Автор Тема: Ретро рали "Розова Долина - 2013"  (Прочетена 18583 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 26, 2013, 23:05:51
Отговор #20

Неактивен TsvetanVR

  • Публикации: 21
Екстра беше ралито! Доволен съм. :)
Следващият път задължително идвам с навигатор, че така и не можах да запомня половината неща... :)

До няколко минутки трябва да е качено видеото ми от паркинга преди парада вчера.

ВИДЕО ;)

Май 27, 2013, 01:00:57
Отговор #21

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014
Доста форумни коли виждам. Малко съжалявам, че не дойдох за парада поне. А колега, твоята Е34-ка е прекрасна!

Май 27, 2013, 07:40:39
Отговор #22

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
И аз си изкарах много готино , макар и като копилот по обективни технически прични по МПС - тата ми.Слънчево време , ведро настроение и присъствие на много колеги и дружки от форума.Забравих си фотоапарата  :-[ , яко се бях отнесъл.
Многократно усилващ ефект на купона и от 2 - та дена на събитието бе перфектната организация , създадена от Боби Моравенов и екип
,благодаря от сърце още веднъж. Боби, май Део  ще се превърне в запазена марка на такива събития. :)
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Май 27, 2013, 12:19:21
Отговор #23

Неактивен sphereholic

  • Публикации: 311
    • Ретро автомобил Ситроен 2cv Charleston
Много съжалявам, че не бях. Гледам, че музиката е била пак на ниво, както и колите. За есенното издание ликвидирам всички ангажименти от сега. Боби, поздравления!
« Последна редакция: Май 27, 2013, 12:21:02 от sphereholic »

Май 27, 2013, 14:05:09
Отговор #24

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Музиката беше наистина на ниво, получи се на площада истински хепънинг, настроение и веселба.
Поздравления и от мен !

Май 27, 2013, 14:31:31
Отговор #25

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Качвам моите снимки, но са само от втория ден /ралито/, понеже в събота имах още недовършени задачи и не успях да се класирам за парада.
http://krankenstein.snimka.bg/auto-racing/retro-rali-rozova-dolina-2013.755000.all
Останах много доволен от стегнатата организация и липсата на на излишно размотаване, характерно за предишните години... това дори ми изигра лоша шега поради навика, та за мой срам закъснях доста сериозно за последния етап, а явно и други опитни в ралито колеги ги е подвел лошия навик, което пък даде възможност на нови и дори дебютиращи екипажи да се изявят, като изненадат дори самите организатори :)
Призираните на ралито форумни колеги вярвам ще ги разпознаете на снимките, някой вече почерпиха дори предварително, а от други ще очакваме подобаващо включване на следващите срещи ;)
Още веднъж поздравения за високото ниво на организацията, сътворена от Боби & компания, явно идеята за тематичното разделяне на мероприятието по този начин в 2-та дена дава много добри резултати! Така и парадът е парад и ралито е рали...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Май 27, 2013, 20:48:52
Отговор #26

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Много добре си прекарахме!

Музика, слънце, усмихнати хора чудесна пътна настилка и десетки ретро машини.
Какво повече му трябва на човек ?! :)

На мен ми направи впечатление огромният напредък в организацията на ралито в сравнение с 2011та.

Всички бяха по местата си за да може времеизмерването да е възможно най-точно, а жегата беше голяма.
Наистина БРАВО на всички от Ретро клуб Пловдив !

Ето и част от най-интересните снимки :



145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Май 27, 2013, 20:51:56
Отговор #27

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Ето още снимки :


145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Май 27, 2013, 20:59:16
Отговор #28

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Тези снимки пък са от моя навигатор :




145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Май 28, 2013, 14:56:15
Отговор #29

Неактивен TsvetanVR

  • Публикации: 21
Малко снимки и от мен - ЦЪК :)