей Бисере пак ли се чепкате с някой ,количката ще се поддържа при МЕН отсега нататък пък после ще си говорим
дали е дрифтвачка или не след известно време
обещах му на момчето да му помогна и аз никога не се отмятам от думата си
името ми е Красимир Симеонов Рангелов или още наречен -MADBOY и досега не съм излъгал никого и прекалено много хора ме познават и само те могат да кажат що за човек съм
просто ми трябва малко почивка и все пак и АЗ съм човек а не робот и след това ще обърнем подобаващо внимание
на тази КРАСАВИЦА
ПОЗДРАВИ !!! flag  flag  flag

и затова Джони казва че скандалите са само при АЛФИТЕ братле
и няма АЛФА организация а отделни хора с различни комплекси  hmmmm  hmmmm

 drink  drink
а наздраве  drink
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от Guest »
Centrum Transaxle

Август 19, 2009, 01:26:36
Отговор #18

Неактивен ma7e4k0

  • Публикации: 230
Icedoc - Бреи колко си "културен" тук пред Краси и другите  hahah  я вместо да драскаш направи 1 клип как се "пързаля" да видим прав ли съм несъм ли....
Аи няя се заяждам повече  ;-)
Краси - уважавам те, моля ти се не се меси защото незнаеш защо се заяждах.  good1
ПОЗДРАВИ!
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от Guest »
Mercedes-Benz W126

Август 19, 2009, 19:27:15
Отговор #19

Неактивен IceDoc

  • Публикации: 23
Малечко :D  повтарям ти че колата несъм я взел за да я въртя в кръг или да дрифтя с нея .
Мисля си че не би трябвало да те интересува дали дрифти , върви или не !!!
Доста по-скъпа е от тфоето Жигули и немисля да я съсипвам защото е грехота , да се "ебаваш" с една истинска Алфа !!!
Но ти едва ли ще разбереш какво имам впредвид !  rip
Успех ти пожелавам отново и те моля не се заяждай с мен , ако обичаш !
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от Guest »