Автор Тема: Mercedes-Benz W124, 1989  (Прочетена 3121 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 25, 2013, 13:13:28
Прочетена 3121 пъти

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Привет на всички ! 

Преди известно време, попаднах на един изключителен W124 и много го харесах. Той пък и се продаваше на всичко отгоре.  От последните първи.  :D  Останах с отворена уста. И по този повод, ще раздвижа темата с още един музеен експонат. В този случай, нумизматът е пак чисто нов автомобил, но на доста повече километри.  Автомобил, символ на цяла колосална епоха и сам по себе си - КОЛОС !  Конкретният модел е модификация 200Е.  Като за 122 к.с. е изключително пъргав и наистина се учудих още повече. Карал съм не един такъв и всичките си бяха бавни, мудни, тромави и ужасни дори на бензин.  Специално този, върви МНОГО и много добре тегли като му се даде газ  ! Няма АГУ. И не е имал. Интересното в този случай е оборудването на тази кола. Има 5-степенна трансмисия, климатик, ел.огледала, ел. стъкла., НИВОМАТ, централно закл. и още много интересни неща. Интериорът - невероятно свеж, запазен и напълно оригинален. В тази тема, аз няма да словя. Нека картинката сама говори.

ПС Пробегът е ~ 300 000 реални километра. Не съм го купил. За сега......


















Май 26, 2013, 01:07:18
Отговор #1

Неактивен BENZINO

  • Публикации: 52
На първо четене тази 124-ка изглежда наистина много запазена  :) Прави ми впечатление,че е седан а има нивомат,който е присъщ повече за комбитата от колкото за седаните  :) Дано се запази в това си състояние  :)

Май 26, 2013, 22:18:11
Отговор #2

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
На първо четене тази 124-ка изглежда наистина много запазена  :) Прави ми впечатление,че е седан а има нивомат,който е присъщ повече за комбитата от колкото за седаните  :) Дано се запази в това си състояние  :)
Има го на седаните на 124 и на 190,но не на всяка кола,тъй като е седан,а на комбитата на всички го има.А как разбра,че е с нивомат?

Май 26, 2013, 22:33:43
Отговор #3

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014
 Другаря Живков го е написал.  ;D

Май 26, 2013, 22:45:54
Отговор #4

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Другаря Живков го е написал.  ;D
Понякога не чета информацията,а само гледам снимките  ::)

Май 26, 2013, 22:56:01
Отговор #5

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
А, няма проблем. Когато на човек му е интересно нещо, няма лошо в това да попита. Пък и за това са тези раздели. Всеки ден изскача нещо ново и интересно.