Автор Тема: 1984 Nissan 300ZX Z31 KAMINARI  (Прочетена 41515 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 20, 2016, 22:30:08
Отговор #110

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna










Април 20, 2016, 22:31:03
Отговор #111

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna










Април 20, 2016, 22:32:56
Отговор #112

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Та в момента съм до тук , тия дни ще зацепваме новия ангренаж  и продължавам със събирането на мотора. Маслото се пресече и ще промия системата и ще го сменя заедно с антифриза и дано няма изненади.







Август 27, 2016, 22:18:07
Отговор #113

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Пристигнаха частите от майка Русия и днес посъбрах горната част на мотора. Лагерите долу имат някакво износване в граници все още , но превантивно ще сменя основни и биелни . Силно се надявам до края на другия месец да успея да я подкарам и да я движа докато не напредне другия проект.











Юни 10, 2017, 22:10:48
Отговор #114

Неактивен steam

  • Публикации: 25
Здравейте, миналата седмица направихме ревю на колата, има кадри и от Z Point. Надявам се да ви хареса :)


Април 13, 2019, 20:10:36
Отговор #115

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Тая машина винаги ще остане в сърцето ми . Макар страшно изгнила , тя ми даде невероятни моменти. Беше причината за запознанството ми с много готини хора . Та ще завърша темата и. Много хора ме питаха защо не реставрирам и двата нисана . Отговора ще откриете в следващите снимки - просто нерентабилно и страшно скъпо и безмислено начинание . Купето беше годно единствено за донор.

Осъзнах ,че наистина трябва да направя другия проект ,а този да приключи след като реших да си оправя музиката и кабелите ми виснаха през дупките на пода  :)) :))



Ставаше все по - зле и като поразчоплих ламарините направо ми призля  :-X




Април 13, 2019, 20:16:18
Отговор #116

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
"Нема се пуашиш,копеуе!"
Естествено,че финансовата страна определя начинанието! :)
retrobs.com

Април 13, 2019, 20:25:47
Отговор #117

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Реших се . Годината 2017 та ще и бъде последна . Така или иначе не бях на никъде с другия проект все още и реших да поосвежа трупа преди погребението  :)) Боже какви метафори ми идват на езика хаха . Имах голям мерак да отида за първи път на Джап фест с моя кола .
 Макар да знаех в какво състояние е , реших да си подаря на себе си и на нея тези последни емоции . Въпреки ужасяващите снимки , тя се движеше отлично , возеше много приятно и не се усещаше така както изглеждаше в действителност .

Беше ме срам да отида в този вид та се заех поне малко да прикрия проблемите .Започнах от задна дясна вежда , боядисах часто от задната броня и цялата предна . Боята и беше къстъм и естествено изобщо не ми уцелиха цвета . Знам ,че за доста от вас това е пълна глупост и е абсолютно безмислен труд , но наистина исках да я покарам на дълго разтояние - не я бях карал повече от 200 км на посока никога.














« Последна редакция: Април 13, 2019, 20:29:14 от didotooo »

Април 13, 2019, 20:57:42
Отговор #118

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Като минех през прашна улица или завъртах гуми някъде вътре ставаше много прашно в купето . От дупките в задната част на колата влизаха изгорели газове , миришеше на бензин от сълзящия резервоар и това нямаше как да изтрая над 1000 км пътуване  :'( :))

Помня имаше в Ус кар форума един Плимут баракуда ако не бъркам вече , беше зелен . Направиха му някаква ужасна реставрация с помоща на картони от кутии за вафли , трупчета и свински опашки . Та точно това направих и аз  :-X :))



След като я позакърпих с помоща на голяма кутия влакнест кит , малко картон и пяна , излязах да я поразходя и да я поизмия. Горд съм единствено с този як еквалайзер , много приятно изглежда в колата .




Април 13, 2019, 21:11:52
Отговор #119

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Цитат
След като я позакърпих с помоща на голяма кутия влакнест кит , малко картон и пяна , излязах да я поразходя и да я поизмия. Горд съм единствено с този як еквалайзер , много приятно изглежда в колата .
Да научиш Румбата на тея трикшоти!  :winktongue: