Автор Тема: Белград 2013  (Прочетена 9507 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Април 14, 2013, 21:20:56
Прочетена 9507 пъти

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
И тази година съседите ни се представиха добре :) ... а това беше българската група:





...извинявам се, но останалите снимки тези дни, като "възкръсна" :)

Април 14, 2013, 21:40:48
Отговор #1

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Надавам се този път не е имало изцепки от наша страна като през миналата година, заради което Иван Колев заяви, че го е срам да отиде пак, въпреки че не е бил сред "съгрешилите" :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 15, 2013, 08:41:02
Отговор #2

Неактивен peter67

  • Публикации: 762
От втората снимка се вижат добри машини.  :) Имаш ли още снимки за качване ???

Април 15, 2013, 10:29:49
Отговор #3

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Надавам се този път не е имало изцепки от наша страна като през миналата година, заради което Иван Колев заяви, че го е срам да отиде пак, въпреки че не е бил сред "съгрешилите" :)

Митак, не знам какво визираш, но нее лошо да го споделиш. А Иван от какво го е срам, той си знае. Ако визира изпълненията в ресторанта, за тях само е слушал :) защото не беше с нас :) Нооо полиция не е идвала, а и до медицинска помощ не се стигна :)

Април 15, 2013, 10:58:48
Отговор #4

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Браво Ники страхотно пътуване.  :)
А ще можеш и да качиш и малко повече снимки на зеленото БМВ 2002 и зеленото хардтоп купе американското, на 2-та снимка в дясно дето се вижда?

Април 15, 2013, 11:06:38
Отговор #5

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Митак, не знам какво визираш, но нее лошо да го споделиш. А Иван от какво го е срам, той си знае. Ако визира изпълненията в ресторанта, за тях само е слушал :) защото не беше с нас :) Нооо полиция не е идвала, а и до медицинска помощ не се стигна :)
Да, и аз съм слушал само от 2-3 ръка... явно го е срам от имиджа, който са изградили за българите някои колеги там. Чух само, че били замесени и хора, не пряко свързани с ретро движението, а просто приятели или роднини, поканени да се разходят дотам. Не искам да ставам съдник, но съм чувствителен на тая тема, когато разни утаечни елементи създават такъв имидж на българите в чужбина и после като отидем сериозните хора там вече да ни гледат с лошо око. Аман от байганьовщина!

п.п. сори за "лиричното" отклонение, давай още снимки да се порадваме и ние :)
« Последна редакция: Април 15, 2013, 11:09:21 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 15, 2013, 11:26:26
Отговор #6

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Това го приемам като личен упрек, като организатор на мероприятието от българска страна! Миналата година единствените хора без коли бяхме аз, бат Лалко и Иван. А всички други са изкарвали поне по 1-2 коли по мероприятия. Лалко си беше навигатор на Краси бачинския, аз бях със Сияна, а за Иван няма какво да коментирам. В двете "цивилни" коли бяха: Здравко (собственика на Monastela-та) с главния си механик и благоевградския Пламен с Иво (с Ягуарите и японките) ...нещо не ми се връзва.

...а снимки довечера ако сколасом ще има 50-ина, а чакам и Бойко да се включи :)
« Последна редакция: Април 15, 2013, 11:28:35 от koruderliev »

Април 15, 2013, 13:57:16
Отговор #7

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Ами Ники и на мен никак не ми се връзва, понеже с теб неведнъж сме сядали на една маса и не мога да си те представя в такава светлина... така че извинявам се, явно информацията ми по "разваления телефон" не е много достоверна :shy: Просто реших, че щом дори Иван с известния си афинитет към чашката е останал толкова шокиран, значи нещата наистина доста са загрубели...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 15, 2013, 21:21:57
Отговор #8

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477

Април 15, 2013, 23:45:16
Отговор #9

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Ники, моторите български ли са? Иначе наред с масовите и много интересни и редки автомобили.