Автор Тема: Buick Riviera 1985 - най-новата ми американка  (Прочетена 30487 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 22, 2020, 17:58:14
Отговор #70

Неактивен Bogi

  • Публикации: 742
  • Роден в Дупница, тираджия в Америка понастоящем.
    • Bogi Maramski's garage
На мен на олци ми ги свалиха на един от парадите

На мен ми теглиха един пирон на калника.
Много лош народ има  :(
немец мръсен, бандит магистрален ...

Април 23, 2020, 10:18:39
Отговор #71

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Хубава къща!

Да, много готина, и със страхотна на дизайн ограда. )
Е, аз на моята къща такава хубава ограда си нямам, но пък имам отн. голям двор, съчетан вътре с няколко декара истинска гора.
Иначе при мен минаване от нас до работата, поне лятото и от тая къща, е доста по-малко от твоето, под 10 км. на ден общо в двете посоки ми се събират.
Което и обяснява чистотата на колите ми лятото, не че съм голям хигиенист, просто няма как да се изцапат чак толкова за това разстояние.

Като контрапункт на твоята жилищна красота, ето малко снимки и от моя летен дом /зимния ми не е къща/.
Макар тук темата ти да е за американки, предвид на пристрастията ти към шведките, пъхам и едно 90-ско Волво, в естетична добавка  :)) към 90-кия ми Мустанг.






Боби, а твоята къща в кое село или там градче до Пловдив е, че минаваш цели 35 км. в едната посока...
Аз семейно от страна на майка ми, на произход съм от наблизо в региона, от село Мало Конаре, но то е по-близо до Пазарджик.
« Последна редакция: Април 23, 2020, 10:22:53 от USfan »

Април 23, 2020, 16:10:36
Отговор #72

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Люси, моята къща е в Пловдив, а градчето в което работя е на 30км.  :D

Април 23, 2020, 17:14:13
Отговор #73

Неактивен Bogi

  • Публикации: 742
  • Роден в Дупница, тираджия в Америка понастоящем.
    • Bogi Maramski's garage
Чудесна природа, и много сянка за колите,
Браво!
немец мръсен, бандит магистрален ...

Април 23, 2020, 18:27:12
Отговор #74

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Благодаря ти! )
Ами основната причина, дето исках точно тоя двор да купим фамилията преди време /в 2000 година беше/, че има поне няколко десетилетна израснала гора вътре в мястото, вкл. и с наличното на някои места в България, съчетание на борове и кипариси.
Иначе боровете са гадни за паркиране отдолу, че от пролет до есен капят от тях едни смоли.
Които после, ако се допуснат да изсъхнат, нямат махане от каквато и да е боя на кола.

Затова и направих при строежа на къщата /която само по себе си не е кой знае какво, но става за 1 семейство и гости, ако идват/, и въпреки трудността на дълбаене в отн. скалистия масив под горния слой на почвата, подземен гараж за 2 коли /плюс още един надземен/, че да не трябва да се оставят за постоянно на открито коли, точно под тия по принцип хубави сенки.

Има лесно решение за оставяне под борове де.
Просто кола така седяща, за да не капе директно на боята, а и да не прониква смолата през някое тънко покривало, трябва да е покрита с отн. дебело покривало от плат, или под някакво найлоново покривало да се слага.

Малко ударих леко лирични отклонения в чуждата тема, ама понеже Боби качи тия хубави снимки на конкретно белите му американки на нейния фон, реших с летящ старт )) и на пак подходящ домашен фон, и аз да постна някой янгтаймер.

Люси, моята къща е в Пловдив, а градчето в което работя е на 30 км.

Аха, пардон.  :)
Боби, вярно че сме ти идвали на гости във фирмата, там с моя приятел и наш колега ретрофен Методи, като идвахме да гледаме Севилята с Ролс-задница на твоя приятел, онази черната 6-литрова.
« Последна редакция: Април 23, 2020, 19:23:18 от USfan »

Април 24, 2020, 15:05:33
Отговор #75

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799


"Превъртях" километража  :)

Април 24, 2020, 15:34:58
Отговор #76

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3494
Не се оплаквай после, че няма кола за каране :D

Април 24, 2020, 16:05:00
Отговор #77

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Не се оплаквай после, че няма кола за каране :D

Намира се, и резервоара е пълен с еФтин бензин. :D

Април 29, 2020, 17:21:00
Отговор #78

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Защо е толкова пестелив този километраж ?!
Пак някое федерално изискване ли?

Стрелките като кибритени клечки ми напомнят тези на моята Алфета.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Април 29, 2020, 17:44:59
Отговор #79

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Защо е толкова пестелив този километраж ?!
Пак някое федерално изискване ли?

Стрелките като кибритени клечки ми напомнят тези на моята Алфета.

Да, някаква федерална недомислица  :), не помня какво точно. Люси ако се включи, може да обясни подробно.