Автор Тема: Белград 2013  (Прочетена 9485 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Април 16, 2013, 00:00:15
Отговор #10

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Ники....а защо нямаше анонс на събитието....или е секретно...??? >:D
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Април 16, 2013, 08:54:02
Отговор #11

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Адаш, 4-те мотора от втората снимка на предната страница са български, бяха много сериозна бригада  O0 Даже се обаждаха да питат дали могат да дойдат с картечниците :D

Влади, преди около 3-4- месеца, една нощ до 4 часа сутринта пробвах да обяснявам на двама колеги каква е разликата между национална, регионална и международна програма на мероприятията в България. Та на сутринта Митко ни нахока, че сме насаждали интрига (или нещо такова) и ни изтри "творбата" ...не рискувам повече да ми "дърпат ушите" :) Четете националната програма, а за Сърбия, Словения, Хърватска и Турция ми имате телефона ;) а за Гърция към бат Иван Чобанов :)

Ааа Влади, румънците не дойдоха и в Белград, голяма криза било и нямали възможност :/

Април 17, 2013, 00:40:22
Отговор #12

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Ясно, разбрах.Благодаря. 8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Април 17, 2013, 00:58:17
Отговор #13

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
И не че нещо, ама нали знаете, че Белград през половината от съществуването си е бил български град и ей го сега - колите сръбски, а на номерата пише BG :) >:D

Април 17, 2013, 11:20:42
Отговор #14

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Мерси за снимките, Ники! Вероятно специално тия ретро коли имат късмет, че не са под БГ юристдикция - предполагам там нещата за тях са уредени в пъти по-добре... иначе наистина имат някои интересни поне за мен екземпляри, които не съм виждал на живо примерно Тъндърбърда '56, а моторетката Пух от началото на миналия век става и за прекрасен интериорен предмет :) ... Шапрона кабрио предполагам е реплика, както и нашия екземпляр. А сърбите не проявяват ли интерес да сформират подобна делегация за Спасовден примерно?
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 17, 2013, 11:32:23
Отговор #15

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Сърбите си имат същите ядове като нас със старите коли. Даже и по-сериозни, че новия внос има проблем с регистрацията, но не разбрах точно защо. Шапрона мисля че е оригинал, съдя по материалното положение на собственика му  ;) А такъв Пух гледах в Германия есента на 8-12K EURO :)
Сърбите ще идват на Благоевград и евентуално пак на Бургас.

Април 17, 2013, 19:25:51
Отговор #16

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Сърбите си имат същите ядове като нас със старите коли. Даже и по-сериозни, че новия внос има проблем с регистрацията, но не разбрах точно защо. Шапрона мисля че е оригинал, съдя по материалното положение на собственика му  ;) А такъв Пух гледах в Германия есента на 8-12K EURO :)
Сърбите ще идват на Благоевград и евентуално пак на Бургас.

Хм, интересно!  :))
И мерси за снимките, супер неща си хванал.
Брей, много традиционалисти тия сърби бе, яко карат и англичанки!  ;D
Мернах цели 4 броя Триумфи кабрио, точно същите версии, както моите бившите дето съм имал.
А именно двете версии на семейния модел Хералд- 1200 и 13/60, както и 2 броя от редкия за Балканите спортист, Мк 3 версия Спитфайър.

Ники, а имаш ли представа сърбите на Благоевград с какви приблизително коли ще дойдат?
« Последна редакция: Април 17, 2013, 19:41:38 от USfan »

Април 17, 2013, 20:20:03
Отговор #17

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
В Белград съм виждал общо 10-ина броя Триумфи кабрио :) много ги имат, направо си мисля че там са ги произвеждалии :D  В Благоевград за сега една Застава 650 ще идва, другите не са сигурни, а в Бургас зеленият двуврат Буйк трябва да кацне :)