Автор Тема: Ретро сервиз  (Прочетена 318360 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 03, 2019, 17:44:07
Отговор #400

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Интересно ка се загъват ламарините, фабрично подгънати. Точкова заварка на подгъва ли се прави?
"
Зависи от марката и модела .... някои имат други са само бертовани.
В случая има 5 по цялата права долна част (над прага) иначе по целия панел към касата има доста.
При този проект само панелите боядисани в черно са нови (ляво и дясно дъно,панел под задното стъкло,дъно багажник,външни прагове и предна дясна колона) ... всичко друго е правено на ръка.
retrobs.com

Януари 03, 2019, 21:56:20
Отговор #401

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
 ;)
Сега търся по обяваите някой да продава предна броня от Жагуар тип Е серия 3. Мисля си ,останаолто -на ръка!
Цитат
При този проект само панелите боядисани в черно са нови (ляво и дясно дъно,панел под задното стъкло,дъно багажник,външни прагове и предна дясна колона) ... всичко друго е правено на ръка.
Ако намеря и задна броня ,втория Жагуар си остава за тебе! Капиш!?  :)) ;D

Януари 03, 2019, 22:02:17
Отговор #402

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
;)
Сега търся по обяваите някой да продава предна броня от Жагуар тип Е серия 3. Мисля си ,останаолто -на ръка! Ако намеря и задна броня ,втория Жагуар си остава за тебе! Капиш!?  :)) ;D
Ааа,мерси ... все още имам брони,фарове,стопове от Ролс-Ройс Силвър Спирит ... принуждаваш ме да строя складова база  :D
retrobs.com

Януари 27, 2019, 20:33:45
Отговор #403

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679

















































































retrobs.com

Януари 28, 2019, 19:35:18
Отговор #404

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Браво, Румене, активно деистваш реставрациата при та3и единица. :)

А само да питам, колата оригинално ГТИ ли е, с инжекциата мотор, или е некаква карбурациа...
Има волан, пластик вежди на калниците и джанти като на лифта на 1 Ген. ГТИ, ама може да са добавени.

Бреи, скачат цените на 1-ците, след като даден фен се навива да си прави дори на наи-неценната 1-ца каросериа- 5 врати хечбека, такова гранд реставравриране.

Януари 28, 2019, 19:42:39
Отговор #405

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Браво, Румене, активно деистваш реставрациата при та3и единица. :)

А само да питам, колата оригинално ГТИ ли е, с инжекциата мотор, или е некаква карбурациа...
Има пластик вежди на калниците и джанти като на ГТИ, ама може да са добавени.

Бреи, скачат цените на 1'ците, след като даден фен се навива да си прави дори на наи-неценната 1-ца каросериа- 5 врати хечбека, такова гранд реставравриране.
Идея нямам какво е .... моят съвет към собственика беше да свали мотора защото енергията от удара е подминала тампоните на двигателя и сега стана по трудния начин.:(
Какво има под капака не ме интересува ... аз си гледам геометрията на каросерията/купето.
« Последна редакция: Януари 28, 2019, 19:48:12 от РумбатаБс »
retrobs.com

Януари 28, 2019, 20:21:41
Отговор #406

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Ако знаеш колко геометрия има по фиеста.... Станаля е кафява от геометрия от всякъде.  Ама ще си я запазя. Ей такъв лук ще стане  геометрията.
 
Добре де, къде по дяволите отива ръждата!? Не вярвам да я складираш някъде. Алхимия има тука.
Цитат


Януари 28, 2019, 20:28:04
Отговор #407

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Цитат от Бг филм "13-тата годеница на принца:
-Ама,Ваше Величество аз съм само един прост магьосник.
-И то много прост .... !
retrobs.com

Януари 28, 2019, 20:47:49
Отговор #408

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Страхотни диалози се получават. Чета ви с удоволствие без значение в коя тема творите.
А, реставрацията също.
we all have wings, but some of us don't know why

Януари 28, 2019, 20:59:29
Отговор #409

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Страхотни диалози се получават. Чета ви с удоволствие без значение в коя тема творите.
А, реставрацията също.
Благодаря .... вземам се на сериозно само в работата ... майтапите са ежедневие ... живи хора сме все пак  :))
retrobs.com