Автор Тема: 1984 Nissan 300ZX Z31 KAMINARI  (Прочетена 41525 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 13, 2019, 21:14:50
Отговор #120

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Да научиш Румбата на тея трикшоти!  :winktongue:
Аааа ... на дърти години да ме бият  ^-^ :))
retrobs.com

Април 13, 2019, 21:26:35
Отговор #121

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Аааа ... на дърти години да ме бият  ^-^ :))

Няма бе Румба! Виж човека си го е причинил сам даже! Разгърни малко потенцяла! Ш'работиш като мене ! Бързо ,евтино и качествено ,като клиента може да избере само две от тези!

Април 13, 2019, 21:34:57
Отговор #122

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679

Няма бе Румба! Виж човека си го е причинил сам даже! Разгърни малко потенцяла! Ш'работиш като мене ! Бързо ,евтино и качествено ,като клиента може да избере само две от тези!
Е,то и вестници "Stern" съм намирал ... даже и риза подлепена с кит в една врата ...
retrobs.com

Април 14, 2019, 14:52:19
Отговор #123

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
А така , истинските майстори трябва да прилагат индивидуализъм  :)) Той тоя нисан между другото са го кърпили и боядисвали в Ук . Просто бях потресен как не са облепяли почти нищо и всички уплътнения бяха златни и в последствие боядисани с черна боя :D :D А кърпенето е под всякаква критика ще видите тия дни как са играли с нитачката и ламарина за улуци  >:D Та думата побългаряване е равна с тази поангличаване хаха. Просто невероятни некадърници и склуптори са я правили .

Та ей го китоносеца в подготовка за The last journey :


Април 14, 2019, 15:00:26
Отговор #124

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Ей го на по път за феста . Колата излгеждаше наистина яка като не се вглеждаш във всичките ръжди и вълни от кит :D



Супер яко си изкарахме . Колата се държа отлично , даде повече от добър разход и ме прибра !


Април 14, 2019, 15:55:08
Отговор #125

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Ся, знам че разказваш истории от миналата година, а не от миналата седмица и е много вероятно към днешна дата колата вече да не съществува, но ако не е така...
На входа на музея на принц Рение в Монте Карло ме посрещна едно кубче ръждясала желязо, като тук там се виждаха детайли - спици от джанта, волан, такива неща. Та, мисля би било яко, ако намериш къде да я скрапипаш така, че да си я прибереш в сервиза.
we all have wings, but some of us don't know why

Април 14, 2019, 18:49:56
Отговор #126

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Ся, знам че разказваш истории от миналата година, а не от миналата седмица и е много вероятно към днешна дата колата вече да не съществува, но ако не е така...
На входа на музея на принц Рение в Монте Карло ме посрещна едно кубче ръждясала желязо, като тук там се виждаха детайли - спици от джанта, волан, такива неща. Та, мисля би било яко, ако намериш къде да я скрапипаш така, че да си я прибереш в сервиза.

Идейно е , но от тази кола нямаше да остане нищо . Още повече ,че не е модел от 70 те с обилен хром , готини метални решетки и тн - та нищо интересно за декорация като цяло.

Та вече след феста дните и съвсем бяха преброени. Напреднах с другия проект - купето беше почти готово. Нямаше за къде да я пазя излезе извън гаража и я карах всеки ден до работа с бой в кокалите  :)) Една сутрин се завъртях и я забих в бордюра със задна дясна гума . Удара не беше кой знае колко силен ,но  толкова  изгнил беше задния мост ,че носача се скъса а моста се изкриви. Прибрах я на пътна помощ до сервиза и след 2 седмици трябваше да я мятам за разглобяване - трябваха ми вече части за новия проект. Но колегата се заинати и я изправи и завари носача та изкара още седмица каране въпреки ,че нямах намерение повече да я мъча . Гадината я вкарах в сервиза на ход




Това и беше последното палене :

Кита по нея беше във впечатляващи количества !












Април 14, 2019, 18:56:56
Отговор #127

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Последва сваляне на салона , мотора и тн .

Ето и първата и последната им среща един с друг  ^-^








« Последна редакция: Април 14, 2019, 19:03:06 от didotooo »

Април 14, 2019, 19:10:51
Отговор #128

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Та , не съжалявам изобщо за тази машина , че я купих изкара си добре последните години от живота . Харесваше ми с този боди кит макар така грозно слят с килограми кит по колата . Имайте впредвид ,че това е кола за 500 паунда !



Много ми помогна с набавянето на липсващите части за новия проект . Понякога приказките не свършват с хепи енд , но това е живота . Твърде кратък за да губим ценно време в неща , които нямат бъдеще. Завършвам темата с първата снимка , която направих в момента в който я видях . Ще остане завинаги запечатан този момент в главата ми. Взех я на 29 ти април 2013 та и на 6 ти април 2018 та приключи земния си път и стана на консерви.