Автор Тема: Ретро сервиз  (Прочетена 318445 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Октомври 03, 2020, 21:12:56
Отговор #720

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
НАРОЧНО ... защото там има спойлер на капака!

Благодаря.
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Октомври 03, 2020, 21:58:50
Отговор #721

Неактивен stan76r

  • Публикации: 59
Айде да ги видя тези дето не се доверяват, как ще изваят волга-опел на 3D. Лошото е, че колите вече не са истински, а пластмасови. Живея до 1-ва поликлиника, оживен път и често стават катастрофи. До преди 10 години, като се ударят и се чуваше мачкане на ламарина. Преди няколко дни пуша на терасата и става катастрофа. Чува се все едно дърва цепиш, като се удариха двама юнака. След 10 години, като станат и електрически, а и както вече почти няма ръчки, не снам какво ще карам. Явно старата, изпитана, ръчна бензинка!  :)

Октомври 04, 2020, 00:13:02
Отговор #722

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
Ами,колата си е с V6 мотор  :)

Идеята ми беше, че омегата, например, си е седан с хубави пропорции, с надлъжен мотор, на задно...  там с волговите панели щеше да направиш егати красотата... и с тия красиви извити С-колони на омегата щеше да е приказка.... а с тоз хечбек на предно.... поне ще е любопитно да се види този резултат

Октомври 04, 2020, 18:12:05
Отговор #723

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Колеги,тези коментари са излишни (лоша предница,друг модел Опел да било,двигател,предно ... ) според мен!
Ако е за качеството на моята работа ще го приема ама,това не зависи от мен .... това ми докараха-по това работя.
Собственикът е много коректен човек и щом той е решил да плати една сума и да жертва една Волга аз се съобразявам с него.
Приемам критики от вас към мен но към клиент-НЕ!
п.п.Изчислете колко струват двата автомобила (Опела е на 82500 км.) + моя труд и си помислете дали вие бихте отделили толкова средства за такъв проект!
retrobs.com

Октомври 04, 2020, 23:25:53
Отговор #724

Неактивен немо

  • Публикации: 1041
  • пиперлив
Няма как да не се изкаже мнение относно цялостния замисъл.Клиентът е този,който поръчва музиката и не видях да се допитва до кибиците в classiccar-bg.com дали му харесват идеята или не.Ти правиш каквото искат от теб и за каквото ти се плаща.

Но не виждам пречка в това,че някой е казал:"Не ми харесва,защото......" или:  "Смятам,че еди как си би било по добре"

Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Октомври 05, 2020, 18:21:00
Отговор #725

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Няма как да не се изкаже мнение относно цялостния замисъл.Клиентът е този,който поръчва музиката и не видях да се допитва до кибиците в classiccar-bg.com дали му харесват идеята или не.Ти правиш каквото искат от теб и за каквото ти се плаща.

Но не виждам пречка в това,че някой е казал:"Не ми харесва,защото......" или:  "Смятам,че еди как си би било по добре"
Ами,ако реши да направи тема за този проект там би трябвало да се коментира идеята а,тук в тази тема мисля,че е добре да се коментира изпълнението.
retrobs.com

Октомври 06, 2020, 21:02:37
Отговор #726

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Румба ,не знам какво правиш с метала ,ама аз ако съм бояджия след тебе ще пея и ще си пръскам без да китвам изобщо.

Октомври 06, 2020, 21:07:15
Отговор #727

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Румба ,не знам какво правиш с метала ,ама аз ако съм бояджия след тебе ще пея и ще си пръскам без да китвам изобщо.
Е,няма да мине без този недолюбен матриял  ;D... ама,се старая колегите автобояджии да полагат минимални количества след моята работа.
retrobs.com

Октомври 07, 2020, 21:39:02
Отговор #728

Неактивен NikMar

  • Публикации: 518
ама,се старая колегите автобояджии да полагат минимални количества след моята работа.
Ти съвсем ще ги вмързеливиш, ще почнат да отказват на други майстори :D
FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г./ FIAT Punto 1,1/94 г.
Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
 Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
 Закон на Мърфи.

Октомври 07, 2020, 21:46:54
Отговор #729

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Ти съвсем ще ги вмързеливиш, ще почнат да отказват на други майстори :D
Е,има доста колеги които си вършат качествено и професионално работата ... ако някой е чул или прочел да съм казал или писал,че съм "най.... " го обявявам веднага за лъжец.
retrobs.com