Автор Тема: 1984 Nissan 300ZX Z31 KAMINARI  (Прочетена 41521 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юли 18, 2014, 10:12:00
Отговор #90

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Тони, ние сме си такива срамежливи хаххаха .Ами Ники ние случайно решихме с гаджето да се разходим и още по-случайно се засякохме с Люси ,добре ,че винаги има снимачно устройство под ръка ,тъкмо се вайках ,че няма с какво да снимам красивата гледка  :D
Хубава среща се получи на 80десетте и 90тте ,снимките са страхотни!

Иначе така и така съм се разписал ,колата я изкарах от гаража след около 4 месечен престой. Напомпихме  гумите ,закарах я да и оправят теча на антифриз - една от трите тапи на блока беше пробита.Сменени са и трите ,раздвижени задни апарати, гресирани карета ,нови маншони на няколко места,проверени масла на диференциал и скорости, раздвижени накрайници ,обран луфт на кормилната система и най-накрая реглаж на предницата.Сега не мога да я позная ,всичко по управлението е както трябва.


Юли 18, 2014, 11:42:29
Отговор #91

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
ех, ако съм знаел - неделята и аз бях в Албена с жената, тръгнахме към 6 без нещо - разминали сме се :)     

абе що не направим тая неделя някое форумно кафенце, Дидо, у Варна ли ще си уикенда?

Юли 18, 2014, 21:30:57
Отговор #92

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Това на изхода на Кранево посока Албена и разклона за Оброчище ли е?

Хах, да, точно там.
А аз тоя ден имах доста каране, прибирах се към Балчик от едно пътуване от Бургас, ама като видях залеза и ширналите се ниви, веднага спрях да си избера фон, и баш тогава на разклона го мернах Дидо, че завива.
А Дидо според мен с приятелката му май отиваха тая събота на концерта Юбилейния по случай 45 години Албена, а Дидо?  ;D
Аз па въобще забравих за него, иначе по местните радиа много го рекламираха.

пп.
И браво за прецизното вече управление, като дойда пак по Варна през началото на Август, кандидатствам пак за возене в Зетката.  :)

Ами ако Форумно ще се пие кафе и през август, идвам и аз, след 1-ви пак съм във Варна и региона. Иначе се бях обадил на колегата РСК дали Варненския ретроклуб се събират във вторниците, ама той нещо беше песемистичен.
Викаше, че по рядко щял да ходи на тия сбирки, че нямало много хора.  :))

Юли 18, 2014, 21:37:08
Отговор #93

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Тони, ние сме си такива срамежливи хаххаха .Ами Ники ние случайно решихме с гаджето да се разходим и още по-случайно се засякохме с Люси ,добре ,че винаги има снимачно устройство под ръка ,тъкмо се вайках ,че няма с какво да снимам красивата гледка  :D
Хубава среща се получи на 80десетте и 90тте ,снимките са страхотни!

Иначе така и така съм се разписал ,колата я изкарах от гаража след около 4 месечен престой. Напомпихме  гумите ,закарах я да и оправят теча на антифриз - една от трите тапи на блока беше пробита.Сменени са и трите ,раздвижени задни апарати, гресирани карета ,нови маншони на няколко места,проверени масла на диференциал и скорости, раздвижени накрайници ,обран луфт на кормилната система и най-накрая реглаж на предницата.Сега не мога да я позная ,всичко по управлението е както трябва.

Мм, извадихме късмет с фона.  O:-)
Бре, яки снимки снимки си направил с тия Датсуни.  :)

А Марто какво се бори нещо с нафтовата печка бе?
Нали е Тойота.  :))

Дидо, а какъв е тоя дълга база 2+2 Зет 260 или 280, дето в разкостен там у въртока?
Ще се стяга ли скоро да е в движение?

Юли 19, 2014, 12:10:41
Отговор #94

Неактивен NikMar

  • Публикации: 518
Предната броня доста бой е изяла, нея предполагам че няма да я оставиш така.
FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г./ FIAT Punto 1,1/94 г.
Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
 Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
 Закон на Мърфи.

Юли 19, 2014, 12:11:47
Отговор #95

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Най - свободен ще съм към края на седмицата ,че се очаква едно вълнуващо пътуване  :D

Люси ,представа си нямах за мероприятието на Албена  :D Марто постегна Ленд круизера тия дни ,иначе си е пушка  ;)

260 ката пристигна в Z пойнт от Германия преди може би 3 месеца ,Мартин набързо я разкости и се търси песъкоструй и майстори за нея. Ето я при пристигането:


Тук Ванката Естео избухва :v


Да бронята си беше здрава на шприц ,но при свалянето на колата от автовоза в БГ не са преценили колко е ниска и са счупили бронята... Определено няма да остане така ,но може би при следващото ми прибиране в БГ ще и обърна внимание.

« Последна редакция: Юли 19, 2014, 12:14:17 от didotooo »

Юли 19, 2014, 23:45:31
Отговор #96

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Хах, викаш в Албена сте били приятно аудио изненадани.  :))

Иначе, браво на Марти за новата придобивка.
Изглежда много права и стегната, а и въобще не си личи да има някакви сериозни ръжди, поне отстрани визуално тук на снимките.  :)

А и тия късни 260 Зет 4 лъча лети джанти 14-ки най ми харесват на дизайн от всичките на Зет Нисани джанти.
Само може би 15-ките свастика дизайн на 280 турбо ги бият по дизайн.

Юли 21, 2014, 18:33:12
Отговор #97

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Тия дни се видях с едно приятелче ,каращ последния истински fairlady нисан . Z32 Туин турбо , 480 коня ,брембо спирачки и така нататък .Опитите за гонки бяха наистина забавни срещу моя едва 160-170 коня z31 :D


Юли 21, 2014, 20:44:40
Отговор #98

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
идната неделя отивам на сватба за 2 дни, но съботата съм тука и може да се разберем нещо :)

днес видях до баумакс з32-ката, много хубав звук има :) 

Юли 22, 2014, 14:55:05
Отговор #99

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Аз не зная кога ще съм във Варна и кога не ,но като разбера ще ударя едно ЛС

Преди и след :