Автор Тема: Ретро сервиз  (Прочетена 318299 пъти)

0 Потребители и 13 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 06, 2020, 21:23:32
Отговор #800

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
То за акт 16 ти е рано , ама в този ред на мисли трябваше да вадиш първо разрешително от общината ( форума ) , с чертежи , конституция, съгласувания,  визуализация  и един тон бумаги,  ама ти като Рангел,Баш Майстора, " давай бе , на  замазка ше го Опрайме " .... :D
:))
Да,и както каза на сина си преди да го вкарат в кауша "... не така урбулешката ... като мен"  ;D
retrobs.com

Декември 06, 2020, 21:35:30
Отговор #801

Неактивен rosen sn

  • Публикации: 470
Майтапа настрана, ама вече има доста хора , които за час на компютъра могат да ти покажат как точно ще изглежда това ,което сте замислили  , в пропорции и все дреболии, да не е така ..  урбулешката,  дето се вика , не че някой е тръгнал да те опандизва, ама ...
 :D
 Каква друга класика чака в тефтера ред ?

Декември 06, 2020, 22:01:45
Отговор #802

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Майтапа настрана, ама вече има доста хора , които за час на компютъра могат да ти покажат как точно ще изглежда това ,което сте замислили  , в пропорции и все дреболии, да не е така ..  урбулешката,  дето се вика , не че някой е тръгнал да те опандизва, ама ...
 :D
 Каква друга класика чака в тефтера ред ?
Аз съм компютърен инвалид .... дори и снимките от камерата ги качват в компа и сайта дъщерите ми ... от мен се иска да ги прехвърля у фурума (това го научих)
Няколко проекта имам записани но за сега клиентите изчакват финансовите затруднения покрай чалма бацила ... трудно е за всички работещи.
retrobs.com

Декември 09, 2020, 18:23:26
Отговор #803

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
За финал да уточня нещо по проекта Опел-Волга.
Идеята беше съвременен автомобил (с всичките му екстри) да прилича визуално на Волга (но не на 100 %/ ). Този автомобил няма да се представя по изложби и паради а ще се използва ежедневно.Това,че на някои критици не им харесва как изглежда няма да давам коментар ... единствено ме интересува клиента да е доволен от резултата и да си я кара с кеф всеки ден. :)
п.п. Интериорът е в завидно добро състояние + кожата на седалките ... много добре поддържан автомобил.
retrobs.com

Декември 09, 2020, 19:50:47
Отговор #804

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Румба, и аз да питам за финал:
Лично на теб, този автомобил, на външен вид, харесва ли ти или не. Много държа да ти чуя мнението.  Не смятам да уточнявам, че не става въпрос за изработката.
Щото и аз съм от групата на критиците.
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Декември 09, 2020, 19:57:10
Отговор #805

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Румба, и аз да питам за финал:
Лично на теб, този автомобил, на външен вид, харесва ли ти или не. Много държа да ти чуя мнението.  Не смятам да уточнявам, че не става въпрос за изработката.
Щото и аз съм от групата на критиците.
[/quote
Да,получи се нещо,което ако се види на "живо" ще промени много критични мнения  :)
retrobs.com

Декември 09, 2020, 20:00:02
Отговор #806

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Да,получи се нещо,което ако се види на "живо" ще промени много критични мнения  :)

Значи ти харесва. Благодаря и поздравления за изпълнението от твоя страна.
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Декември 10, 2020, 16:28:12
Отговор #807

Неактивен NikMar

  • Публикации: 518
А ще пуснеш ли снимки, когато е изцяло завършена, боя и т.н.? Би било интересно да я видим в целия й блясък.
FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г./ FIAT Punto 1,1/94 г.
Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
 Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
 Закон на Мърфи.

Декември 10, 2020, 17:29:50
Отговор #808

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
А ще пуснеш ли снимки, когато е изцяло завършена, боя и т.н.? Би било интересно да я видим в целия й блясък.
За боята си трябва бояджия ... аз никога не съм боядисвал.
Само веднъж като малък една ограда ...  :)
« Последна редакция: Декември 10, 2020, 17:38:03 от РумбатаБс »
retrobs.com

Декември 13, 2020, 14:53:56
Отговор #809

Неактивен NikMar

  • Публикации: 518
Предполагам, че няма да ти откаже да я снимаш след пълното сглобяване, да си изплакнем очите. :D
FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г./ FIAT Punto 1,1/94 г.
Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
 Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
 Закон на Мърфи.