Автор Тема: Посока на буталата  (Прочетена 13652 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 29, 2013, 07:22:22
Отговор #30

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Такааа ,значи се появи и ново мнение за това ,че изместването на буталния болт или на коляновия вал довеждат до задържане на буталото в горна мъртва точка което подкрепя ,моето мнение,че съществуват още доста причини за тази асиметрия. И изведнъж колегата Дино 412 който допреди това твърдеше,че задирането  на буталото е единствената причина за асиметрията си смени вярата и прие безрезервно мнението на другия колега,че има и други причини без то да е подкрепено с доказателства.Доста учудващ факт?Неговото мнение приема а за моето иска доказателства.Виж колега ,мога да ти наснимам доста снимков материал,но за съжаление не съм толкова свободен човек.Аз моите доводи не ги подкрепям със снимков материал а с разсъждения.Най коректно съм описал техническото решение и според своите възможности съм описал и причините за да го има или не. Очаквам и от теб да направиш същото! Колегата по горе е прав с въпроса си .Приемаш ли това което излагам или не? ако не то тогава се обоснови защо !Иначе просто няма диалог.Надявам се да не дразним другите колеги с донякъде безмислени спорове защото честно казано тези неща се учат май в първите години на средните технически училища. :)
« Последна редакция: Април 29, 2013, 07:30:11 от rumen_spasov »