Автор Тема: 8-мо класик рали "Златни пясъци" 31.05 - 02.06. 2013 г.  (Прочетена 11935 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 03, 2013, 18:49:16
Отговор #30

Неактивен PIB

  • Публикации: 31
Като по-големия от двамата братя Бабачеви,искам на всеослушание да изкажа нашата благодарност за среднощната,безкористна и компетентна помощ оказана ни от Ники Ковачев.
Благодарим ти Ники.
От разположението на автомобилите след финала под арката,не ми остава друго,освен да поздравя победителя.
Честито

Юни 03, 2013, 21:10:29
Отговор #31

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Браво, не се съмнявам че Ники е помогнал,страхотен човек е наистина. :)

пп.Авария ли е имало  :winktongue:

Юни 03, 2013, 22:45:19
Отговор #32

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Да, определено по-младите има какво да научат от него, не само като рутина, но и като човещина... екипажът братя Бабачеви имаше счупено лостче на карбураторите и Ники след нощния етап в 10 ч. вечерта направи заварката в своя гараж наблизо, за да могат да продължат спокойно.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 04, 2013, 23:13:52
Отговор #33

Неактивен nik.924

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 3
Благодаря,Ви за добрите думи. Обичам да помагам на ПРИЯТЕЛИ!!! И дано Бог ми даде още години за това!

Юли 10, 2013, 10:36:35
Отговор #34

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
В последния брой (07.2013) на българското издание на списание Auto Motor und Sport има страхотна статия за 8-мото класик рали "Златни пясъци".
Аз искам да благодаря от името на Авто Мото Ретро Клуб "Варна" за отделеното внимание!
Освен, че проявата бе отразена пряко - авторът на материала г-н Владимир Абазов се движеше по трасето успоредно с участниците, страниците и мястото в списанието отделени за ралито, са наистина не просто за отбиване на номера. Текстът е интересен, в таблица са публикувани резултатите от точната езда и майсторското управление, има атрактивни снимки на автомобилите на всички участници.
С една дума - от толкова много издания, това е единственото, което обърна подобаващо внимание на интересно, макар и скромно организирано събитие като 8-мото класик рали "Златни пясъци", което им прави чест според мен!
И в тази връзка, бих искал да призова всеки, който има поне малък интерес по темата, да си закупи новия брой на Auto Motor und Sport. Освен споменатия материал, по "нашата тема" има статии за последните издания на Kонкурса за елегантност "Вила д'Есте", Класик ралито "Миле Миля", както и други интересни материали за ретро автомобили.

Юли 10, 2013, 13:59:58
Отговор #35

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1875
Купих си списанието.Четивото в броя е впечатляващо.Точно така трябва да се отразяват тези мероприятия.Дано и за в бъдеще да са партньори на Организатора.Интелигентна работа.Браво ! 8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !