Автор Тема: Ретро сервиз  (Прочетена 162017 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 03, 2020, 21:12:56
Отговор #720

Неактивен joro-120L

• Публикации: 1414
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
НАРОЧНО ... защото там има спойлер на капака!

Благодаря.
Skoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.

Октомври 03, 2020, 21:58:50
Отговор #721

Неактивен stan76r

• Публикации: 37
Айде да ги видя тези дето не се доверяват, как ще изваят волга-опел на 3D. Лошото е, че колите вече не са истински, а пластмасови. Живея до 1-ва поликлиника, оживен път и често стават катастрофи. До преди 10 години, като се ударят и се чуваше мачкане на ламарина. Преди няколко дни пуша на терасата и става катастрофа. Чува се все едно дърва цепиш, като се удариха двама юнака. След 10 години, като станат и електрически, а и както вече почти няма ръчки, не снам какво ще карам. Явно старата, изпитана, ръчна бензинка!  :)

Октомври 04, 2020, 00:13:02
Отговор #722

Неактивен Механджията

• Публикации: 1228
  • XJ6
Ами,колата си е с V6 мотор  :)

Идеята ми беше, че омегата, например, си е седан с хубави пропорции, с надлъжен мотор, на задно...  там с волговите панели щеше да направиш егати красотата... и с тия красиви извити С-колони на омегата щеше да е приказка.... а с тоз хечбек на предно.... поне ще е любопитно да се види този резултат
......'с живота под вежди се гледаме строго, и боря се с него, доколкото аз мога'.......

Октомври 04, 2020, 18:12:05
Отговор #723

Неактивен РумбатаБс

• Публикации: 3012
Колеги,тези коментари са излишни (лоша предница,друг модел Опел да било,двигател,предно ... ) според мен!
Ако е за качеството на моята работа ще го приема ама,това не зависи от мен .... това ми докараха-по това работя.
Собственикът е много коректен човек и щом той е решил да плати една сума и да жертва една Волга аз се съобразявам с него.
Приемам критики от вас към мен но към клиент-НЕ!
п.п.Изчислете колко струват двата автомобила (Опела е на 82500 км.) + моя труд и си помислете дали вие бихте отделили толкова средства за такъв проект!
retrobs.com

Октомври 04, 2020, 23:25:53
Отговор #724

Неактивен немо

• Публикации: 965
  • пиперлив
Няма как да не се изкаже мнение относно цялостния замисъл.Клиентът е този,който поръчва музиката и не видях да се допитва до кибиците в classiccar-bg.com дали му харесват идеята или не.Ти правиш каквото искат от теб и за каквото ти се плаща.

Но не виждам пречка в това,че някой е казал:"Не ми харесва,защото......" или:  "Смятам,че еди как си би било по добре"

Октомври 05, 2020, 18:21:00
Отговор #725

Неактивен РумбатаБс

Няма как да не се изкаже мнение относно цялостния замисъл.Клиентът е този,който поръчва музиката и не видях да се допитва до кибиците в classiccar-bg.com дали му харесват идеята или не.Ти правиш каквото искат от теб и за каквото ти се плаща.

Но не виждам пречка в това,че някой е казал:"Не ми харесва,защото......" или:  "Смятам,че еди как си би било по добре"
Ами,ако реши да направи тема за този проект там би трябвало да се коментира идеята а,тук в тази тема мисля,че е добре да се коментира изпълнението.
retrobs.com

Октомври 06, 2020, 21:02:37
Отговор #726

Неактивен oldrat

• Публикации: 1031
  • beep beep
    • Renault 4F6
Румба ,не знам какво правиш с метала ,ама аз ако съм бояджия след тебе ще пея и ще си пръскам без да китвам изобщо.

Октомври 06, 2020, 21:07:15
Отговор #727

Неактивен РумбатаБс

Румба ,не знам какво правиш с метала ,ама аз ако съм бояджия след тебе ще пея и ще си пръскам без да китвам изобщо.
Е,няма да мине без този недолюбен матриял  ;D... ама,се старая колегите автобояджии да полагат минимални количества след моята работа.
retrobs.com

Октомври 07, 2020, 21:39:02
Отговор #728

Неактивен NikMar

• Публикации: 506
ама,се старая колегите автобояджии да полагат минимални количества след моята работа.
Ти съвсем ще ги вмързеливиш, ще почнат да отказват на други майстори :D
FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г./ FIAT Punto 1,1/94 г.
Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
 Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
 Закон на Мърфи.

Октомври 07, 2020, 21:46:54
Отговор #729

Неактивен РумбатаБс

Ти съвсем ще ги вмързеливиш, ще почнат да отказват на други майстори :D
Е,има доста колеги които си вършат качествено и професионално работата ... ако някой е чул или прочел да съм казал или писал,че съм "най.... " го обявявам веднага за лъжец.
retrobs.com