Автомобили > Италиански автомобили

FIAT Bertone X1/9 1981

<< < (2/12) > >>

tedi131313:
Това е същият автомобил,който го пускам за продажба от около 1г.Не ми е спешен затова ще чакам/цената и в Германия е около 6-8 хил. Евро/,скоро ще кача още снимки!

diakata84:
Винаги съм мечтал за X 1\9
Супер е!!!!

x 1/9:
Имах подобна но червена ( аранцио россо като цвят) и бяла кожа вътре.
Още не мога да я прежаля.
Каква цена си решил да и боднеш ?

USfan:
Хех, аз пък имах преди полседователно, цели 3 броя Х1/9, от тая по-късната 2-ген серия, и един 850 Спидер в добавка за десерт накрая.  ;D
И моите бяха основно червени.
2 броя оригинално ярко червени, само че бяха с различни тапицерии.
Едното ми беше оригинално Бертоне построено, пост 1982 модела, с бял винил салон.
А  по-старото ми беше модел 1979, от още Фиат сглобката, с по-кафявия подобен на този тук на синйото.
Имах и едно късно Бертоне, от 1986-та, бордо металик, пак с бяла кожа, но май естествена вече беше, салон.

Това синйото е много хубаво, но гледам отдавна се върти по Мобилето, значи няма сериозен интерес за тия модели в БГ, ако и цената му в Германия да е теоретично по-висока.
Иначе, още едно хубаво Х 1/9 синйо се продаваше дълго време, ама беше в провинцията, някъде в в Твърдица май.

А това твоята да не е бившата кола на Хаджикостов и Сашо Истината, внесена преди няколко години?
Те имаха една доста добра такава, дето я изреставрираха май.

А къде по София може да се види колата?
А, и  постни тук тел за контакт, ако вече по Мобилето е изтякла обявата.
Аз имам сериозен интерес към колата.

vankovarnata:
Във Варна ли се прави или греша? 6-8 хилки са си цифра, ма който не е правил той не знае.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия