Автор Тема: Wartburg 353 1982  (Прочетена 6517 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 27, 2013, 23:59:10
Отговор #10

Неактивен alcoholmeter

  • Публикации: 16
На времето обикалях доста по София (все пак Москвичи за по 200 лева дори и тогава нямаше в нета,та всичко беше в обикалянето и пазарлъка  :D) и знаех повечето красиви машини,за съжаление не познавам собственика,спомням си само,че есента на 2008 я пусна в мобилето,от където предполагам е закупена и попаднала в правилните ръце  ;)

Дано да е в правилните ръце :)   и като каза това колата си има история при покупката ама ще разправям друг път.

Собственика имаше голям гараж. В тоя гараж имаше 2 коли. Едната е моита закупена на 29 000км другата е москвич (не познавам моделите мисля 408) с 4-те фара и горните скорости.
На  9 000км, бебешко синьо, хром, боя, състояние.... неможе да бъде описано с думи, но не го продаваше или поне тогава не го. Каза че му предлагали някаква доста сериозна сума и пак не го продал. За сега вече незнам.

Март 28, 2013, 00:03:44
Отговор #11

Неактивен Котков

  • Публикации: 661
Сега няма да мога да заспя хахахахаха дали този Осмак стои още? :-\
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Март 28, 2013, 00:18:46
Отговор #12

Неактивен alcoholmeter

  • Публикации: 16
Нямам никаква идея.
Качваме се до драгалевци и гледаме какво има в гаража.  O0

Март 28, 2013, 10:40:52
Отговор #13

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Благодаря за пожеланията..  тая снимка от линка е много яка и всеки трабантаджия и варбургджия мечтае за това ама човека купува а не продава така че не мисля че ще ми е от полза.

поздрави.

Опааа въобще не погледнах че търси.Просто беше в продава и Ми направи силно впечатление самата изработка.Извинявам се.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Март 28, 2013, 12:14:35
Отговор #14

Неактивен Viva_lancia

  • Публикации: 366
Поздравления за колата ама определено трябва да разпиташ за москвича.

Март 28, 2013, 13:59:16
Отговор #15

Неактивен alcoholmeter

  • Публикации: 16
Поздравления за колата ама определено трябва да разпиташ за москвича.

нямам как да разпитам тъй като нямам никаква връзка със собственика освен спомена къде живее в драгалевци. Някои ден може да скокна до горе и дя видя каква е хавата... все някои комшия ще знае нещо защото едва ли ще намеря стопанина там.