Автомобили > British Classics

Ford Cortina MK1 1964

(1/5) > >>

ICO:
Здравейте колеги от снощи съм във вашия форум - и бързам да се похваля с моята придобивка
В началото на юни 2012г си купих форд кортина , но за съжаление до началото на зимата не ми остана време да започна да я реставрирам,но сега със затопляне на времето се развихрих  :D
Надявам се до средата на май да съм готов с реставрацията - колицата е долу-горе добре запазена за годините си - но при предното боядисване някой си е "оставил ръцете" , лошо няма- сега ще я направя както трябва
:)


























lipecek:
Поздравления ! Няма да ти е трудно да оправиш машината. Та тя си е цяла ;D. Мотора нейния ли си е ? Доста мъничък за такъв голям кош ?! За каква сума го взе ако не е тайна де :D

Speeder:
Ейй, втора Кортина в този форум! Браво!

Пожелавам ти по-скоро да успееш да я доведеш до край колега!
Двигателят как е? Работи ли? Успя ли да я покараш?
Не и виждам карбуратора.

ICO:

--- Цитат на: lipecek в Март 21, 2013, 21:40:21 ---Поздравления ! Няма да ти е трудно да оправиш машината. Та тя си е цяла ;D. Мотора нейния ли си е ? Доста мъничък за такъв голям кош ?! За каква сума го взе ако не е тайна де :D

--- Край на цитат ---


двигателя и е оригинален 1153 кубика доколкото зная - води се  1200 кубика 
сумата беше  1 100 лв и си е супер цена (според мен ) макар че си има доста забележки ...

ICO:

--- Цитат на: Speeder в Март 21, 2013, 21:52:26 ---Ейй, втора Кортина в този форум! Браво!

Пожелавам ти по-скоро да успееш да я доведеш до край колега!
Двигателят как е? Работи ли? Успя ли да я покараш?
Не и виждам карбуратора.

--- Край на цитат ---

двигателя ..  - беше му изгнила едната тапа на блока- смених я ; карбуратора и е мейд ин чехословакия - мисля че е от някаква шкода  - иначе почти всичко си му е оригинално - радиатора е от лада и спирачната помпа - другите му части са  оригинални , имам и доста резервни части за него
двигателя прехълцва но нещо не мога да му докарам центровката .... не съм се занимавал сериозно с него иначе досега щях да го припаля - но има време- сега съм го метнал да го подготвям за боя
:)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия