Автор Тема: Уникално двуврато такси :)  (Прочетена 8389 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Април 29, 2013, 12:08:50
Прочетена 8389 пъти

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Както е тръгнало да се предлагат редки спортни коли тук, реших да внеса и аз моя скромен принос. Предупреждавам обаче, "бегачката" в Ламбо цвят е подходяща главно за абитуриентки с по-спортен нрав и по-компактни тоалети... ;)
п.п. благодаря на Ники Корудерлиев за хубавите снимки, едната от които дори се опитах да разваля малко с Фотошопа  :shy:



п.п.2 забравих да уточня за протокола - ориентировъчна цена на ивент около 100 лева за района на София и околностите, която подлежи и на договорка в зависимост от конкретния случай. Цената включва също представителен и галантен водач, способен дори да кавалерства на бала :) За по-далечни дестинации пътните разходи се поемат изцяло от клиента.
« Последна редакция: Април 29, 2013, 12:21:26 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 30, 2013, 22:17:40
Отговор #1

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
А ТАКА, ТОВА ЩЕ е ДОСТА ИНТеРеСНА КолА ЗА БАЛ.
НАЙ-ВЕРОяНТО В ЦяЛА сОФИЯ НЕ САМО 110Р, ами И ВЪОБЩЕ СПОРТНА ДВувРАТА шКОДА, НЯМА маЙ КОЙ ДРУГ ДА изКАРА ПО ПРАЗНИЦИТЕ.  :)

Май 01, 2013, 11:24:03
Отговор #2

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
В интерес на истината има - колегата vankovarnata, но за София си прав, че няма друга 110R в такова представително състояние.
Забравил съм да оставя и номер за контакт, ако някой нерегистриран във форума прояви интерес - 0885652232.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Май 27, 2013, 15:32:44
Отговор #3

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
На 24.05 возих първата си клиентка за този сезон и както личи от снимката изглежда доста доволна от услугата :)

Очаквам да ми пратят и още снимки от празника, понеже аз все пак карах и нямах много възможности да щракам... но все пак улових моменти, показващи че не е чак толкова важно за доброто настроение на бала да се возиш в скъпа кола, дори изобщо в някаква кола... :))
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.